2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.03.06)

1. Be vardo :) 4 d.
    Voveryte 4 m. 2 sav.

2019.02.12 16:50 (prieš 4 mėn.)

Rienka parašė:
    Per žinias taip sakė,kaip įvardojot... Bet klausimas ar nėštukę išvis skiepytų nuo tymų dar sakė, kad skiepas suaugusiam kainuoja apie 30eu.

Nestumo metu skiepytis negalima, nes gyva vakcina

2. 2019.02.12 16:52 (prieš 4 mėn.)

VaRRu parašė:
    Pas mane žinokit antras vaikas, bet irgi nežinau kam tie flaneliniai vystyklai

Ačiū už patarimą, vadinasi ir mes turėsim išvykoms neperšlampamą vystyklą

3. 2019.02.12 16:56 (prieš 4 mėn.)

Bounty parašė:
    Nu vadinasi vystyklai, arba palos, tai tiesiog flanelė 😉 kai kurios vysto, bet šiaip patogu labai pvz dar leliukui nuplovus užpakalį nusausint su ja, vietoj rankšlu…

Ačiū už tokius praktiškus patarimus aš žinau, kad ta flanelė labai miela ir ji nuo seno asocijuojasi su kūdikiais , tik nesugalvojau kur reiks naudoti gerai kad tam yra forumas

4. 2019.02.12 17:00 (prieš 4 mėn.)

Kac. parašė:
    Kokias automobilines kėdutes rinksitės?

Aš galvoju apie cybex cloud q

1
  5. 2019.02.12 17:01 (prieš 4 mėn.)

Kac. parašė:
    Kokias automobilines kėdutes rinksitės?

Nuna Pipa.

Kas ten dar su kakleliu problemu turejo? Man siandien permatavo, tai siek tiek pailgejes, buvo 2,2 cm, dabar 2,6 cm. Nezinau, ar cia progesteronas padejo, ar tik sutapimas.

6. Kostas Jonas 2 sav. 2 d.
    Akvilė 6 m. 8 mėn.

2019.02.12 17:19 (prieš 4 mėn.)

poliarija parašė:
    Nestumo metu skiepytis negalima, nes gyva vakcina

Nuėjau ir perskaičiau dsr kartą... Pagalvojau jūs norit, paskui pamačiau, kad mamai

7. D. 6 m. 1 mėn.

2019.02.12 18:14 (prieš 4 mėn.)

Ieva.ili parašė:
    Aš galvoju apie cybex cloud q

Mes irgi su vyru jos buvom užsigeidę ir ruošėmės pirkt, nes nu tokia man ji graži ir dar ta išsiskleidimo funkcija faina 😀 bet beveik paskutinę.minutę persigalvojau, nes nu kokio sunkumo ji 😫 sveria apie 6 kg ir tuščia man ji sunkoka, o pagalvojau, kad man teks nešiotis ją kai lydėsiu vaiką į grupę, su ratais tikrai nevaziuosiu, tai jau čia su abiem rankom reiktų nešt, nes gautųsi gerokai virš 10 kg 😁 nu man tai nemažai 🙂

8. 2019.02.12 19:42 (prieš 4 mėn.)

Mes irgi turejome, ir pardaveme. Paskaitykit, yra atsiliepimu grupe apie jas sitam forume.

9. 2019.02.12 19:45 (prieš 4 mėn.)

Manijakė20 parašė:
    Mamos gal kuri bandet juoda ridika nuo kosulio? Kaunietes gal zinot kur rast pirkt jo?

Aš gydžiau kosulį juoduoju ridiku su medum. Tik nėščioms reiktų atsargiai, po valg.šaukštą keliskart per dieną. Vaikams žinau kad tikrai galima, tik po arbatinį šaukštelį. Tik nežinau ar man būtent ridikas padėjo ar pienas su medum 🤔
    https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=noriumedaus.lt/lt/ridikas-su-medumi-padeda-nuo-kosulio/&ved=2ahUKEwjRuofz3bbgAhWuzqYKHauGCa4QFjABegQIBRAB&usg=AOvVaw384dGwAwJN3SLtgPYSmU4A

1
  10. 2019.02.12 19:54 (prieš 4 mėn.)

Tai kad mano ta liga, na ne liga, as nesuprantu nuo ko! Viskas ok, tik rugstis ir biski gerkle vienoj pusej ryja t seiles... ne gulet ne ka daryt o su tais vaistai issausina ziauriai gerkle, kuri plius isdeginta nuo rugsties 🙁 ar kam yra panasiai?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.