2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.03.23 18:42 (prieš 1 mėn.)

poliarija parašė:
    Man ir visus organus spaudzia po sonkauliais ir skrandi. Sakau, gal antras nestuma ir delto. Nes pirma nestuma labai gimda spazmavo per augima pilvo. Dabar visk…

Man ir su pirmu, ir dabar spazmuoja, tik neišgeriu kurią dieną magnio, tai vos krutu. bet gal tikrai lengviau tempiasi ir anksčiau iššoka pilvukas...

2. 2019.03.23 18:51 (prieš 1 mėn.)

Jooly parašė:
    Pas mane kažkas panašaus taip pat darbe klausia kada jau eisiu ilgų atostogų 😁

Pakonsultuoti dėl tinkamumo negaliu, bet aš gerčiau magnio tiek, kad nejausčiau tempimo. Jeigu geriat ir nepadeda, gal ir kažkur kitur problema..

3. 2019.03.23 19:11 (prieš 1 mėn.)

canada parašė:
    Pakonsultuoti dėl tinkamumo negaliu, bet aš gerčiau magnio tiek, kad nejausčiau tempimo. Jeigu geriat ir nepadeda, gal ir kažkur kitur problema..

Na antradienį keliauju pas midwife. Tai pasikonsultuoti įdėmiau. Prašysiu kad gal kraujo tyrimą padarytu papildomai

4. 2019.03.23 19:21 (prieš 1 mėn.)

poliarija parašė:
    Ar pas ka nors dar yrw tokio dydzio pilvai? Mane jau juokais darbe siuncia gimdyt....

Pas mane matyt panasus😊

11
  5. 2019.03.23 19:53 (prieš 1 mėn.)

Rienka parašė:
    Pas mane aš ne viena vadinas nes man net vyras sako, kad man nebėra kur plėstis

Norejau paklaust kartais 2012 spaliuku grupeje nebuvot? Labai matytas vardas

6. 2019.03.23 20:24 (prieš 1 mėn.)

Pas mane ir nemazas. Nors kai auksti gimdos dugno kovo 5 d matavo tai atitiko.

2
  7. Akvilė 6 m. 7 mėn.

2019.03.23 21:58 (prieš 1 mėn.)

vyturiuks parašė:
    Norejau paklaust kartais 2012 spaliuku grupeje nebuvot? Labai matytas vardas

Buvau ir jūs buvot?

8. Akvilė 6 m. 7 mėn.

2019.03.23 22:04 (prieš 1 mėn.)

Nagi kas dabar man padės?
    Žodžiu mamulis mano kieta atvežė man cepelinų, ką tik iš puodo, nors ir žino, kad diabetas ir negaliu žinoma, spėkit ar susilaikiau nu ir suvalgiau ir pasimatavau cukrų,o aparatas rodo 10 ką dabar reikės sakyti daktarei... tikriausia neskiria insulino dėl kelių negerų rezultatų pati žinau, kad negalėjau..bet taip pat negalėjau pasakyti ne ant stalo padėtiems cepelinams...

9. 2019.03.23 22:15 (prieš 1 mėn.)

Rienka parašė:
    Žodžiu mamulis mano kieta atvežė man cepelinų, ką tik iš puodo, nors ir žino, …

Parasykit kur knygeleje kur zumit, kad sitaip po mamos virtu cepelinu, negalejot atsisakyt del vieno karto tikrai nemanau kad skirtu ji.

10. 2019.03.23 22:25 (prieš 1 mėn.)

Rienka parašė:
    Žodžiu mamulis mano kieta atvežė man cepelinų, ką tik iš puodo, nors ir žino, …

Manau nerasykit to rrzultato, nes pati zinot nuo ko toks cukrus, ir tiesiog zinosit ateiti, kad nuo tokio maisto jau kyla

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras