2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. Karolis 7 m. 1 mėn.
    Dominykas 9 m.

2019.03.26 13:56 (prieš 3 mėn.)

Birželis parašė:
    Sveikos, ką naudojat nuo strijų?

As tai tepu su tokiu kremu. Bet jei oda neelastinga, tai niekas nepades.. Po pirmo turiu striju..

2. 2019.03.26 13:57 (prieš 3 mėn.)

Agnette3 parašė:
    Merginos, prašau padėkit nusiramint. Mano leliukas nuolat įsitaisęs labai žemai, spaudžia pūslę. Jau įpratau prie jausmo, kad nuolat noriu šlapintis, bet nepakelia…

Laba, nezinau ar nuraminsiu, bet gyvenu su tokia pacia savijauta. Praeita savaite keistai jauciausi, galvojau gal vaikas apsiverte, gal kokia slapimo taku infekcija nuejau pas seimos daktare, israse arbatos ir gulimas rezimas. Nuo 3dienio iki 5dienio gulejau, bet nepadejo. 6dieni is pat ryto vaziavau privaciai pas ginekologe, nei kaklelis nepradejas vertis, niekas. Vaikutis zemokai sedi del to ir pilvo tempimas jautesi, paime tepineli, tai rado bakterija, israse zvakuciu ir tantum roza milteliu, tai sekmadieni labai gerai jauciausi, o vakar ir siandien tempima jauciu, bet maziau slapimo pusle spaudzia. Tiesa, dar dirza isigyti liepe ne taip temps i apacia pilva. Bet aisku geriausia pas savo daktara nuvykti , kad apziuretu, manau viskas bus gerai

3. Dominykas 2 mėn. 1 sav.
    Emilija 4 m. 2 mėn.
    Adrijana 6 m. 6 mėn.

2019.03.26 14:19 (prieš 3 mėn.)

Lady parašė:
    Vis skaitydavau kaip čia visos žinot savo feritino, geležies, kalcio, magnio, vit D rodiklius Prieš porą sav buvau pas savo ginę, pasakiau, kad noriu pasidar…

Kai gelezi paskyre buvo savijauta mano prasta mirguliuodavo akyse, silpna labai ir dabar buna sirdi net permusineja. Buvau pas seimos gyd. Tai buvo hemog. 106 o ligonineje 101 tai israse tableciu skistos gelezies sake nepakanka.

4. 2019.03.26 14:40 (prieš 3 mėn.)

Rienka parašė:
    nejuokaukit... Su tokiais rodikliais tik galvą aukštyn ir su šypsena laukti leliuko! Džiaugtis tik reikia, o dėl vitamino D tai man po vasaros toks buv…

Ačiū Tai vakar po valgio užkrimtau sausainiu, buvo jau gana bet sudėdama maistą į šaldytuvą dar pamačiau mažytį medaus pyrago gabaliuką , tai neatsispyriau - ir jį pabaigiau Kartais kai labai labai labai norisi, sau leidžiu ir juodojo kartaus šokolado porą mažų plytelių O šiaip tai dedu šaukštelį medaus arba kelis šaukštus trintų aviečių (be cukraus) į pusryčių košes
    Skaičiau kad kakava irgi nereikia piknaudžiauti, buvau 100 metų jos negėrusi, kartą pasidariau, nu kaip skanu buvo!

SaSa parašė:
    Man net keista, kad visos taip nedaug priaugusios aš jau +11 šiaip visada labai liekna buvau o prieš pastokimą dėl tam tikrų priežaščių išvis buvau išdžiuvus dab…

Jo, palaukit dar, sako, kad per paskutinius du mėnesius šokteli pažiūrėsim kiek mums visoms šoktels

Gabiiy parašė:
    Norim ir mes pasidziaugti, terminas birzelio 14diena, Mergyte 🥰😍

Sveikinam

1
  5. 2019.03.26 14:47 (prieš 3 mėn.)

Agnette3 parašė:
    Merginos, prašau padėkit nusiramint. Mano leliukas nuolat įsitaisęs labai žemai, spaudžia pūslę. Jau įpratau prie jausmo, kad nuolat noriu šlapintis, bet nepakelia…

Man taip pat spaudzia pūslę. Prie viso to dar gaktikauli labai skaida,kad sunku eiti, stotis,apsiversti lovoje. Atrodo labai sumusti lytiniai organai... gomekologė sakė,kad viskas ok,taip buna. Pamenu su pirmu irgi skaudėjo,bet tada buvo lengviau,nes galejau ilsetis,o db lekiu paskui savo dvimetį😁 paguosiu tik sakydama,kad tai laikina. Turot kentėti. Nešiojat vaikelį,o čia ne šiaip sai darbas😊 man lengviau susitaikys su skausmu,kai žonau kokie gardūs šio rezultato vaisiai nus birželio mėn😍😍😍

6. 2019.03.26 14:48 (prieš 3 mėn.)

mamyte zuvyte parašė:
    Kai gelezi paskyre buvo savijauta mano prasta mirguliuodavo akyse, silpna labai ir dabar buna sirdi net permusineja. Buvau pas seimos gyd. Tai buvo hemog. 106 o li…

Tai man tikrai dar nėra ko pergyventi Man buvo silpna kai važiavau kraujo tyrimo darytis nevalgius negėrus, iš viso nuo 7 ryto kai atsikėliau, iki pusės 11 val. prabuvau nevalgius kol kraują paėmė, tai tikrai buvo apėmęs silpnumas, poliklinikoj jau į sienas ramsčiausi lifto laukdama... Pavalgius iškart savijauta atsistatė Kartais jaučiuosi kaip maisto monstriukas, tik valgyti ir valgyti
    Tikiuosi rodikliai pakils pas jus

2
  7. 2019.03.26 15:20 (prieš 3 mėn.)

LadyJ parašė:
    Noordi mane irgi domina O apie kokia baze snekat? Kur ji yra? Kokiam mieste?

Kaune, urmo bazeje. urmo bazeje lengviausia radau fjordi poliaris, jei neklsytu sake 12 kg remas su lopsiu.
    Ale pardaveja sake, kad is ju ir kotryna ir baby city ima vezimus.

8. 2019.03.26 15:23 (prieš 3 mėn.)

Loreta1234 parašė:
    Man taip pat spaudzia pūslę. Prie viso to dar gaktikauli labai skaida,kad sunku eiti, stotis,apsiversti lovoje. Atrodo labai sumusti lytiniai organai... gomekologė …

man irgi buna dienu, kai kankina jausmas, lyg kas gerai ispyres i tarpukoji butu.

9. Kostas Jonas 7 sav.
    Akvilė 6 m. 9 mėn.

2019.03.26 15:34 (prieš 3 mėn.)

Lady parašė:
    Ačiū Tai vakar po valgio užkrimtau sausainiu, buvo jau gana bet sudėdama maistą į šaldytuvą dar pamačiau mažytį medaus pyrago gabaliuką , tai nea…

Oj tik ne man klausytis apie toookį maistą viską suryčiau

poliarija parašė:
    man irgi buna dienu, kai kankina jausmas, lyg kas gerai ispyres i tarpukoji butu.

Dabar pažiūrėjau kiek jums savaičių, kurioms skauda gaktikaulį, tai ir man tomis savaitėmis taip buvo ir dabar viskas jau gerai tai manau ir jums praeis

10. 6 m. 9 mėn.

2019.03.26 15:39 (prieš 3 mėn.)

Del gaktikaulio skausmo jau antra kart pas gydytoja klausiau tai sake vienintelis vaistas kalcis. Jo trukumas. Tai pqdidinau doze ziuresim kaip bus. Sake kartais buna dirzo nesiojomas padeda, bet retai.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.