2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. 2019.04.10 09:11 (prieš 1 mėn.)

Lidl'o esu pirkusi vaikui kelnes, marškinėlius ilgom rankovėm, kojines, apatines kelnaites, nei dėl vieno daikto nieko blogo pasakyt negaliu. Ką pastėbėjau, jog visiškai nesiburbuliuoja, ne kaip pvz. HirM

2. 2019.04.10 09:51 (prieš 1 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Kazkur parduoda rinkini kur visu gamintoju po 1 vnt, gal gandrolizdas? Nepamenu....

Ir maniškis panašiai Atrodo vargšiukas kiek ten gali trūkčioti...skaičiau, kad leliukai nesikankina tuo metu, tik mums gaila o dėl trukmės nežinau kiek yra normalu man kartais irgi atrodo labai jau ilgai o gal tik atrodo

3. 2019.04.10 10:10 (prieš 1 mėn.)

uogyytė parašė:
    Pagalvytei tinka o kaldrytei ne uzvalkaliukai..

Kaip įdomiai.. aš eeu viena pataliukų komplektą pirkus anksčiau iš lidl, tai tyčia atsinešiau pamatuot, nes jau išskalbus ir išlyginus, tai viskas idealiai tinka

4. Dovydas 4 m. 9 mėn.
    Dominykas 6 m. 3 mėn.

2019.04.10 10:54 (prieš 1 mėn.)

Rindre parašė:
    Kaip įdomiai.. aš eeu viena pataliukų komplektą pirkus anksčiau iš lidl, tai tyčia atsinešiau pamatuot, nes jau išskalbus ir išlyginus, tai viskas idealiai tinka :h…

Tiek pataliukai, tiek kaldrytė - 100 x 135 cm. Nelogiška būtų tai pačiai parduotuvei prekiaut skirtingų išmatavimų Juolab, kad šįkart kolekcija ta pati, net paveiksliukų motyvai tokie patys ir ant užvalkaliukų, ir ant kaldryčių, pagalvyčių

3
  5. 2019.04.10 11:07 (prieš 1 mėn.)

Rindre parašė:
    Kaip įdomiai.. aš eeu viena pataliukų komplektą pirkus anksčiau iš lidl, tai tyčia atsinešiau pamatuot, nes jau išskalbus ir išlyginus, tai viskas idealiai tinka :h…

Tundriukė parašė:
    Tiek pataliukai, tiek kaldrytė - 100 x 135 cm. Nelogiška būtų tai pačiai parduotuvei prekiaut skirtingų išmatavimų Juolab, kad šįkart kolekcija ta pati, net pave…

Na as juk neprisigalvoju realiai tai pataliuku uzvalkalu net neziurejau parduotuvej matmenu.. bet lankstinuke tada gal klaida 🤔 prie kadrytes raso 100*135 o pataliuku kadrytei raso 135*100 .. tai nebent lankstinuke klaida, reiks uzlekti snd paziureti nes buciau ir pati nusipirkus uzvalkaliukus

1
  6. 2019.04.10 11:11 (prieš 1 mėn.)

Tai vienodi matmenys, skirtingai tik uzrasyta. Cia tas pats jei turetumet kairei rankoj kriause, o desinej obuoli, apkeitus puses turetumet ta pati visumoje, pagal paveiksliuka matosi kad abu pailgi staciakampiai, tiek kaldra tiek jos uzvalkalas 🙈😊

12
  7. 2019.04.10 11:32 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, mamytes as su tokiu klausimeliu ;) ziurineju sauskelnes ir galvoju, koki dydi imt, nes 1d.rodo tinka 2-5 kg., o 2d. 3-6kg. Tai is principo tiktu ir tas, ir tas.. kaip jus renkates?

1
  8. 2019.04.10 11:34 (prieš 1 mėn.)

katkat parašė:
    Sveikos būsimos mamytės,
    TD mano paskutinė viltis :

Noriu😊

9. 2019.04.10 11:35 (prieš 1 mėn.)

giedruteaz parašė:
    Sveikos, mamytes as su tokiu klausimeliu ;) ziurineju sauskelnes ir galvoju, koki dydi imt, nes 1d.rodo tinka 2-5 kg., o 2d. 3-6kg. Tai is principo tiktu ir tas,…

As pirkaus is karto 2 nr.. nebent atsitiktu taip, kad gimdymas ivyktu anksciau, tada prireiktu 1 nr.. bet tikiuos viskas gerai ir pradesim naudot nuo 2 nr😊

1
  10. 2019.04.10 11:36 (prieš 1 mėn.)

giedruteaz parašė:
    Sveikos, mamytes as su tokiu klausimeliu ;) ziurineju sauskelnes ir galvoju, koki dydi imt, nes 1d.rodo tinka 2-5 kg., o 2d. 3-6kg. Tai is principo tiktu ir tas,…

As pasiėmiau į ligoninę 1 nr. Paskui matysiu

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.