2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.15 16:00 (prieš 3 d.)

Kac. parašė:
    Įdomu. Kai reanimacijoj, tai i Dievą sukatės, o taip tai krikstyt nereikia. Dvigubi standartai. Ir giminė įtakoti tokiu atveju niekaip negalėtų, jei būtų tvirti įs…

Niekas nieko nesakytų, jei nebūtų tokio kategoriškumo. Jei per mėnesį nepakrikštiji, vadinas išvis nereik krikštyt... Nu bet atsiprašau, gal aš mėnesį ligoninėj praleisiu. Arba gal sveikata neleis, aplinkybės ir pan... Čia sakau, net kunigai siūlo pirma atsigaut po gimdymo, nes net dėl hormonų dauguma neatlaiko mišių ir alpsta.

4
  2. 2019.04.15 16:01 (prieš 3 d.)

Mano vyras jau du kartus valė langus per šį pavasarį 😄 nes as ziauriai nemėgstu nešvarių langų, o jie greit apsineša, nes intensyviai drėkintuvą naudojam ir nuo kalkių pabąla ir langai. Tai dabar žiūriu nebejungia jo 😄😄

Dėl krikštynų, tai tikrai šią vasarą nekrikštysim, nes reikia laiko atsigaut, adaptuotis ir visai nebus noro dar sukt galvą dėl krikštynų, nežinau kam taip apsikraut. Na čia kiekvieno asmeninis reikalas.

Aš šiandien iš vis tyngiu kažką daryt, sakiau reikia važiuot į urmo bazę, paslampinėt, merliukų ir naktinių dar neturiu,tai pabaigt reikia pirktis, bet visą dieną pragulinėjau, ir taip lafa, vyras darbe, vaikas daržely, galiu tiesiog nieko neveikt 😄 kaip džiaugiuosi, kad beveik viską susipirkau ir nereik čia stresuot, nes tikrai kuo arčiau galas, tuo daugiau jėgų nelieka 😝

1
  3. 2019.04.15 16:05 (prieš 3 d.)

nerinn parašė:
    Sveikos, kokią geležį geriat, vartojat, pas kurias žemas hemoglobinas?

Kai grįšiu namo nufotkinsiu. Kur ginė buvo išrašius,tai per daugiau nei mėnesį nuo 104 pakilo tik iki 106, dabar mama nupirko ,,blatnos" geležies,tai per mažiau nei 3sav nuo 106 pakilo iki 116 savo akim negalėjau patikėti.

4. 2019.04.15 16:23 (prieš 3 d.)

Benitka parašė:
    Kai grįšiu namo nufotkinsiu. Kur ginė buvo išrašius,tai per daugiau nei mėnesį nuo 104 pakilo tik iki 106, dabar mama nupirko ,,blatnos" geležies,tai per mažiau nei…

Oho, va man kur išrašė tardyferona, tai irgi labai mažai kėlė, labai greit atstato tothema, bet negaliu prisiverst gert skystos geležies šį nėštumą...

5. 2019.04.15 16:23 (prieš 3 d.)

Mano vyresneliui 4-eri ir jis daaar nekrikstytas🙄🤷🏼‍♀️ Gime po cp, as pati labai sunkiai atsigavau, nes su visokiais niuansais viskas praejo, tiek cp netiketas, nei gimdymui prasidejus, nei terminui atejus, tiek mano pacios psichologine busena buvo ne kokia...bet ilga istorija. Gyvename uzsienyje, todel sunku susiderinti viska, galop kai buvo planuojama, tai vyro tetis netiketai mire...todel MIELOS TIKINCIOS MAMOS, mes visos labai skirtingos ir ne visu istorijos vienodos, ne visu isgyvenimai vienodi, kad reiktu smerkti nekrikstytu vaiku tevus. Viskas savo laiku, galiausiai Dievas myli visus, bent jau teoriskai dauguma ta zinome, tai krikstas neduoda nelieciamybes talonelio🙂👌🏼 Peace!

11
  6. 2019.04.15 16:24 (prieš 3 d.)

Bounty parašė:
    Mano vyras jau du kartus valė langus per šį pavasarį 😄 nes as ziauriai nemėgstu nešvarių langų, o jie greit apsineša, nes intensyviai drėkintuvą naudojam ir nuo kal…

Paskaiciau jusu nick`a, nu ir dabar reikia man to bounty bet dabarjau visko noriu, numigau pietu, esu alkana, bet nepakylu is lovos

7. 2019.04.15 16:31 (prieš 3 d.)

nerinn parašė:
    Oho, va man kur išrašė tardyferona, tai irgi labai mažai kėlė, labai greit atstato tothema, bet negaliu prisiverst gert skystos geležies šį nėštumą...

O man nuo tohemos nekilo,buvo 102,pradejau gert tardyferon tai per menesi pakilo iki 119;)

8. Akvilė 6 m. 6 mėn.

2019.04.15 16:34 (prieš 3 d.)

Ovidijaa parašė:
    O jūsù vaikučiai pilvelyje žaksi?? Mano lelius kaip ir apsivertes(bent jau per paskutinį vizità pas daktarà buvo apsivertęs) jaučiu karts nuo karto pilvo apačioje t…

Taip ir tai visiškai normalu

Benitka parašė:
    Kai grįšiu namo nufotkinsiu. Kur ginė buvo išrašius,tai per daugiau nei mėnesį nuo 104 pakilo tik iki 106, dabar mama nupirko ,,blatnos" geležies,tai per mažiau nei…

Aš tiesiog padvigubinau dozę ir per dvi savaites pakilo nuo 91 iki 106

1
  9. Paulina 6 m. 10 mėn.

2019.04.15 16:54 (prieš 3 d.)

Dvynukai-mergytės parašė:
    Aciu uz Jusu nuomones del kriksto laiko😊

Mes pirmagimę krikštyjom metų ir mėnesio laiko, nes darėm labai didelę šventę. Galvojom bus gražiau kai vaikščios ir t.t. bet buvo nelengva su metinuke ruošiant didelę šventę, gerai kad vakarinei daliai ir nakčiai turėjome auklę, bet daugiau nebelaukčiau metų laiko. Šįkart vaikelį planuojame krikštyti kai sueis mėnesiukas , liepos mėnesį norėtume suteikti sakramentą kūdikėliui, žinoma jei sveikatos bus geros ir gerai jausimės

10. 2019.04.15 16:54 (prieš 3 d.)

Iveta27 parašė:
    O man nuo tohemos nekilo,buvo 102,pradejau gert tardyferon tai per menesi pakilo iki 119;)

Nu va, matyt organizmas skirtingai priima, nes man tas tardyferon labai minimaliai pakėlė

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras