2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.04.15 23:56 (prieš 3 d.)

Ir dar klausimėlis, kaip rengsit mažyli vežantis iš ligoninės? Aš turiu 56 dydzio toki vidutiniskai silta kombinezona, bet dabar galvoju ar kai viska aprengsiu nebus per mazas

2. 2019.04.15 23:58 (prieš 3 d.)

Panašu, kad visom šiuo metu norisi kalnus vartyt. Mes su vyru savaitgalį šiltnamį surinkinėjom, o šiandien sėjom..
    Tuo pačiu ir drabužėlius pradėjau skalbt. Dar planuoju pasisiūt merliukų.
    O darbų prisirašius iki birželio, tai reik tikėtis, kad tos jėgos niekur nedings. Na bent jau taip norėtųsi
    Gal kas iš Kauno eis į kokias pamokėles gegužės mėn? Gal žinot, kur vertingiausia, įdomiausia? 😊

3. 2019.04.16 00:02 (prieš 3 d.)

Rienka parašė:
    Ne, kai kietėja tai tada net judesių nejausit visas kaip akmuo būna...

😂 suaugusios moterys, o cia atranka ka i kokia grupe priimt🤣 juk visos moteryss besilaukiancios, manau reik visoms viena kita palaikyt 😊

3
  4. 2019.04.16 00:03 (prieš 3 d.)

monilaim82 parašė:
    Sveikos, grįžtu ir aš, visada atrodo tų reikalų prisikaupia o ir nemėgstanti esu tinginiauti tai ir prie interneto ne taip dažnai prisėdu, ogi žiūriu kad iš uždaros…

Labai gražiai atrodot! Nu Jūs tikra šaunuolė jeigu jau beveik viską susipirkot, ne veltui čia senokai buvot
    Aš tai jaučiuosi pakankamai gerai, nes priaugau tik apie 4,5 kg ir svoris daugiau nelabai ir auga. Jau yra diskomfortų, bet labai skųstis negaliu Ilgiau ką padirbus namie jau pamažu jaučiasi, kad skauda nugarą, ypač plaunant galvą vonioje pasilenkus. Diržą turiu, bet kol kas jo dar nenešiojau, nes labai ilgų distancijų netenka vaikščioti, vis važiuoju kur Buvo dienų kai kirkšnis skaudėjo, bet jau praėjo. Nemiga ar rėmuo taip pat nekankina, taidžiaugiuosi tfu tfu tfu, kad tik neprisišnekėčiau Mano sąrašas kol kas buvo tik mintyse, tų didžiausių pirkinių. Didžiausi jau yra nupirkti. O dabar darysiuosi sąrašą tų smulkių daikčiukų, ką dar reikia susipirkti į gimdymo namus
    O ko Jūs nerimaujat? Jeigu viską jau esat susipirkus, būkit rami Jeigu ko reikės, visada galit nusipirkti arba vyrą nusiųsti.

Shventoji parašė:
    Remuo tai yra jo.. ypac kai nueini i baseina atrodo kd kaip drakonas tuoj ugnim spjaudytis pradesi.. bet tai laikina ir greit praeis

Tikrai nepergyvenkit, kad daiktų dar nesusidėjot, Jūs tokia ne viena Aš dar irgi nesu visko susidėjusi ir nusipirkusi. Pamažu susipirksiu ir susidėsiu. Dabar kaip tik imsiuosi smulkių daiktų pirkimo. Per daug visko irgi nereikia pirkti, tik būtiniausius daiktus. Vėliau bus galima užsisakyti kad ir internetu

5. Akvilė 6 m. 6 mėn.

2019.04.16 00:13 (prieš 3 d.)

monilaim82 parašė:
    Ir dar klausimėlis, kaip rengsit mažyli vežantis iš ligoninės? Aš turiu 56 dydzio toki vidutiniskai silta kombinezona, bet dabar galvoju ar kai viska aprengsiu nebu…

Jei bus šilta, tai ir to kombio nereikės bet ir nebus tikrai per mažas, nepergyvenkit ir neprirenkit per daug, nors jaučiu su pirmu vaiku tai neįmanoma

Lady parašė:
    Labai gražiai atrodot! Nu Jūs tikra šaunuolė jeigu jau beveik viską susipirkot, ne veltui čia senokai buvot

Aš ir nesusidėjus laukiu kol pareis naktiniai ir chalatas kol išsirinkau... Man turi visas kojas dengti, o tokių pasirinkimas mažas arba iki žemės arba vos už kelėnų dar galvoju ką rengtis važiuojant namo taip norisi džinsų bet jaučiu treningiukus nusipirksiu

6. 2019.04.16 00:14 (prieš 3 d.)

O aš tai jau nemažai priaugau apie 13kg bet jaučiuosi gerai, stengiuosi neėsti ir judėti

12
  7. 2019.04.16 00:17 (prieš 3 d.)

almike parašė:
    O aš tai jau nemažai priaugau apie 13kg bet jaučiuosi gerai, stengiuosi neėsti ir judėti

Ir kur tie Jūsų 13kg taip gražiai atrodot, nei stora, nei ką. Pilvukas irgi ne gigantiškas Nebent prieš tai buvot visiškas šakaliukas

2
  8. 2019.04.16 00:24 (prieš 3 d.)

monilaim82 parašė:
    Ir dar klausimėlis, kaip rengsit mažyli vežantis iš ligoninės? Aš turiu 56 dydzio toki vidutiniskai silta kombinezona, bet dabar galvoju ar kai viska aprengsiu nebu…

Bus vasara, tai rengsiu bodžiuku, kepuryte išvirkščiom siūlėm ir susiausiu į merino vilnos apklotėlį aišku, žiūrėsim koks oras bus, bet per daug prirengti irgi nereikia Tikrai, žiūrėsim kaip seksis neprirengti per daug

Rienka parašė:
    Jei bus šilta, tai ir to kombio nereikės bet ir nebus tikrai per mažas, nepergyvenkit ir neprirenkit per daug, nors jaučiu su pirmu vaiku tai neįmano…

Aha, tikrai, iš gimdyklos važiuoti su maxi pampiais ir suknele - ne variantas maža ką. Aš irgi jaučiu imsiu kokias kelnes sau - saugesnis variantas bus

1
  9. 2019.04.16 00:26 (prieš 3 d.)

Lady parašė:
    Ir kur tie Jūsų 13kg taip gražiai atrodot, nei stora, nei ką. Pilvukas irgi ne gigantiškas Nebent prieš tai buvot visiškas šakaliukas

Ačiū Svėriau 64 prieš pastojant, na man visur tie kg pasiskirstė, tokia papūsta gerai jaučiuosi

10. 2019.04.16 00:45 (prieš 3 d.)

sukex parašė:
    Gimė 1,6 kg ir 43 cm

Sveikinu susilaukus mazyliuko

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras