2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. 2019.04.18 11:20 (prieš 1 mėn.)

Evelina321 parašė:
    Kolkas tada man pavyksta

man irgi, bet kita beda uztat, nes del rugsciu nuo kokiu 5 isvis valgyt negaliu, nes po to puse nakties nemiegu...o valgyt noriu..tik pavalgau ir viskas iskart bloga

1
  2. 2019.04.18 11:28 (prieš 1 mėn.)

dar del gydytoju komentaru apie svori, vyro tevas pasakojo - gydytoja puse val skaite morala apie mityba ir sporta, tai tas neistveres pasiule pasiziuret i veidrodi, nes gydytoja buvo storesne uz ji

7
  3. 2019.04.18 11:45 (prieš 1 mėn.)

Bugajuk parašė:
    Kurios kokybiškesnės kelnaitės po gimdymo mamai(kiek suprantu kaip suaugusiųjų pampersai): tena ar seni, nes vis rašėt bet dabar ieškot per tema nesinori..sakau jau…

Laba, kokios kokybiskesnes negaliu tiksliai atsakyti ;) bet as Tena firmos isigyjau tiek pampersiuku tiek storesniu paketu

4. Zuikutė 6 m. 7 mėn.

2019.04.18 12:31 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, 15 d. Buvom echo, tai tiksliai nematė, bet 60% berniukas. Būt smagu, porelė būtų, o vyro giminei džiaugsmas, nes jis iš 6 brolių, o jie visi beveik visas mergaites turi, tai tų berniukų labai laukia😊 Na ir maistas kitoks šio laukimosi metu, su mergaite, tai bulkos bulkutės😁, o dabar rauginti agurkėliai, alyvuogės, sūriai😂 Kaip Jums, skyrėsi maistas, kai laukėsi pirmų vaikiukų?
    O kaip daugiau išgerti vandens per dieną? Rado ketonų šlapime, tai sako arba saldžiai užvalgėt arba mažai skysčių... Nu kažkaip nesigauna daug išgerti... vis kažkuo užsiėmus namuose, tai kai prisimenu išgeriu, gaunasi ~3 stiklinės vandens. Čia be arbatos 1-2 puodelių, pieno 1-2 st. Hmmm, kažkaip reikia gerti daugiau. Kojelės vakarais patinsta, bet labai tinsta, jei koks būna pasisėdėjimas... Baisiai... Tai gydytoja sakė, kad pasiimti 1kg varškės ir visą dieną vien varškė ir vanduo ir pasitaisys. Reiks, jei rimčiau tinsiu... Kaip Jūs su tuo kovojat?

5. 2019.04.18 12:36 (prieš 1 mėn.)

Mažiuks gabaliuks parašė:
    Sveikos, 15 d. Buvom echo, tai tiksliai nematė, bet 60% berniukas. Būt smagu, porelė būtų, o vyro giminei džiaugsmas, nes jis iš 6 brolių, o jie visi beveik visas m…

Aš irgi mažai isgeriu.. Nzn kazkaip sunkiai sekasi, bet kiek isgeriu tai ir varineju i tualetą, atsibodo jau 🤣 🤣 mano slapimas geras ir netinstu,

6. 2019.04.18 12:58 (prieš 1 mėn.)

Lady parašė:
    Apie tuos nosies siubtukus. Paskaitoje sakė geriau nenaudoti jų. Sakė su jais sužaloja kūdikėlio nosies gleivinę, ištampo šnervytes, po to klausia ką daryti, kaip i…

Ačiū

1
  7. 2019.04.18 13:04 (prieš 1 mėn.)

Mažiuks gabaliuks parašė:
    Sveikos, 15 d. Buvom echo, tai tiksliai nematė, bet 60% berniukas. Būt smagu, porelė būtų, o vyro giminei džiaugsmas, nes jis iš 6 brolių, o jie visi beveik visas m…

Aš programėlę atsisiuntus, tai primena kad reikia gert, nes kitaip mažai irgi išgerčiau, arba pasidarau ąsotį vandens su citrina ir žinau, kad per dieną turiu išgert 😁🤔 bet 3 st tai jau tikrai mažai pas jus 🤷 aš su pirmu neatsimenu tiksliai ko labai norėjau is maisto, dabar tai irgi bandelės, sausainiai, pyragai, tik ir svajoju, lyg ir mergaitė bus 😊

8. 2019.04.18 13:09 (prieš 1 mėn.)

Na mano midwife nieko nesako apie svorį. Visad sako labai gerai, kai pasakau kad daug 😁 šiuo metu esu irgi priaugus +11.5kg. Kažkaip netinstu tfu tfu tfu. Bet ir vandens jaučiu neužtektinai geriu. Nors praėjus savaite litrais citrinų arbata geriau-sirgau. Nors dar ir pasveikus nesijaučiu. Matosi kad jau vitamino C pas mane jau daugiau nei reik, nes smakrą išbėrė.
    Skrendam sekmadienį į Lietuvą kaip laukiu šiltesnio oro!

1
  9. 2019.04.18 13:09 (prieš 1 mėn.)

Bounty parašė:
    Aš programėlę atsisiuntus, tai primena kad reikia gert, nes kitaip mažai irgi išgerčiau, arba pasidarau ąsotį vandens su citrina ir žinau, kad per dieną turiu išger…

Kokia programele turite?

As gertuve prisipilu ir is jos geriu, i diena 2-3l visada isgeriu🙂

1
  10. 2019.04.18 13:56 (prieš 1 mėn.)

gabi04 parašė:
    Kokia programele turite?

Water time atrodo 🤔

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.