2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. 2019.04.18 13:59 (prieš 1 mėn.)

Man kojos jau antra sav patinusios... slapime baltymo nerado.. tik jau darosi nepatogumas su avalyne..

2. Paulina 6 m. 11 mėn.

2019.04.18 14:30 (prieš 1 mėn.)

Jooly parašė:
    Na mano midwife nieko nesako apie svorį. Visad sako labai gerai, kai pasakau kad daug 😁 šiuo metu esu irgi priaugus +11.5kg. Kažkaip netinstu tfu tfu tfu. Bet ir va…

O su kokia Avia kompanija skrendate ,kad leidžia virš 30 savaičių skristi?

3. 2019.04.18 14:44 (prieš 1 mėn.)

Monni parašė:

dauguma leidzia iki 36-37 sav, aisku reik pazyma turet

1
  4. 2019.04.18 14:51 (prieš 1 mėn.)

Ovidijaa parašė:
    Man tai baisu kai daktarai moralus skaito del to svorio..as manau ir taip moterims svoris yra amzinas galvos skausmas, sau itikt juk taip sunku, o dar kai laukies l…

Mane “patarkuoja” gerai ginekologė... Iki ašarų kartą privedė, tikėjo, kad man bus diabetas (nebuvo), kad valgau šlamštą (dažniausiai ne), kad man bus aukštas spaudimas ir visą nėštumą praleisiu ligoninėje (irgi ne), žodžiu

5. 2019.04.18 15:02 (prieš 1 mėn.)

Monni parašė:

Su Wizzair. Pasižiūrėjau info. Tai jie dar leidžia. Bet žinoma čia jau yra pacios moters rizika. Turiu iš mf pažymą dėl viso pikto. Tik atgal neturiu. Reiks jaučiu LT kažkur eit privačiai kad israsytu. Nors vykstu tik savaitei, tai gal dar galios tas popierius iš mf. Nenoriu gimdyt Lietuvoj 😁

1
  6. 2019.04.18 15:07 (prieš 1 mėn.)

akvarelė parašė:
    Mane “patarkuoja” gerai ginekologė... Iki ašarų kartą privedė, tikėjo, kad man bus diabetas (nebuvo), kad valgau šlamštą (dažniausiai ne), kad man bus aukštas spau…

Tai gal yra galimybė pakeisti ginekologę. Kam save liūdinti ir leistis žeminanai 😟

1
  7. 2019.04.18 15:16 (prieš 1 mėn.)

Per pirma nestuma priaugau 10 kg,ginekologe labai negraziai vadindavo ,,karve'nes per daug valgau ir panasiai tai buvo streso ivariusi ir bijojau ka ir imti i burna,pakeiciau ginekologe ir pasirodo per mazai valgiau ir gime maza mergyte,dabar laukiuosi antro vaiko ir priaugau 20kg bet ginekiloge pasake viskas yra normose ir mesi svori kai pagimdysi ir jokiu dietu..o kartais net reikia pasmaliziauti nes jei save dresiruosi kaip suni tai ivarusi sau depresija...

2
  8. 2019.04.18 15:22 (prieš 1 mėn.)

Uzsisakiau 4 rusiu po 3vnt sauskelniu apziureti, galiu pasidalinti kokia mano nuomone apie jas:
    Moony - tikrai labai minkstos, svelnios viduje, bet atrodo didokos
    Huggies elite - taip pat visai minkstos, vidus geubletas, dydis kaip ir maziausias is visu
    Pampers premium care - sakyciau prasciausios, vidus kietokas tinklinis, minkstumo nelabai daug
    Lulipu - labiausiai primena pampers premium care tik tinklelis viduje svelnesnis

9. 2019.04.18 15:32 (prieš 1 mėn.)

Aš dar 1 nr neturiu pampių ir nežinau ką pirkt 🤷 2nr iš norvegijos nemažai parvežė

10. Akvilė 6 m. 7 mėn.

2019.04.18 15:35 (prieš 1 mėn.)

Paskaičiau kas per gydytojai tai šokas... neičiau daugiau pas tokių... Niekas negali žeminti nėštukės dėl svorio... Jergau

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.