2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. 2 m. 2 sav.

2019.04.18 15:38 (prieš 1 mėn.)

Sveikos 😶 būna dieną kad jūsų zirniukai nelabai aktyvus ?

2. 2019.04.18 15:39 (prieš 1 mėn.)

Morka Li parašė:
    Per pirma nestuma priaugau 10 kg,ginekologe labai negraziai vadindavo ,,karve'nes per daug valgau ir panasiai tai buvo streso ivariusi ir bijojau ka ir imti i burna…

Nu siaubas. Po 1 pavadinto karve nebeiciau pas tokia o dar ir pasiskusciau 🤬😡

2
  3. 2019.04.18 15:39 (prieš 1 mėn.)

Jurga111 parašė:
    Sveikos 😶 būna dieną kad jūsų zirniukai nelabai aktyvus ?

Kai uzmiega buna ramus. Bet siaip visa diena malas duodas 😍😍

4. Dar nesugalvotas:) 38 sav., liko 15 d.

2019.04.18 15:44 (prieš 1 mėn.)

Elžbietukas parašė:
    Nu siaubas. Po 1 pavadinto karve nebeiciau pas tokia o dar ir pasiskusciau 🤬😡

Siaubas..as tai irgi rasciau kam paskusti ir dar jai gerai atkirsciau.. ji neturi tokios teises. Is viso morlizuoti ar rekti ant suaugusio zmogaus..neadekvati kazkokia ginekologe

5. Paulina 6 m. 11 mėn.

2019.04.18 15:53 (prieš 1 mėn.)

Jooly parašė:
    Su Wizzair. Pasižiūrėjau info. Tai jie dar leidžia. Bet žinoma čia jau yra pacios moters rizika. Turiu iš mf pažymą dėl viso pikto. Tik atgal neturiu. Reiks jaučiu …

Eina sau, būčiau žinojusi būčiau ir aš skridusiai su dukrele į Lietuvą paatostogauti savaitę, dabar Velykų atostogas leidžiama čia, Norvegijoje. Kažkaip net įsitikinusi buvau kad po 30tos nėštumo savaitės aviakompanijos nepriima rizikos skraidinti nėštukes 😮🙈

6. Paulina 6 m. 11 mėn.

2019.04.18 15:57 (prieš 1 mėn.)

Dėl temos apie svorį : o aš nekankinu niekada savęs, noriu ir valgau. Jei norisi saldaus kažko vadinasi reikia. ir dabar džiaugiuosi saule ir valgau sūrio pyragą 🤗🎂

15
  7. 2019.04.18 15:57 (prieš 1 mėn.)

Ovidijaa parašė:
    Siaubas..as tai irgi rasciau kam paskusti ir dar jai gerai atkirsciau.. ji neturi tokios teises. Is viso morlizuoti ar rekti ant suaugusio zmogaus..neadekvati kazko…

Tai matyt visom ji taip. Brt visos amzinai tyli ir bijo kaxkapasakyti ypac lt kai tiek giuniu pasirinkimo nereik kenteti 1 visa gyvenima

8. 2019.04.18 16:00 (prieš 1 mėn.)

Monni parašė:
    Dėl temos apie svorį : o aš nekankinu niekada savęs, noriu ir valgau. Jei norisi saldaus kažko vadinasi reikia. ir dabar džiaugiuosi saule ir valgau sūrio pyragą 🤗…

As per nestuma valgau tiek kiek tik as noriu ir visai saves nevarzau kad oi priaugsiu lysna kg. Su pirmagime 25 kg. Priaugau ir nenumiriau. Po gimdymo liko 10 kg is po purmisios. Bet as lb lb kuda buvau.o su siuo nestumu ir valgau taip pat turiu 11 kg pliuso tai manau ka priaugsiu iki galo tai 15 kg. Ir nesuku galvos. Nesu nei karve nei kiaule. Pagimdysiu nukris. Kas liks pasistengsiu numesiu. kazkaip man nestumas tas laikas kai norisi lepinti save ir neriboti

4
  9. Akvilė 6 m. 7 mėn.

2019.04.18 16:03 (prieš 1 mėn.)

Monni parašė:
    Dėl temos apie svorį : o aš nekankinu niekada savęs, noriu ir valgau. Jei norisi saldaus kažko vadinasi reikia. ir dabar džiaugiuosi saule ir valgau sūrio pyragą 🤗…

Čia geriausia gyvenimo filosofija

2
  10. 2019.04.18 16:09 (prieš 1 mėn.)

Mažiuks gabaliuks parašė:
    Sveikos, 15 d. Buvom echo, tai tiksliai nematė, bet 60% berniukas. Būt smagu, porelė būtų, o vyro giminei džiaugsmas, nes jis iš 6 brolių, o jie visi beveik visas m…

O, koks negirdėtas patarimas apie varškę, reiks išbandyti

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.