2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. 2019.04.20 00:35 (prieš 1 mėn.)

akvarelė parašė:
    Perduokite mamai tada! Mano mama lbai gražius megztinius mezga, bet va kojinių,nemoka Tai laukiu žiemos, kad anūkėlę papuoštų Nes toki…

Perduosiu, ačiū Mezgančios mamos tikros auksarankės Aš pati nemezgu, po mokyklos nustojau (seniai jau) Trūktų įgūdžių, o ir laiko nėra, nes iš darbo vėlai grįžtu. Aš ne tokia šaunuolė kaip jūs visos, kurios pačios mezgate

Zydra parašė:
    Mano mama jau numezge kojinytes ir pleduka..

Ir Jūsų mama auksarankė Labai gražus pledukas!

Bugajuk parašė:
    Aš ir mezgiau kojinytes, tai dėjau po 6 akis, aišku priklauso dar kaip mezgat ar laisvai ar nelabai..šitas kojinytes matavau ant 6mėn nelabai didelio leliuko, tai d…

Fainos kojinytės! Matosi, kad iš švelnesnių siūlų

akvarelė parašė:
    Fainos labai o jūs kelias kojinytes megztas turėsite? Galvoju, gal ir man kitos spalvos dar vienas sunarplioti

Aš dvejas turėsiu. Tos nuotraukose vienos vilnonės, kitos ne, tai mama dar vienas vilnones numezgė Vešiuosi dvejas vilnones

2. 2019.04.20 00:42 (prieš 1 mėn.)

DyAn parašė:
    Lyg notmalus dydis siulai labai stori, gal del to taip ir atrodo

Nu nebent gal storesni siūlai ir Jūs labai laisvai mezgat nes pagalvojau tik po 4 akis, tai iš viso 16 akių, kai dedant po 7 iš viso 28. Gaunasi dvigubai mažesnė apimtis, tai ant 1,5 piršto. Bet svarbu gerą apimtį išgavot

Ovidijaa parašė:
    Nu pas mane tai uošviene auksaranke, tik tiek, kad sios labiau primena batukus, mezga dar paprastas mazesnes 🤗

Kokie fainulkos!!! Parodysiu mamai, kažin ar numegztų tokius

3. 2019.04.20 01:48 (prieš 1 mėn.)

Samanta199 parašė:
    Kaip kovojate su rūgštim pakiluse? nebegaliu jau nei miegoti normaliai

Pieno išgeriu stikline

4. 2019.04.20 07:12 (prieš 1 mėn.)

Guliute parašė:
    Klaipėdos gimdykla yra 3 lygio ligoninėje (tokia pati kaip Santariškės ar bet kuri kita rimta gimdykla didmiestyje), ne koks med.punktas vidurį kaimo ir ne pirmos p…

jūs man galite nepasakoti kokie faini Klaipėdos GN aš pati esu gimdžiusi, tik epidūro nesivežiau, ir man niekas jo nepasiūlė. Pasiūlė vaistų nuo skausmo kažkuriuo momentu.
    Čia mes gi ne pačios sugalvojom...net paskaitų metu pasako, jog epidūrą reikia turėti
    Dėl pientraukių nežinau, mišinuką žinau siūlo

2
  5. 2019.04.20 07:43 (prieš 1 mėn.)

Na as turiu savo mociutes kelis darbelius, tai labai tikiuosi panaudot😇

3
  6. 6 m. 7 mėn.

2019.04.20 08:22 (prieš 1 mėn.)

Mums irgi anyta numezge dvejus batelius. Vilnone kojines nuo pirmojo turim. Tai uzteks.

1
  7. 2019.04.20 08:29 (prieš 1 mėn.)

Vaidesa parašė:
    Na as turiu savo mociutes kelis darbelius, tai labai tikiuosi panaudot😇

Ir panaudokit būtinai

vyturiuks parašė:
    Mums irgi anyta numezge dvejus batelius. Vilnone kojines nuo pirmojo turim. Tai uzteks.

Kokie gražūs darbeliai!!! O mano anyta megzti nemoka

1
  8. Dar nesugalvotas:) 38 sav., liko 18 d.

2019.04.20 08:58 (prieš 1 mėn.)

vyturiuks parašė:

O jerguteliau kaip grazu

1
  9. 2019.04.20 09:00 (prieš 1 mėn.)

vyturiuks parašė:

Kokia faina anyta, tokie grožiai

10. 2019.04.20 09:04 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas galvojame su vyru nueiti į šį seminarą, nes nelabai jam pavyksta nueiti į ligoninėje organizuojamus, dėl darbo laiko Gal kuri esate buvusi anksčiau? Ar verta mokėti? O gal kas planuojate eiti? https://konferencija.sumanimama.lt/

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.