2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.05.09)

1. Dominykas 1 sav. 1 d.
    Emilija 4 m. 3 sav.
    Adrijana 6 m. 4 mėn.

2019.04.23 18:13 (prieš 4 sav.)

anitavaida parašė:
    Jokios nenusipirkau,išbandžiau daugybę bet..kadangi ir taip turėjau didelę krutinę dbr išvis niekur nebetelpu dabar siunčiuosi iš vokietijos,tikiuosi gal tiks :h…

Pabandykit turguose paieskoti as pirkau pas mane dydele krutine h&m man visos mazos . Tai turguje daug grazesnes ir tu paprastu yra ir su lankeliais it sportiniu maitinimui ir tik po 10eur

2. Dominykas 1 sav. 1 d.
    Emilija 4 m. 3 sav.
    Adrijana 6 m. 4 mėn.

2019.04.23 18:14 (prieš 4 sav.)

anitavaida parašė:
    Jokios nenusipirkau,išbandžiau daugybę bet..kadangi ir taip turėjau didelę krutinę dbr išvis niekur nebetelpu dabar siunčiuosi iš vokietijos,tikiuosi gal tiks :h…

Pabandykit turguose paieskoti as pirkau pas mane dydele krutine h&m man visos mazos . Tai turguje daug grazesnes ir tu paprastu yra ir su lankeliais it sportiniu maitinimui ir tik po 10eur

anitavaida parašė:
    oi ne,lidl išvis iki mano dydžio nera prekevęs liemenelėm,o va kelnaičių tai turi ir net šiandien prisipirkau,labai malonios ir aukštos gal ir negražiausios bet po …

Manau gariuiniose tikrai yra tik eiti reikia visur kur prekiauja apatiniais ir klausti.

3. 2019.04.23 18:16 (prieš 4 sav.)

Sicilija parašė:
    As irgi nusipirkau is H&M. Ten vienintele fizine parduotuve kur radau normalesniu lemeneliu, nepriversianciu galvoti “ate grazi jaunyste” 😄 nes siaip tos nesciu…

tas tiesa nors ji tokia kaip sportine visai dar gerai ir atrodo as internetu visad perku, ten buna ir ivairesniu

4. 2019.04.23 18:23 (prieš 4 sav.)

Leilalu parašė:
    Sveikos, ar yra kam nors taip buve, kad skaudetu pilvo raiscius? Nu sian kazkas nenormalaus, kairej pusej apacioje bevaikstant toks tempimas ( plesimas ), atsigulu …

Man taip buvo kelis kartus jau, 27 sav kokias 3 dienas tesesi ir 31 sav irgi po 3-iju dienu praejo. Buvau pas gydytoja, paziurejo, viskas gerai, liepe tas dienas praktiskai gulinejant praleist kai taip uzeina. Manau cia gal tokie leliuko augimo suoliai kaikurioms buna.

5. 2019.04.23 18:28 (prieš 4 sav.)

Kaaam parašė:
    Man taip kartais buna, viena diena trunka dazniausiai, poto vel ok, po kokiu poros savaiciu vel pajauciu, bet pastbejus ne kart esu, kad tom savaitem ir pilvas kazk…

Taip ir man po tu tempimu tokiu pilvas paauga. Dar tuo metu ir leliukas labiau juda ir pakieteja pilvas.

6. Karolis 6 m. 11 mėn.
    Dominykas 8 m. 10 mėn.

2019.04.23 18:33 (prieš 4 sav.)

Labukas.. As kaime gyvenu, bandziau eit braskes raveti, tai nepavyko.. Gelynus jau anksciau nusiravejus esu.. Siltnamy dar pomidoru nesodinu, agurku daigai ir dar ant palanges.. Tases mazdaug sukrautos, liko tik paketu nusipirkti ir tepaliuka speneliams .

1
  7. 2019.04.23 18:44 (prieš 4 sav.)

Gal galėtumėte pasidalinti, ką konkrečiai imsite į ligoninę?😇🥰🤗

8. Akvilė 6 m. 7 mėn.

2019.04.23 18:51 (prieš 4 sav.)

canada parašė:
    Ar bandėt Lidlo liemenėles? Aš labai norėjau, jų kainos juokingos... Bet man, su savo špygutėm, per didelės...

Jei maitinsit tai špygutės virs mažiausiai špygom
    Pirmą kartą iš B į D tik perėjau

9. 2019.04.23 19:00 (prieš 4 sav.)

Aš lidlo porą nusipirkau, kai buvo tie su pakietinimais. Tai jau dabar nešioju, labai patogus. Ir išskalbus nieko.

O su šiltnamiais irgi yra reikalų. Sunku susilenkus sodint, bet pomidorai jau laukia savo eilės būt sukišti į žemę. O ridikus ir salotas tai greit pasėjau, vyras tik žemes sukasė, išlygino. O dabar ir palaisto, kad laistytuvo netampyt

1
  10. 2019.04.23 19:12 (prieš 4 sav.)

Rienka parašė:
    Jei maitinsit tai špygutės virs mažiausiai špygom
    Pirmą kartą iš B į D tik perėjau

Noriu didelių špygų!

Mano maitinant iš B į C užaugo. Po maitinimo susitraukė į kažką, kas ne visai B, bet jau nebe A. Šįkart bijau, kad neišnyktų visai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.