2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. Aleksandrs 6 d.

2019.05.19 13:20 (prieš 1 mėn.)

Jooly parašė:
    Labas rytas merginos kokia atsiputus, šiandien mano paskutine diena darbe reik kažkaip 6 valandas atidirbti ir namo! vakar issi…

O kodėl taip vėlai į dekretą išėjot? 🤔☺️

2. 2019.05.19 13:22 (prieš 1 mėn.)

si mo parašė:
    Kaip ten viskas? Toks kaip dusas ,palatose ar vienas bendras?

Mes buvom nusprendę imti mokamą, bet ta pigesnė kur vis tiek dušą ir wc daliniesi su dar kita palata, kaip aš supratau o ta kur brangesnė tai ten jau viskas yra. Bet dabar paskutinėm dienom pradėjom svarstyti dėl tų mokamų. Tai nusprendėm, kad matysim pagal situaciją, nes realiai tik dėl privatumo norėtųsi, o daugiau man ten tikrai nereikės nei tų mkrobangių, nei virdulio ar šaldytuvo

3. Žmogiukas Jau turėjo gimti!
    Zuikutė 6 m. 8 mėn.

2019.05.19 14:18 (prieš 1 mėn.)

kaktusyte99 parašė:
    Ar dar yra kuriai išlikes maisto tam tikras potraukis. Aš nebegaliu be pomidoru gyventi ir pomidoru sulčiu

Rauginti agurkėliai😍

4. 2019.05.19 14:27 (prieš 1 mėn.)

Samanta199 parašė:
    O kodėl taip vėlai į dekretą išėjot? 🤔☺️

Na gerai jaučiuos ir padirbėt buvo gerai ilgiau, kad gaučiau normalesnes išmokas. Nes tik dirbau 11 mėnesių su 1 mėn pertrauka...

Čia islandijoj kai kurios moterys dirba iki paskutinės dienos, kai jau gali važiuot gimdyt. Jei išeini prieš mėnesį, tai darbdavys dar gali kreivai į tave paziures (taip nutiko mano supervaizerei)... Čia mėnuo palyginus dar neblogai ir "dirbu" tik po 6 valandas
    Tiksliau atsedžiu 😁😂 nieko neveikiu o pinigus moka 🤣

5. Paulina 7 m.

2019.05.19 14:46 (prieš 1 mėn.)

Gal kuri žinote kaip sekasi mamytei, kuri nešioja dvynukus? Nepasibeldė anksčiau?

6. Ieva 6 d.
    Emilija 5 m.

2019.05.19 18:23 (prieš 1 mėn.)

Manijakė20 parašė:
    Idomiai kaip 🧐 o daretes slapimo tyrima? Pasiskambinkit gydytojai nes nemanau kd gerai .. su venom viskas ok pas jus? Neturejor problemu?

Su venom viskas tvarkoj,jokiu bėdu neturėjau iki neštumo. Tulikan pradefu eiti apie 22val ir tai visa nakti skysčiai išeina,ryte patinus bet mažiau,geriu visa diena vandeny ir tulikan einu per valanda karta kai nakti per valands 6-8kartus.
    Šlapimo tyrimus dariau kai pas gine buvau tsi balandžio pradz o db eisiu 28d
    Kraujospudy matuoju viskas normoi.

7. Karolis 7 m.
    Dominykas 8 m. 10 mėn.

2019.05.19 18:52 (prieš 1 mėn.)

Pries kelias dienas pastebejau, kad pilvas paliko labai apvalus.. Nebespardo i sonkaulius, o sone.. Atsisedu, tai atrodo, kad vietos po krutine atlike ir kauburys zemiau pasidaro..

2
  8. 2019.05.19 20:40 (prieš 1 mėn.)

Ir as kazkokia labai atsiputus, vakar buvo diena tokia non stop
    ant koju... snd sumasteme dar i Palanga nuvaziuot, aplankyt mociute ir prie juros pabut... bet jau viskas apsukos leteja, leteja... nzn ar mano vaikis tokia aktyvia mama pakes, nesugalvos padaryt staigmenos 😁

9. 2019.05.19 21:20 (prieš 1 mėn.)

Na ka man iki numatyto termino liko 3 savaites, bet sian dar susisodinau darziuka, pasitvarkiau savo geliu darzeli!😁 Ryte net verkiau, kokia sau beviltiska atrodziau, nugara skaudejo, pilva tempe, neissimiegojus🙈 Bet kazkaip dienai begant atsigavau. Be proto jau laukiu gimdymo dienos😔

1
  10. 2019.05.19 21:23 (prieš 1 mėn.)

Leilalu parašė:
    Na ka man iki numatyto termino liko 3 savaites, bet sian dar susisodinau darziuka, pasitvarkiau savo geliu darzeli!😁 Ryte net verkiau, kokia sau beviltiska atrodzia…

Mano geliu darzelis liudi... bet nenoriu kaimynu gasdint su tokiu pilvu darzely... kiemas liudi mano

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras