2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. Dominykas 1 sav. 6 d.

2019.05.19 21:32 (prieš 4 sav.)

Zydra parašė:
    Pries kelias dienas pastebejau, kad pilvas paliko labai apvalus.. Nebespardo i sonkaulius, o sone.. Atsisedu, tai atrodo, kad vietos po krutine atlike ir kauburys z…

Mani taipat pasidare labai apvalus, su vyru juokiames, kad arbuza prarijau😂 bet ir siaip keistas jausmas dabar to pilvo, atrodo kad jau manyje netelpa. Noriu jau gimdyt, kad ir kaip bus bet jau bus atlikta😂 o ir pilvas pazemejo, net apatinai raitosi zemyn😂

2
  2. Karolis 7 m.
    Dominykas 8 m. 10 mėn.

2019.05.19 21:42 (prieš 4 sav.)

Inva parašė:
    Mani taipat pasidare labai apvalus, su vyru juokiames, kad arbuza prarijau😂 bet ir siaip keistas jausmas dabar to pilvo, atrodo kad jau manyje netelpa. Noriu jau gi…

O man vyras dar liepe menesio galo palaukti, dar negimdyti.. Sakau pats tarkis su lelyte..

3. 2019.05.19 21:54 (prieš 4 sav.)

Mano vyras irgi jau taip laukia mažosios bet sako "dar pabūk pilvelyje kiek reikia"

2
  4. 2019.05.19 22:16 (prieš 4 sav.)

O man vyras sako gal jau lagamina susikraut 😂🙈 labai rankos nekyla. Bet ryt jau pasirysiu, kad neburbetu ir arklius liepia pristabdyt🤣🙈

5. 2019.05.19 22:24 (prieš 4 sav.)

Gretyte parašė:
    O man vyras sako gal jau lagamina susikraut 😂🙈 labai rankos nekyla. Bet ryt jau pasirysiu, kad neburbetu ir arklius liepia pristabdyt🤣🙈

As jus pilnai suprantu,aisku man sav maziau bet to lizdelio sukimo instinkto nu kaip ner taip ner 🙄. Jei vyktu kas anksciau butu streso nes nieko neturiu

1
  6. 2019.05.19 22:28 (prieš 4 sav.)

Mano lagamine tik keliu daiktu truksta tai ryt sakiau susidesiu viska iki galo

7. 2019.05.19 22:59 (prieš 4 sav.)

Leilaaa parašė:
    Mano geliu darzelis liudi... bet nenoriu kaimynu gasdint su tokiu pilvu darzely... kiemas liudi mano

As irgi...o buvo laikai, siandien buvau aplankyt drauges, kuri 4 men laukiasi, tai ne zolytes darzeli napamatysi pas ja. O as atrodo irgi dar iki 6 nusiravedavau viska...o db vel prizele, ech nu nieko kaip nors jau siais metais

8. Dominykas 1 sav. 6 d.

2019.05.20 10:02 (prieš 4 sav.)

Klausimas gimdziusioms: gal kuri susidurete su tuo, kad netoleruojate intymios higienos prausikliu. Ka naudojote po gimdymo? Ar gal ka nors patartumete?

9. 2019.05.20 10:27 (prieš 4 sav.)

Inva parašė:
    Klausimas gimdziusioms: gal kuri susidurete su tuo, kad netoleruojate intymios higienos prausikliu. Ka naudojote po gimdymo? Ar gal ka nors patartumete?

per paskaitas sakė muilas+vanduo kaskart po tualeto. Šiaip su pirmu prausiaus tik vandeniu, svarbu palaikyt bendrą higieną, t. y. praustis bent jau vandeniu, dažnai keist paketus. Kol sugyja plyšimas,/kirpimas labai padeda Tantum rosa milteliai, nuima skausmą, deginimą. Tik aš viso pakelio iškart nesidarydavau, kokiem trims prausimams išsidalindavau pakelį iš akies

2
  10. 2019.05.20 10:41 (prieš 4 sav.)

irma va parašė:
    Su venom viskas tvarkoj,jokiu bėdu neturėjau iki neštumo. Tulikan pradefu eiti apie 22val ir tai visa nakti skysčiai išeina,ryte patinus bet mažiau,geriu visa dien…

O kiek isgeriat vandens, gal magni geriat, hmm, manau skysciai uzsilaiko jeigu tinstat. Aš snd žiūriu i savo rankų pirštus ir tikrai patine, bet karšta labai, gerai kad ziedus nusiemus😂😬👌

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras