2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.05.22 14:53 (prieš 1 mėn.)

v.gverdyte parašė:
    O Jus siunte i stacionara? Stebejo?

Ne, niekur nesiunte. Ginekologe uzsimindavo, kad mazas svoris, bet nieko. Paskui po termino pagulde i ligonine, ten padare echo irgi sako mazas svoris, galvyte maza ir pan. Na taip ir liko visa smulki iki siol

1
  2. 2019.05.22 14:57 (prieš 1 mėn.)

O man tai nuo ryto strenas skauda, bet kolkas kazkokios didesnes veiklos nevyksta, bet kadangi gydytoja sake kad galiu jau bet kuriuo momentu sprogti tai galvoju gal jau cia pradzia

3. 2019.05.22 15:05 (prieš 1 mėn.)

vikiviki parašė:
    Gal kas jau domėjotės, kokios kainos dabar, jei dėl gimdymo tariesi su gydytoju asmeniškai? Turbūt priklauso ir nuo miesto? Domina Kaunas.

Ivairiu nuomoniu esu girdejus. Bet jei paprastas gimdymas 300 e, 600 e cezaris.

4. 2019.05.22 15:08 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Skaitau ir mąstau, panikuojat del leliuku svoriu. Kad va, Paskutinis skanas buvo ten 27 sav ar panašiai 😁 mano paskutinis buvo 20 savaite ir niekas daugiau nieko nedaro. Nei ūgio nei svorio nežinau. Sako kad norma ir viskas. Ir man rami galva midwife nedaro panikos man kartais užsiminu ar ne per mažas mano pilvas kaip 36 savaitej. Sako kad labai normalus. Čia islandijoj moterys gimdo didelius vaikus, mes ne islandai, Tad mūsų lelius gali but labai gero dydžio, svarbiausia kai matuoja pilvą, jis auga. Sirdute paklausi, viskas super. Nesu is smulkių ar stambių. Manau kad reik paprasčiausiai džiaugtis kad turėsim leliukas greit ir nereik panikuoti didelis ar mažas, jis auga kaip jam reikia😘 nieko nenorėjau izeist. Čia mano reakcija šiuo metu. Jaučiuosi atsiputus 😁

7
  5. 2019.05.22 15:18 (prieš 1 mėn.)

vikiviki parašė:
    Gal kas jau domėjotės, kokios kainos dabar, jei dėl gimdymo tariesi su gydytoju asmeniškai? Turbūt priklauso ir nuo miesto? Domina Kaunas.

Girdejau, kad klinikose apie 500 eur.

6. 2019.05.22 15:24 (prieš 1 mėn.)

vikiviki parašė:

Kiek zinau apie 300 eur

7. 2019.05.22 15:48 (prieš 1 mėn.)

Mano pirmagime gime 3,800g, bet visada minimaliai svorio priaugdavo ir dabar dar likus kaip styga 😀 kojos ilgos sakaliukai, siknytes nera 😀 smulkute kai kiti aplink vyresni leliai ir mazesni gime leliukai zymiai stambesni uz ja

8. 2019.05.22 17:12 (prieš 1 mėn.)

Sveikutes,

Man sian 37 + 2 sav. Penktadieni pas gydytoja Nuo vakar atsirades beveik nuolatinis maudimas pilvo apacioje🙄lelius kaip ir juda viskas ok... pradejau galvoti gal ir pas mane kazkas jau vyksta🤔

9. 2019.05.22 17:38 (prieš 1 mėn.)

Labuka Katik po apžiūros lelytės tonai geri judesiukų bumsiukų irgi parodė šiek tiek. Šiai dienai pagal mėnesines esam 38+3. Stebi mane vis ginekologė dėl vandenų ,nes jie į didesnę pusę. Patikrino gimdos kaklelį jau pasiruošęs minkštas prasivėręs ~3cm bet aš nieko nejaučiu ir jokia daugiau veikla nevyksta. Taigi liepė laukti ką mažylė nuspręs daryti. Jeigu nieko neįvyks 28 vėl pas daktarę ir guldys į ligoninę

2
  10. 2019.05.22 18:28 (prieš 1 mėn.)

kaktusyte99 parašė:
    Labuka Katik po apžiūros lelytės tonai geri judesiukų bumsiukų irgi parodė šiek tiek. Šiai dienai pagal mėnesines esam 38+3. Stebi mane vis ginekologė dėl vande…

Kaip Jums gerai, man tai neziurejo ne kaklelio nk, sako nestumas trunka 42 savaites taip kad lauksim... Tai galvoju skambinsiu jei ka i ligonine daktarui pas kuri pirma dukra gimdziau ir tarsiuosi kad termino diena mane paziuretu jei neissilukstensiu anskciau 😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.