2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.06.12 18:50 (prieš 1 sav.)

Monni parašė:
    Norvegijoje, ligoninėje pogimdyvinio skyriaus sesutė

Lietuvoj,zindymo kursuose,sako,kad reikia bent pirma menesi vengti produktu,kurie patenka i krauja ir gali tapti alergenais,tai tokie kaip kakavos produktai,karves pienas,riesutai,citrusiniai vaisiai,medus,kiausianiai,juros gerybes..cia teoriniai dalykai,o visa kita isbandoma praktikoje kopustai/zirneliai gali pusti pilveli jums,bet tai nepersiduoda vaikeliui

2. 2019.06.12 19:06 (prieš 1 sav.)

Leilaaa parašė:
    As kazkaip nematuoju temperaturos lelkai savo...

As pamatavau nes karštas buvo. Tai dabar rmatuoju.

3. Motiejus 1 d.

2019.06.12 19:19 (prieš 1 sav.)

Mielosios, ar normalu jausti maudima lyg per menesines? liko 3 dienos iki termino, nesuprantu, reikia jaudintis ar cia normalu

4. ♡ Joris ♡ 1 sav. 4 d.
    ♡ Gabytė ♡ 3 m. 7 mėn.

2019.06.12 19:25 (prieš 1 sav.)

Rutakl parašė:
    Mielosios, ar normalu jausti maudima lyg per menesines? liko 3 dienos iki termino, nesuprantu, reikia jaudintis ar cia normalu

Normalu aisku. Dar gali prasideti strenu skausmas uzgniauziantis kvapa

1
  5. 8 m. 9 mėn.

2019.06.12 19:33 (prieš 1 sav.)

Zemuoge parašė:
    Sveikinu sulaukus sūnelio! 😊 Tiesą pasakius esu nustebus, kodės Santaros neįjungia kondicionierių? Juk viskas dar nauja, turėtų veikti... O jeigu su savo ventiliato…

Na nežinau, aš sekmadienį gimdžiau, kai oras labai įkaito gimdykloje, tai kondicionierius įsijungė. Vėliau paprašėm net išjungti, nes mane erzino vėjelis, akušerės išjungė.

1
  6. 8 m. 9 mėn.

2019.06.12 19:41 (prieš 1 sav.)

Viktorija Bel parašė:
    As pamatavau nes karštas buvo. Tai dabar rmatuoju.

Maniškis dar ligoninėje karštutis visas buvo, vaikų gydytoja liepė trumpom rankovytėm rengti, nes perkaitęs vaikiukas.
    Prisipirkau tiek gražių rūbelių ilgom rankovytėm, visgi lietuviškas birželis prasideda vėsiais orais ir še tau. Pasižiūriu spintelę atsidarius, pačiupinu ir uždarau. Koks finansinis nuostolis . O vaikis aprengtas george bodžiukais trumpom rankovytėm, gerai, kad dėl visa ko nusipirkau tokių naujagimių dydžio

1
  7. 2019.06.12 20:11 (prieš 1 sav.)

Sveikos, ka naudojat nuo hemorojaus? Israse man cia tepaliuka nuo iplesimu o pas mane guzas. gal ka efektyvausbparekomenduosit? Nes nebezinau kur uodega det...

8. 2019.06.12 20:14 (prieš 1 sav.)

Su pirma dukra naudojau mastu nuo hemorojaus

9. 2019.06.12 20:29 (prieš 1 sav.)

Gretyte parašė:
    Sveikos, ka naudojat nuo hemorojaus? Israse man cia tepaliuka nuo iplesimu o pas mane guzas. gal ka efektyvausbparekomenduosit? Nes nebezinau kur uodega det...

Siulau pasiskambint daktarei ar pasikonsultuoti su vaistininke, nes toli grazu ne visi vaistai tinka siuo atveju.

10. 2019.06.12 20:42 (prieš 1 sav.)

Mažiuks gabaliuks parašė:
    Mus šiandien paguldė stebėjimui. Rado kaklelį atsidariusį tik 1 cm, sakė dar visai nepasiruošęs ir vandenų mažiau nei norma. Tie vandenys užkliuvo, tai jau nepaleid…

O vandenų anksčiau jums būdavo norma? Man įdomu, kaip jų sumažėja... 🤔

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
2,00 €
0 - 3 mėn. | 41,0 cm
35,00 €