2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.06.13 00:14 (prieš 1 sav.)

Man su zindymu problema. Niekaip nesigauna papo duot taisyklingai 😒 kas per mama bet pienas tik sian pradėjo gamintis. Pankolių arbata geriau....
    Klausima turiu. Kai einate į lauką. Ką imat leliukui valgyt? Kad pravirkes, ji nuraminti? noriu išeit jau I lauką. Islandijoj toks nuostabus oras. Nenoriu praleist su leliuku pasivaikščiot gryname ore

2. ♡ Joris ♡ 1 sav. 4 d.
    ♡ Gabytė ♡ 3 m. 7 mėn.

2019.06.13 00:19 (prieš 1 sav.)

Jooly parašė:
    Man su zindymu problema. Niekaip nesigauna papo duot taisyklingai 😒 kas per mama bet pienas tik sian pradėjo gamintis. Pankolių arbata geriau....

Pienas pirmas dienas ir nesigamina. Buna priespienis. O tada ateina pieniuko eile. I lauka einant turit pasiimti savo papulius ir koki dekiuka skraiste kur galetumei kazkur nuosaly prisest ir pamaitinti arba nusitraukt pienuko ir i buteliuka ir is jo pamaitinti.

13
  3. PI 4 sav.
    JO 6 m. 2 mėn.

2019.06.13 00:46 (prieš 1 sav.)

Jooly parašė:

Cepelinu visada su savim turiu savo papus ir maitinu belekur ir bet kada kai vaikiukas uzsinori. Nei surugs, nei atsals ar dar kas...

14
  4. 2019.06.13 00:59 (prieš 1 sav.)

Elžbietukas parašė:
    Pienas pirmas dienas ir nesigamina. Buna priespienis. O tada ateina pieniuko eile. I lauka einant turit pasiimti savo papulius ir koki dekiuka skraiste kur galetume…

Supratau čia Islandijoje niekas nesigėdija ir niekas neteisia jei maitina viešumoje. Esu mačius, tai jei ką, darysiu ir aš. Be to, jau sian teko ligoninės koridoriuj ištraukt papuli čia tik pasitikslinimui buvo užduotas klausimas dėkui už atsakymus 💛

1
  5. ♡ Joris ♡ 1 sav. 4 d.
    ♡ Gabytė ♡ 3 m. 7 mėn.

2019.06.13 01:09 (prieš 1 sav.)

Jooly parašė:
    Supratau čia Islandijoje niekas nesigėdija ir niekas neteisia jei maitina viešumoje. Esu mačius, tai jei ką, darysiu ir aš. Be to, jau sian teko ligoninės korido…

Kudikiui iki.puses metu nereikia nieko apart mamytes pienuko. Jis atstoja ne tik maista bet ir atsigaivinimui vandenuka. Nu va tai net ir skareles jokios nereikia. Isalko- traukiat papuli- maitinat ir toliau sau bunat laukuty 🤗

6
  6. 2019.06.13 02:51 (prieš 1 sav.)

Kava maitinant geriu, 1-2 kartus dienoje

Dėl lauko. Tai pats issiruosimas sudėtingas.kol.privalgo, privalgius žiūrėk apsikakojo, pasikeitus pampi vėl valgyt reikia. Dar ryte apsiprausti, susitvarkyti bambą, be pietų kažkaip sunkiai susikuiciam abi dabar tokiam karštyje, tai nėra kada net but lauke. Brolį pasiimam per pietus iš daržo, varom pas mamą, turi savo kiemą, tai vakare išeinam šiek tiek dėl tų karščių.

7. 2019.06.13 02:53 (prieš 1 sav.)

Valgau viską, a taip a taip vakarais isterijos, kas vakar vakare nuo 9 iki 11 h dejos

8. 2019.06.13 05:32 (prieš 1 sav.)

Įsiveze mažiuką I atskira skyriu nes kvėpuoja greičiau nei reikia tai žiūrės ar nėra infekcijos ir pan.. Nes aš pagimdziau praėjus 35 valandom po vandenų nutekėjimo.. Tai sėdžiu verkiu palatoj.. Jis ten vienas mažutis o aš net negaliu šalia but..

9. 2019.06.13 06:25 (prieš 1 sav.)

irma va parašė:
    Labas visom, snd 8.28 ryte gimė mano dukrytė Ieva 2.460kg ir 47cm.
    Vkr vykau į vln bet apžiūrėjo ir paleido aisku kaklelį patikrino,i vln siuntė nes …

Sveikinu!!!!
    Nieko sau pasivažinėjot Svarbu laiku spėjot Pieno fabrikėlis dar tik "užsikurdinėja", glauskit prie krūties ir bus pienuko

10. Marija 5 d.
    Majus 8 m. 7 mėn.

2019.06.13 06:32 (prieš 1 sav.)

Jooly parašė:

Niekad nesireiskiau sitam forume, bet jus rimtai?? Ka imat valgyt ? ?
    Mes LT tai sumustinius ant batono su sviestu ir "šlapianka" tepam 4 dienu kudikiam, sublenderiuojam i buteliuka ir sumaitinam, kai lauke isalksta. Ir colos i buteliuka nepamirskit, tik zero, kur be cukraus.

20

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.