2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. Ignas 7 m. 8 mėn.

2019.06.18 22:38 (prieš 1 mėn.)

Meskino parašė:
    Sveikos. Mes ką tik iš ginekologės, terminas 22 dieną, davė siuntimą į dienos stacionarą stebėjimui. Vandenų sakė pamažėjo, placenta 3 stadijos, daugiau jokių gimdy…

Man buvo 40s ir 4d patikrino kad giliausia kišenė vandenų tik 1cm. Tai sakė galim stebėti, o aš sakiau gulam nes bijau laukt. Paguldė, nusprendė skatint, bandė nuleist kiek yra tu vandenų, tai ties galvyte neišspaudė nei lašo, o po poros val kai gimė lelka galinių vandenų nubėgo, ne žali...nesigailiu kad nelaukiau nes nžn kaip būtų baigesi..nes sakė pati placenta negamino vandenų...

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.18 22:39 (prieš 1 mėn.)

Sicilija parašė:
    Man pediatre sake, kad nevisada leliukai atsirugsta ir cia nieko tokio. Maniskis irgi be papo neuzmiega.. del to pradejom miegoti kartu, tik nzn ar cia gera mintis.…

Labai gera mintis 😍 as si karta net lovytes nepirkau, miegosim su mazaja dideleje lovoje ☺️ kai pauges, pirksim lovele su nuimamu sonu, prisistumsim prie savo lovos, praplatinsim lova tokiu budu 😁

2
  3. 2019.06.18 22:48 (prieš 1 mėn.)

Nenoriu nieko gasdint ar vadinkite mane paranojike, tikrai nelaukciau 42 nestumo savaiciu... nes ne visada echoskopas tiksliai rodo, o ir kasdieb vaziuot toniuku klausyt reikia...plius zaliu vandenu tikimybe... bet cia mano nuomone Mano draugei termino diena pasake kad vandenu norma, o kai po 2 dienu dare extra cp, nes leliuko tonai viena valanda buvo o kita dingo, prapjove pilva rado kose! Ir nks negalejo pasakyt kodel viskas taip ivyko...

4. 2019.06.18 22:50 (prieš 1 mėn.)

Mano ir tik maitinama užmiega, bet dabar čiulptuką šiek tiek naudojam tai bent rami pabūna jei nubunda netikėtai, o dabar pas mama svečiuojuos tai aišku ji sugeba ir taip užmigdyti ikejos kresle kuris juda kaip babybjornas sakyčiau tai suviniojus palinguoja ten su čiulptuku ir žiūriu kad jau miega realiai neatruginu aš, bet neatpila o miega ir su mumis, nors sakiau kad aš tai niekada su vaiku nemiegosiu nes man baisu užspaust pavojinga ir t.t bet dieną miega viena, o naktį kad lovelė ir pristumta prie mūsų lovos su nuimamu šonu ji vistiek nebūna ten arba jei pavyksta perkelt tai greit nubunda bet žinau dabar viena kad visos nuostatos tapus mama žlunga vakar žiūriu į užmigusią ir sakau vyrui argi gaila kad ji kartu miega reiškia jai čia geriausia ir todėl tokia rami kartu lovoj...nors aš tai miegu gaunasi kaip per neštumą kaip užmigdau maitindama.tik atsitraukiu ir paskui apsiverčiu per kitą maitinimą tai klubą taip pat nuspaudžia kaip neštumo metu

2
  5. 2019.06.18 23:20 (prieš 1 mėn.)

Pirmas iki 1,5 m. uzmigdavk tik su krutim burnoj. Dabar su mažąja taip pat, bet, manau, ji dar per maža, kad apie kažkokį ritualą eitų kalba
    O naktim miega viena lovelej, gaila žinoma savo lėlytės,.mes su pirmagimiu visi trys vienoj lovoj, o ji tokia maža viena miega, bet kadangi matau, jog sūnaus neina atpratinti nuo mūsų lovos, taip nenoriu paslist su mazaja, kad paskui nereiktų keturiems lovoj miegoti

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.18 23:24 (prieš 1 mėn.)

Kac. parašė:
    Pirmas iki 1,5 m. uzmigdavk tik su krutim burnoj. Dabar su mažąja taip pat, bet, manau, ji dar per maža, kad apie kažkokį ritualą eitų kalba

Neapsigaukit, mano drauge grieztai nuo 1 dienos savo berniuka migde kitame kambaryje jo loveleje. Kai vaikui suejo 3 metukai, jis atsikrauste pas tevelius I lova, dabar jam 8 metai ir vis dar pas tevelius miega lovoje 😁 maniskiai ateina kartais, bet tik bloga Sapna susapnave. Bet tai buna retai.

7. 2019.06.18 23:43 (prieš 1 mėn.)

Ovidijaa parašė:
    Mano irgi taip miegodavo, dabar pavyksta paimti ant ranku, susukti i pleduka ir uzsupuoti, aisku dar padeda iduotas ciulptukas, bet ir be jo apsieinu. Gal ir jus pa…

O kokį čiulptuką naudojat?tč standartinį plokštednį ar vyšnios formos?😉nebuvo baisu duot čiulptuko,kad po to nebeims ktūties..🙄? Aš vis dar delsiu su čiulptuku, mums 8dienos 😊

8. 2019.06.18 23:59 (prieš 1 mėn.)

Pukuotukas12 parašė:
    Neapsigaukit, mano drauge grieztai nuo 1 dienos savo berniuka migde kitame kambaryje jo loveleje. Kai vaikui suejo 3 metukai, jis atsikrauste pas tevelius I lova, d…

O ką daryti? Mes 4iese fiziškai vienoj lovoj netelpam, didysis man mažąja ir užgaus, ir uzgult gali. Bijau. Ryte mes trise pamiegam, pasivartom, matau kaip sūnus savęs nekontroliuoja ir uzgaves ranka yra. Nesaugu visai :/

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.19 00:06 (prieš 1 mėn.)

Kac. parašė:
    O ką daryti? Mes 4iese fiziškai vienoj lovoj netelpam, didysis man mažąja ir užgaus, ir uzgult gali. Bijau. Ryte mes trise pamiegam, pasivartom, matau kaip sūnus sa…

Kai gime dukra, mano vyras isejo miegot pas sunu I kambari. Dabar ir taip bus. Po keliu menesiu pargris atgal. Tai visi geriau issimiegosim. Juk vyras zindyt nepades. Tai kam save varginti. Zindyti ir kelnoti vaika I lovele yra labai sunku, sunu bandziau taip auginti, istveriau 1 savaite.
    Tetis tegu miega su sunum, o Jus su mazaja kartu. Visi bus laimingi ir issimiegoje 😊

10. 2019.06.19 00:09 (prieš 1 mėn.)

Inva parašė:
    As stengiuosi, bet kita karta jis neatrugsta🤷‍♀️ Nesuprantu ka blogai darau😔

Ziuriuu pas mus identiskos situacijos, panasus vaikai 😞😞 (gal tetis vienas ir tas pats, tik klausimas kuris? 😂😂😂)
    Neatrugsta, atpila, baisu nueit kai uzmiega, o pastaruoju metu uzmigdyt vaje kaip sunku 😞

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.