2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.06.19 11:03 (prieš 1 mėn.)

nerimat parašė:
    Sveikinimai!

Liks liks 🙈🙂🙂 man terminas tik 30d, nors su mielu noru jau ir dabar gimdyciau 😊😊

2. 2019.06.19 11:03 (prieš 1 mėn.)

Birželis parašė:
    Kurios gimdėte Kauno klinikose, leido ten likti per naktį vyrui?

Likti galima jei esi vienvietej mokamoj palatoj, nes nemokomose palatose gulima po dvi ir vietos dar kazkam nelabai yra.

1
  3. 2019.06.19 11:09 (prieš 1 mėn.)

nerimat parašė:
    Sveikinimai!

Liks ;) jauciu iki termino pilnai isnesiosiu nors jei butu mano valia tai jau siandien gimdyciau.

4. 2019.06.19 11:11 (prieš 1 mėn.)

rasinkaa parašė:
    Liks ;) jauciu iki termino pilnai isnesiosiu nors jei butu mano valia tai jau siandien gimdyciau.

Aš irgi galvojau anksčiau anksčiau pagimdysiu. O panašu, kad gal net ir liepos sulauksiu

5. 2019.06.19 11:18 (prieš 1 mėn.)

eri.ka parašė:
    Taip, 2 ir turejau omeny. Na kaip, nera ten zinokit taip jau smagu, dienos slenka letai toniukus pamatuoja 20min gal ir vel i palata. Bet jei kitu rupesciu nera…

Kad slenka lėtai žinau, nes teko pagulėt. O šiaip aišku, mano situacija kitokia nei jūsų, nes vaikai namie nelaukia. Bet neseniai su savo kirpėja kalbėjau, kad nenorėsiu greitu metu antro vaiko, nes gaila mamyčių, kurios papuola į tokias situacijas, kad tarp mažojo ir vyresnelio reikia vos ne per pus persiplėšti. O kirpėja, kuri beje turi čia patirties, nes augina ne vieną vaiką, sako "aš nesuprantu kame čia problema, ar vyras negali kelias dienas laisvų pasiimti ir pabūti? Gal ir neprižiūrės taip idealiai kaip mama, bet pagrindiniai poreikiai tikrai bus patenkinti. Nereikia daryti tragedijos dėl kelių dienų". Ir ji tada mane įtikino, kad tikrai problemos nėra. Tai vat, jei galvojat, kad bus saugiau ligoninėj, gal gali vyras ar kiti artimieji pažiūrėt vyresnę atžalą 🤔 o jeigu tik jaustumėt stresą ten gulėdama, tai kaip jums ir sakė, galit pasirašyt dokumentus, kad nenorit ir viskas 🙂

6. 2019.06.19 11:23 (prieš 1 mėn.)

Agnette3 parašė:
    Kad slenka lėtai žinau, nes teko pagulėt. O šiaip aišku, mano situacija kitokia nei jūsų, nes vaikai namie nelaukia. Bet neseniai su savo kirpėja kalbėjau, kad neno…

Beabejo iseitis visada yra, tiesiog gaila pacio vaiko, kad tiek ilgai be mamos tektu buti. Aisku gulsiuos, jei reikes, niekur nedingsiu, abu vaikuciai svarbus

7. 2019.06.19 11:32 (prieš 1 mėn.)

eri.ka parašė:
    Beabejo iseitis visada yra, tiesiog gaila pacio vaiko, kad tiek ilgai be mamos tektu buti. Aisku gulsiuos, jei reikes, niekur nedingsiu, abu vaikuciai svarbus

Linkiu, kad viską pavyktų suderint 👍 o 2 ligoninėj gal teks gyvai mums susimatyt 🙂😉

8. Benediktas 3 sav. 3 d.
    Dominykas 1 m. 8 mėn.

2019.06.19 11:33 (prieš 1 mėn.)

Eei merginos! Kazin po kiek laiko nuo tokiu menesininiu maudimu jum prasidejo gimdymas?

9. 2019.06.19 11:38 (prieš 1 mėn.)

Klausimas jau gimdziusioms🙄🎈
    Gal kazkas is Jusu esate turejusi gimdymo skatinima balioneliu(kazkokiu)🤷🏼‍♀️🤯 kaip viskas vyksta?

10. 2019.06.19 11:41 (prieš 1 mėn.)

Agnette3 parašė:
    Linkiu, kad viską pavyktų suderint 👍 o 2 ligoninėj gal teks gyvai mums susimatyt 🙂😉

Mane lyg zadejo liepos pirma jau siust, jei niekas nevyks. O panasu, kad sunkiai, nes vakar ziurejo vaginaliniu echo, kaklelis ilgas ir kietas, zodziu visiskai jokiu pozymiu.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.