2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.06.19 11:45 (prieš 4 sav.)

nerimat parašė:
    Sveikinimai!

Jus tikrai ne viena

2. 2019.06.19 11:57 (prieš 4 sav.)

Na mes ką tik iš dienos stacionaro, vakar baisiai pergyvenau, o šiandien jau kitokios nuotaikos 😊😍 lelytė laikosi puikiai, toniukai geri, vandenų norma, nors mano ginei vakar pasirodė mažokai 🙄 terminas 22, bet taip nuteikė, kad dar pavaikščiosiu, nes kaklelis sakė ilgas. Rytoj vėl važiuosim toniukų matuoti..

3. 2019.06.19 12:19 (prieš 4 sav.)

simute_j parašė:
    Likti galima jei esi vienvietej mokamoj palatoj, nes nemokomose palatose gulima po dvi ir vietos dar kazkam nelabai yra.

O gal galit pasidalinti ko prireikė Klinikose jums ir mažiukui? 😊

4. 2019.06.19 12:29 (prieš 4 sav.)

nerimat parašė:
    Sveikinimai!

Dar as tikiuosi pagimdyt😂

5. 2019.06.19 12:33 (prieš 4 sav.)

Murlyn parašė:
    Eei merginos! Kazin po kiek laiko nuo tokiu menesininiu maudimu jum prasidejo gimdymas?

Man jau antra savaite tie maudimai, nenuolatiniai, bet kai uzeina tai jau ant kamuolio linguoju ir dejuoju... Bet kaip nieko taip nieko, ryt pas gydytoja, ziuresim ka sakys...

6. 2019.06.19 12:36 (prieš 4 sav.)

AnDo parašė:
    Klausimas jau gimdziusioms🙄🎈
    Gal kazkas is Jusu esate turejusi gimdymo skatinima balioneliu(kazkokiu)🤷🏼‍♀️🤯 kai…

Man dejo balionėlį. Tai taip viskas ir vyksta, kaip įsivaizduojat. Įdeda balioniuką, pripildo jį skysčiu, išorėj lieka kabėt tokia šlangelė, kurią priklijuoja prie šlaunies. Ar labai baisu? Tirai ne. Ar galima kentėti? Tikrai taip.

7. 2019.06.19 12:43 (prieš 4 sav.)

soupyte parašė:
    Man dejo balionėlį. Tai taip viskas ir vyksta, kaip įsivaizduojat. Įdeda balioniuką, pripildo jį skysčiu, išorėj lieka kabėt tokia šlangelė, kurią priklijuoja prie …

Ar galiu paklausti, o kaip viskas po to? Ar greit atsidarineja? Na ok, atsidaro. Ir kas toliau? Nuleidzia vandenis? Man negali duoti jokiu medikamentu, visas skatinimas tik naturalus. Tai idomu kas ir kaip. 🙄🤭 busiu dekinga bent uz nedidele info, nes baimes pilni namai😖🙏

8. 2019.06.19 12:46 (prieš 4 sav.)

eri.ka parašė:
    Mane lyg zadejo liepos pirma jau siust, jei niekas nevyks. O panasu, kad sunkiai, nes vakar ziurejo vaginaliniu echo, kaklelis ilgas ir kietas, zodziu visiskai joki…

Supratau, tai turbūt prasilenksim. Aš jau turiu ryškius ateinančio gimdymo požymius 😊😊

9. 2019.06.19 12:48 (prieš 4 sav.)

Nesuprantu, kodėl visur rašo, kad važiuojant gimdyti reikia soc. draudimo pažymėjimo. Man atrodo, niekas jo nebeprašo. Ieškot man jo ar ne? 🤔

10. 2019.06.19 12:49 (prieš 4 sav.)

Agnette3 parašė:
    Nesuprantu, kodėl visur rašo, kad važiuojant gimdyti reikia soc. draudimo pažymėjimo. Man atrodo, niekas jo nebeprašo. Ieškot man jo ar ne? 🤔

Pasas ir nesciosios kortele

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.