2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 09:11 (prieš 4 d.)

Bučkis. parašė:
    Man si naktis tokia sunki buvo, vaikas kazkoks aptinges ar kas jam yra... vis baksnoju i pilva, kad sujudetu... 🙄 kazkaip patogiausia miegot ant kairiojo sono, tai …

Užjaučiu visas, kurioms naktis buvo sunki.. O Jūs keliatės kai gulit ant nugaros? Man taip būtų misija neįmanoma, bet ir negalima taip, kad nuo pilvo įsitempimo placenta neatplyštų.. Keltis iš lovos reikia gulint ant kairiojo šono ir tiesiog išsiritant arba aš tai atsiremiu ant kairės alkūnės ir kojas jau leidžiu iš lovos. Ir taip lėtai lėtai

1
  2. 2019.05.16 09:31 (prieš 4 d.)

Lady parašė:
    Užjaučiu visas, kurioms naktis buvo sunki.. O Jūs keliatės kai gulit ant nugaros? Man taip būtų misija neįmanoma, bet ir negalima taip, kad nuo pilvo įsitempimo pla…

Ne.. turbut net nesugebeciau taip atsikelti 😂 per soniuka issiritu 😂

1
  3. 2019.05.16 09:43 (prieš 4 d.)

neringiukas08 parašė:
    Tai jums cia tikriausiai rieso kanalo sindromas ar kaip jis ten graziai vadinasi. Turejau si malonuma su pirmagimiu, nei pakelti, nei padirbti ko, istisai skaudedav…

Reiškia ir man praeis kartu su kitais tokiais „maloniais” simptomais

4. 2019.05.16 10:02 (prieš 4 d.)

Lady parašė:
    Užjaučiu visas, kurioms naktis buvo sunki.. O Jūs keliatės kai gulit ant nugaros? Man taip būtų misija neįmanoma, bet ir negalima taip, kad nuo pilvo įsitempimo pla…

Zinau, kad negalima nuo nugaros, apie placenta nezinojau.. as guliu desinej pusej, tai nuo desinio stojuos 😊 kazkaip atsiverciu ant desinio ir alkunem pasiremdama bandau...

2
  5. 2019.05.16 10:06 (prieš 4 d.)

uogyytė parašė:
    Ne.. turbut net nesugebeciau taip atsikelti 😂 per soniuka issiritu 😂

Man net galvą pakelti ir pagalvę pasitaisyti yra sunku gulint ant nugaros Jaučiu kaip pilvas įsitempia. O pradžioj nėštumo nežinojau, kad negalima pačiai keltis, buvo gal koks 4 ar 5 menuo, nepamenu, prasydavau vyro, kad duotų ranką, jis ją taip tvirtai laiko, o aš įsikibus pati prisitraukdavau ir atsikeldavau. Tada sužinojau, kad taip negalima... 😬 nuo to laiko ridenuosi iš lovos kaip nerangi pandutė
    Ir man gulint ant šono pilvukas būna sukritęs į tą pusę, atsivertus ant nugaros būna toks "kvadratinis bokštas" ir taip pamažu jis išsilygina, vaikas įsipatogina kaip jai geriau Dėl to privengdavau labai vartytis ir ant dešinio šono

6. 2019.05.16 10:08 (prieš 4 d.)

Bučkis. parašė:
    Zinau, kad negalima nuo nugaros, apie placenta nezinojau.. as guliu desinej pusej, tai nuo desinio stojuos 😊 kazkaip atsiverciu ant desinio ir alkunem pasiremdama b…

Tai gerai darot Aš irgi taip rituosi iš lovos atsislenku iki pat krašto, alkūnėm remiuosi, užpakalis jau ant čiužinio kraštelio ir tuo pačiu kojas jau leidžiu žemyn

7. 2019.05.16 10:24 (prieš 4 d.)

Lady parašė:

Rimtai negalima 🤔 su pirmagime keldavausi ir db. Aisku ne visada bet as su rankom paimu sulenkta koja ir kpja traukiu i apacia ir visas kunas pakyla. Nzn ar aiskiai pasakiau 😁

1
  8. 2019.05.16 10:45 (prieš 4 d.)

Jau pradeda pilvas vis dazniau kieteti Matyt todel ir judesiai reciau jauciasi... gimda susitraukineja... jau panika sau isivariau del tu judesiu

9. 2019.05.16 11:09 (prieš 4 d.)

Turbut visos šia nakty blogai miegojom
    O kaip Jūsų savijauta,man jau kokia savaite nieko nesinori,jėgų nebera,norisi tik ilsėtis,gulėti

10. 2019.05.16 11:14 (prieš 4 d.)

Busimos mamos pasidalinkit ka dejotes i ligonine 🤔 pilna straipsniu ir visi skirtingi 😅

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras