2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2019.06.24)

1. 2019.05.16 14:22 (prieš 2 mėn.)

anitavaida parašė:
    Kadangi trečia diena kaip persikrausčius iš vilniaus tai alytuje,nerizikavau iki vilniaus važiuot su tokia būsena... Tai ir laukiu vis dar

Bet jūs ir kantri. Gal reikėtų jau triukšmą kelt😐 O judesius jaučiat?

2. 2019.05.16 14:26 (prieš 2 mėn.)

Agnette3 parašė:
    Bet jūs ir kantri. Gal reikėtų jau triukšmą kelt😐 O judesius jaučiat?

Nu bet tikrai! Siaubas kazkoks

3. 2019.05.16 14:26 (prieš 2 mėn.)

Anitavaida, kelkit ant koju visus ten, apsurdas kazkoks, vyras ne su jumis?

1
  4. 2019.05.16 14:29 (prieš 2 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Anitavaida, kelkit ant koju visus ten, apsurdas kazkoks, vyras ne su jumis?

Pritariu! Kraujavimas ne juokas... Nedelskite! Sėkmės

5. Gerardas 5 sav. 6 d.
    Hermanas 5 sav. 6 d.
    Haroldas 2 m. 2 mėn.

2019.05.16 14:30 (prieš 2 mėn.)

anitavaida parašė:
    Kadangi trečia diena kaip persikrausčius iš vilniaus tai alytuje,nerizikavau iki vilniaus važiuot su tokia būsena... Tai ir laukiu vis dar

Jūs nejuokaukit, eikit judint visko. Aš jau rimtai būčiau pakėlus vėją

6. 2019.05.16 14:34 (prieš 2 mėn.)

S.A.T.I.N.E parašė:
    Oj del musu neaisku dar. Vakar vakare matavo ta gelta skaiciai buvo pakrite, siandien ryte vel pakilo bet nedaug, toliau stebi. Seseles juojsuja, kad musu seimyna r…

Oi kaip aš jus suprantu... Aš taip ne laukdavau tu tyrimų dėl geltos...dar truputį pakentekit ir viskas bus gerai, kaip man visi sakė jau geriau dabar susirgo daktarų priežiūroje, negu namie.
    Mes vakar vakare grįžom tj mažiukas nuo 18.00 iki 22.00 buvo nemiegojes 😊 akys didelės tiek vaikui įspūdžių daug.. Bet paskui 4 val iš miegojo, naktį blaškėsi dar, bet va ryte nuo 8 iki 11 iš miegojo, leido mamukui namus susitvarkyti😁 Linkiu jums greičiau grįžti į namus🤗 linkėjimai nuo likimo draugo🤗

15
  7. 2019.05.16 14:45 (prieš 2 mėn.)

Nuku parašė:
    Jūs nejuokaukit, eikit judint visko. Aš jau rimtai būčiau pakėlus vėją

Tai ką čia juos kelsi,apžiūrėjo mane daktaras nlb malonus,kaklelis ilgas ir uždaras dar sakė tikrai negimdysiu,o kraujavimas tipo iš trūkusio kapiliaro kaklelyje nuo naktį vykusių paruošiamųjų,judesius jaučiu gerai tik gimda kiek kietoka tai gausiu lašelinę

3
  8. 2019.05.16 15:15 (prieš 2 mėn.)

almike parašė:
    Oi kaip aš jus suprantu... Aš taip ne laukdavau tu tyrimų dėl geltos...dar truputį pakentekit ir viskas bus gerai, kaip man visi sakė jau geriau dabar susirgo dakta…

Graziai kaip lovyte atrodo o ir leliukas grazuolis guli, zinokit net pavydu! Noriu savo greiciau aukit sveikuciai ir vis pasidalinkit ispudziais, labai lauksim

2
  9. 2019.05.16 15:17 (prieš 2 mėn.)

anitavaida parašė:

Ne daktarai, o, kaip mano dėdė sako, veterinarai... 😳

3
  10. Gerardas 5 sav. 6 d.
    Hermanas 5 sav. 6 d.
    Haroldas 2 m. 2 mėn.

2019.05.16 15:23 (prieš 2 mėn.)

anitavaida parašė:
    Tai ką čia juos kelsi,apžiūrėjo mane daktaras nlb malonus,kaklelis ilgas ir uždaras dar sakė tikrai negimdysiu,o kraujavimas tipo iš trūkusio kapiliaro kaklelyje n…

Tai pagal parašymą buvau supratus, kad Jūsų išvis neapžiūrėjo, o tiesiog laukiat nuvykus priimamajam.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.