2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 17:49 (prieš 3 d.)

Man ir daznai karsta, nors namie nera labai jau karsti. Daznai miegu atsiklojus. Tai vyras kas kart bando mane uzkloti, apkampsyti, sako gi salta.

2. 2019.05.16 18:00 (prieš 3 d.)

Lady parašė:
    Aha, būsim toookios graaažios jeigu išsimiegoti mažiukai neleis 😂😂😂 nepadės nei dažyti plaukai😂

ha ha 😂😂 Tikrai 😂 labiausiai puoš užtinę paakiai 😂

1
  3. 2019.05.16 18:09 (prieš 3 d.)

Monni parašė:
    Kokią bambutės priežiūrą praktikuoja Lietuvoje? Apvalyti su virintu vandenuku? Ar kaip prieš 7 metus su spiritiniu purškalu dezinfekuoti?

Su virintu vandenuku ligonineje, mums greit bambute nukrito, viskas gerai, bet po kiek laiko slapuot pradejo, tai tada su spiritu skiestu pravalydavau.

4. 2019.05.16 18:16 (prieš 3 d.)

Na, buvau snd pasimatyme su savo mazyliu Sveria 3,500g sake didelis bus bernuzelis Mano pirmagime buvo 3,800 o sitas sake bus didesnis Plaukuciai ilgi labai sake 😀 Visa kita ok

2
  5. 2019.05.16 18:19 (prieš 3 d.)

Oi as tai negaliu nepasidziaugt koki grozi gavau😍 pirkau is ali, planuoju panaudot fotosesijai damutes🥰

13
  6. 2019.05.16 18:39 (prieš 3 d.)

Egleee parašė:
    O viespatie , nu ir issikankinot as sakau ar man dabar nebus taip kad likimas parodys ka reiskia gimdyt 🙈 bet bus kaip bus, cezario tik nenoreciau. Tai linkiu ju…

Jo tai tiek issikankinus jau galu gale cezariu viskas ir baigesi. Sako antras kaip tik gimdymas turetu buti lengvesnis, tai jums is vis greit turetu but 😂

7. 2019.05.16 18:48 (prieš 3 d.)

almike parašė:
    Ačiū, pirmadienį pas daktare žiūrėsim kaip mums čia sekasi augti

O sakykit anksčiau pirma vizita daktare atvykdavo i namus, o db jau patiems vaziuoti?

8. 2019.05.16 18:59 (prieš 3 d.)

Daiva ir Mantukas parašė:
    O sakykit anksčiau pirma vizita daktare atvykdavo i namus, o db jau patiems vaziuoti?

Priklauso nuo gydymo įstaigos politikos. Kažkaip iš tų valstybinių poliklinikų tai važiuoja gydytojos, o iš privačių tai jau dažnesnis atvejis, kad pats turi atvažiuot. Reikia pasidomėti toj įstaigoj, į kurią planuojat užrašyt leliuką

1
  9. 2019.05.16 19:02 (prieš 3 d.)

Vaidesa parašė:
    Oi as tai negaliu nepasidziaugt koki grozi gavau😍 pirkau is ali, planuoju panaudot fotosesijai damutes🥰

Oi, super ☺️

10. 2019.05.16 19:46 (prieš 3 d.)

Lady parašė:
    Tai super Aš tai Wish programėlėj tokius žiūrinėjau, nežinojau, kad ten ir kojytes galima iškišti, galvojau jūs gal kokį nematytą radot

Ali irgi mačiau kažkas panašaus yra 🙂 galima iškišt kojytes, youtubej pažiūrėjau kelis video ir pampį pakeist patogu, nebūtina visą atsegiot, žiūrėsim ar pasiteisins ☺️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras