2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 19:52 (prieš 4 d.)

Vaidesa parašė:
    Oi as tai negaliu nepasidziaugt koki grozi gavau😍 pirkau is ali, planuoju panaudot fotosesijai damutes🥰

Labai faini, aš ir negaliu atsispirt visokiems mergaitiškiems dalykėliams 😍

Šiandien ir aš pasiėmiau pleduką, o grožis ❤️buvau susinervinus, kai išploviau lidlo pledą ir kažkokia nesamonė gavosi iš jo 😁🤔 tai siuvausi normalų, skūpus moka du kartus kaip sakoma 😁

5
  2. Paulina 6 m. 11 mėn.

2019.05.16 19:54 (prieš 4 d.)

Lady parašė:
    Vienur su virintu vandenuku, kitur sakė pataria su spirituku. Sako ir šiame reikale yra mados. Dar seniau mada buvo su kalio permanganato 10% tirpalu, bet dabar pat…

Pas mus su virintu vandenuku su ausų krapštuku apvalyti sako

3. 2019.05.16 20:13 (prieš 4 d.)

Bounty parašė:
    Labai faini, aš ir negaliu atsispirt visokiems mergaitiškiems dalykėliams 😍

Labai grazu! 😍
    Cia tikriausiai is Simo pagaminta? Ziurejau as ta medziagyte irgi, labai patiko😇

4. 2019.05.16 20:19 (prieš 4 d.)

Vaidesa parašė:
    Labai grazu! 😍
    Cia tikriausiai is Simo pagaminta? Ziurejau as ta medziagyte irgi, labai patiko😇

Aha Simo. Tik nepigus šitas derinys, palyginus su kitais, bet euforijos apimta buvau tada, nes sužinojau kad tikrai mergytė bus 😁

1
  5. 2019.05.16 20:46 (prieš 4 d.)

Bounty parašė:
    Aha Simo. Tik nepigus šitas derinys, palyginus su kitais, bet euforijos apimta buvau tada, nes sužinojau kad tikrai mergytė bus 😁

Man mama tokius du pasiuvo 😍😍

O as kokia pikta isejau is gines 🙈🙈 zodziu Del GD mano gine issiunte mane pas II lygio gine 38 sav., kad padarytu echo. Tai jei kada kazkokiu budu jus uzrasys ar pacios noresit uzsirasyt, neikit pas AGNE SEPETIENE centro pol 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Kas svarbiausia jinai man dare echo 12-13 sav, nustate termina pagal echo 05.29, toliau visi kiti echo daryti poliklinikoj (3 echo buvo) irgi nustate 05.29. Endokrinologe santarose sake del gd viskas ok, tik man svorio nepriaugt ir vaiko nepernesiot, tai pagal mane jei 05.29 nieko nevyks vaziuot sakyt jau gana 😁 klause endo kur gimdysiu, sakiau antakalny, sake ok.
    Tada mano gine poliklinikoj 37 sav paeme streptokoka, uzrase 05.29 dar atvykti pas ja paziureti.
    Tada siandien ateinu pas sita II lygio “gine”, pamate kad knygelej uzrasyta GD, daugiau nelabai varte ja, apie pati echo net nekalbu, sesutei tik susauke visus matmenis, man nieko nepaaiskino, nepadejo nei atsikelt, kede paliko prie tos lovos, man dar gulint ja pastumt reikejo 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Reziume, pagal visus echo terminas 05.29 ir siandien sueina lygiai 38 savaites, o pagal ja jau 39+2 ir terminas pirmadieni 05.20 😳😳 ir vos ne apsauke kodel as nebuvau santariskese 38a sav., sakau tai kad terminas 05.29, man nieks nesake, endokrinologe sake nepernesiot.. ir isvis mane mano ginekologe 05.29 dar uzrasius, sako tai nau bus 42 sav 😳😳 sakau tai o visi echo rodo kad terminas 05.29, sako tai terminas nustatomas pagal 12-13 sav., sako tai pirmadieni vaziuojat i santariskes, as jai kazka pasakiau, sako nu nenorit neveziuokit 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Nu zodziu, subesino ziauriai... dar klausimas kaip jinai ten viska ismatavo, nes nepasitikiu... svoris leliaus 3600, sako didelis vaikas, geriau nuvaziuojat, nu zodziu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️Ryt einu pas savo ginekologa Zeba privaciai, nes su tokia vepla tai klausimas kaip ismatavo viska 🙄🙄🙄
    Sorry issiliejau 😅😅

6. 2019.05.16 20:55 (prieš 4 d.)

Bučkis. parašė:

Ji dirba ir pas mus Utenos poliklinikoje.. ne uz ka gyvenime pas ja nebeiciau.. kokio grubumo zmogus!! Kitam zmogui nulis pagarbos , bele parasyt atsakyma ir kad greiciau is kabineto iseiciau..

1
  7. 2019.05.16 20:57 (prieš 4 d.)

Lady parašė:
    Kaip faina!! 👍 Kad visoms taip būtų Kai toks svoris nuo pilvo nukrinta, tai manau, kad jau kalnus galima vartyti

Buvau priaugusi 13.5 kg grizus iš ligoninės parsivežiau apie 7kg😁taip fainiai kai kuriuos rūbus apsivilkti, jau buvo pabodusios tos tympos😁😁😁

2
  8. 2019.05.16 20:57 (prieš 4 d.)

Na ką vakariniai šokiai vėl prasidėjo 😣 jaučiuosi kojom išsuktom per kirkšnis, dursto pilvo apačioje, kažin ar ir ne kamštis pradeda šalintis nes vis pastebiu ant popieriaus kaip snarglių baltų gal vos vos link gelsvumo, sunku suprasti spalvą nes naudoju žvakutes nuo pienligės bet tie snargliai tikrai ne nuo žvakučių nes naudoju jas ne pirmą kartą. Oi galva susprogs nuo minčių 😩

9. 2019.05.16 21:01 (prieš 4 d.)

uogyytė parašė:
    Ji dirba ir pas mus Utenos poliklinikoje.. ne uz ka gyvenime pas ja nebeiciau.. kokio grubumo zmogus!! Kitam zmogui nulis pagarbos , bele parasyt atsakyma ir kad gr…

Tai va, gaila kad nesusivokiau paprasyt kitos II lygio gines, nu pamoka bus 🙄🙄

10. 2019.05.16 21:04 (prieš 4 d.)

Bučkis. parašė:

Man dabar kai darė echo 34 savaičių, pagal vaiko dydį irgi paskaičiavo daugiau. Bet ir mano gydytoja, kur einu privačiai ir poliklinikos sakė, kad termino niekas nestumdo, nes tiksliai terminą gali nurodyti tik 18-20 savaitės echo, o vėliau visi vaikučiai auga labai skirtingai. Taigi pagal vėlesnius echo niekas terminų nenustatinėja ir ypač netaiso ankstesnių datų. Kažkokia neprofesionali ginekologė jums pasitaikė... Tikiuos rytoj kitas gydytojas jus nuramins 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras