2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.16 23:16 (prieš 1 sav.)

Zydra parašė:
    Vyras vakar i Lenkija vaziavo, tai nupirko dada sauskelniu.. Su treciu jas naudojau, tai ir nesuto su jom..

Va dada pirmagimei netiko, man pasirodė blogai sugeriancios, mes naudojom pagrinde huggies, dar kartais pampers

1
  2. 2019.05.16 23:16 (prieš 1 sav.)

Bounty parašė:
    Čiupinėjau moony ir kitas dar japoniškas, tai tos kitos, genki man atrodo vadinasi, dar minkstesnės pasirodė, paėmėm porą pokų, toliau norvegiškų turim nemažai 2 nr…

Paimsiu pabandymui moony, daug gerų atsiliepimų, gal visgi neveltui

3. 2019.05.16 23:21 (prieš 1 sav.)

nerinn parašė:
    Paimsiu pabandymui moony, daug gerų atsiliepimų, gal visgi neveltui

Aš manau bet kokios japoniškos vertesnės dėmesio, nei kur čia pardavinėja lenkų gamybos, prikvėpintos ir t.t..

1
  4. 2019.05.17 08:57 (prieš 1 sav.)

nerinn parašė:
    Sveikos, gal kas pirkot moony sauskelnes? Dabar neblogos kainos, mąstau nusioirkt iki 5 kg, ir nuo 4-8kg poką, kažkaip jų taip ir neisbandziau su pirmagime.

As pirkau. Ir pirmagimiui naudojom tik japoniskas,nes jo uzpakalis iki siol labai jautrus. Jei tik panaudodavom kokias kitokias iskart tekdavo gydyt uzpakali Buciau laiminga,jei mazyliui tiktu ir pigesnes sauskelnes

5. 2019.05.17 09:03 (prieš 1 sav.)

Sveikos visos mus vakar paleido is ligonines, kaip gera grizt namo vakar buvo ir pirmosios maudynes, atlaike vyrukas gerai, panasu megsta vandeni kaip mama.
    Taip dziaugiuos, kad ta gelta atsitrauke, o tai mamytei kurios vaikas po lempom linkiu stiprybes, neabejokit viskas greit susitvarkys!

31
  6. 2019.05.17 09:12 (prieš 1 sav.)

S.A.T.I.N.E parašė:
    Sveikos visos mus vakar paleido is ligonines, kaip gera grizt namo vakar buvo ir pirmosios maudynes, atlaike vyrukas gerai, panasu megsta vandeni kaip mama.

Džiugu, kad jau namie. Savos namų sienos dar labiau turėtų padėti džiaugtis savo angelėliu

7. 2019.05.17 09:17 (prieš 1 sav.)

Šiandienos oras visai mane sunervino. Vakar patyrusi pirmuosius paruošiamuosius, pagaliau pradėjau skalbtis leliaus rūbelius. Balkone išsidžiausčiau, šįryt žiūriu, kad visi šlapi🙁 Tai tempiau rūbus su visa džiovykle į kambarį 🙈 O dar ant vakaro svečių laukiu. Net į parduotuvę nesinori eit per tą lietų 😐

8. 2019.05.17 09:28 (prieš 1 sav.)

Bučkis. parašė:
    Man mama tokius du pasiuvo 😍😍

Su tuo terminu, tai pas mane tas pats.. Kaip ir nesuprantu kada man gimdyt reiketu, bijau pernesiot nes db lelius 3500, termina ziuri pagal Menesines, o ultragarsas rodo 2sav. Vyresni, ginekologem ne motais, sakau tai pernesiosiu galiu neisgimdyt, tai net neklauso..

9. 2019.05.17 09:42 (prieš 1 sav.)

Kiek kartu gali buti tie paruosiamieji? Man jau jie buvo anksciau ir stiprus, o sisnakt visa nakti maude pilva su nugaros apacia ir lelius buvo labai neramus😳

10. 2019.05.17 10:03 (prieš 1 sav.)

Daiva ir Mantukas parašė:
    Su tuo terminu, tai pas mane tas pats.. Kaip ir nesuprantu kada man gimdyt reiketu, bijau pernesiot nes db lelius 3500, termina ziuri pagal Menesines, o ultragarsas…

Terminas tada kada pagal mėnesines nustatė man iš pradžių tiek mėnesinių tiek pirmo echo data sutapo, po to pradėjo sparčiau augti, tai dabar savaite didesnis, bet nuo to gimdymo data nesikeičia terminas 26 pagal mm, bet galėtų pasirodyti ir savaite anksčiau pagal echo. Viskas bus gerai, nepergyvenkit

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras