2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.07.12 14:49 (prieš 1 sav.)

Sicilija parašė:
    O kada jus po pirmo vaiko vel pasijutot savimi?

Buvau daug daugiau priaugus kg. Kai baigesi kraujavimas, nukrito keletas kg, o be to pradejom vel lytini gyvenima su vyru...mazdaug po 2 men.

2. 2019.07.12 14:50 (prieš 1 sav.)

Ieva.abr parašė:
    Nu matyt .... rajone matyt didesnis gimstamumas ;)

O jums atsiuntė į paštą sprendimą dėl išmokos? Man vieną dieną atsiuntė, kitą pinigus pervedė. Viskas labai greitai ir sklandžiai.

3. 2019.07.12 14:54 (prieš 1 sav.)

Bučkis. parašė:
    Uztenka, pilnos buna, po maitinimo visad isspaudziu dar, teka..

Tai gal nieko tokio. Ziurekit ka sesute sakys, jei turit lankanciaja arba priziurintis daktaras. Gal cia tik dabar taip, veliau ims augti daugiau. Gal pienas maziau kaloringas ar siaip.

4. 2019.07.12 14:54 (prieš 1 sav.)

Ieva.abr parašė:
    Aha, atsiuntė jau prieš savaitę, bet tik tiek.
    O jūs iš kokio miesto?

Aš ne pagal gyvenamą vietą pildžiau. Esu registruota Panevėžyje ir dėl išmokų ten visada pildau, nes jie žiauriai greiti ir pinigų visą laiką turi. Jeigu neturi, jų finansus dengia Utenos skyrius (pačius pinigus kartais pervedinėdavo Utena).

5. 2019.07.12 15:04 (prieš 1 sav.)

Kaip daznai ir po kiek suvalgo jusu vaikuciai? Maitinu nutrauktu pienuku, mums 6 savaites. Klausiu tu, kas maitina pagal koki nors grafikeli, o ne bet kada😌

6. Titas 5 sav.
    Nedas 9 m. 3 mėn.

2019.07.12 15:07 (prieš 1 sav.)

Sicilija parašė:
    O kada jus po pirmo vaiko vel pasijutot savimi?

Mano šiandieniniai rūpesčiai bent valandą dieną numigti ir pavalgyti, kad nenusilpčiau ir pienukas gamintųsi. O visa kita man dar dzin, matyt pervargusi esu...

7. 2019.07.12 15:17 (prieš 1 sav.)

juste.pikor parašė:
    Kaip daznai ir po kiek suvalgo jusu vaikuciai? Maitinu nutrauktu pienuku, mums 6 savaites. Klausiu tu, kas maitina pagal koki nors grafikeli, o ne bet kada😌

Maniškis valgo kas 2.5-3 valandas. Jam dar tik 1.5 savaitės, tai vienam maitinimui duodu 70-90 ml. Jeigu savo pieną nutraukiu, tai apie 70-80 ml, jeigu mišinuką duodu, tai 90 ml.

8. 2019.07.12 15:46 (prieš 1 sav.)

Ir vėl aš su klausimu šiandien susinervavau, kad gal man pieno neužtenka? Nors šeip sysių užtenka. Nors per mėnesį priaugom tiik 700 g, bet daktarė nesakė nieko. ir jau eina 3 diena kaip labai trumpai miega ir vis ant krūtinės kaba.. O vakarais toookia nerami būna, ima krūtinę, tada su ja "susipyksta" nervuojasi, ima, spjauna, tada net nebeima o rėkia. ir sakyčiau skauda pilvuką, bet ant rankų paėmus tyla, tik padėk ant lovos ar lovytėj viskas vėl isterijos seniau to nebuvo. O šiandien sakiau nusitrauksiu pienuko, nes vakare išeisiu. Tai iš tos kurr valgė krūtinės ne ištraukiau beveik nieko, o iš kitos viso labo 30ml. Susinervavau vapsie. o misinuku damitint nelabai norisi. Nū bet tikrai toks vaizdas kad maža jai

9. 2019.07.12 15:48 (prieš 1 sav.)

Sveikos, kurios turejote cezari, kiek laiko pas jus valesi gimda? Man nuo 6 dienos nebera issikyru, vos vos keli rudi lasiukai, pradedu nerimauti...

1
  10. 2019.07.12 15:48 (prieš 1 sav.)

juste.pikor parašė:

Guliute parašė:
    Maniškis valgo kas 2.5-3 valandas. Jam dar tik 1.5 savaitės, tai vienam maitinimui duodu 70-90 ml. Jeigu savo pieną nutraukiu, tai apie 70-80 ml, jeigu mišinuką duo…

O tos mamytes, kur piena nusitraukinejate, Jims nemazeja pieno??? Pas mane mazai pienuko, tai butina primaitinti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras