2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. Dominykas 7 sav.

2019.07.12 23:14 (prieš 1 sav.)

Mum turbut vel augimo suolis🤯 valgo kas 1h max istempia 1,5h beveik nemiega, tik valgo sisioja ir kakoja😱 jau pavargau nuo tu suoliu, neina maziuko uzmigdyti😢

2
  2. 2019.07.12 23:26 (prieš 1 sav.)

Inva parašė:
    Mum turbut vel augimo suolis🤯 valgo kas 1h max istempia 1,5h beveik nemiega, tik valgo sisioja ir kakoja😱 jau pavargau nuo tu suoliu, neina maziuko uzmigdyti😢…

Pas mus jau 4 savaites taip... Visai dienom nebemiega, kas valanda nori valgyt ir zyst...visa diena ant ranku...

3. 2019.07.12 23:34 (prieš 1 sav.)

Panos. Nú maniškis duoda.... Pamate pora spuogeliuku ant smilkinio ir pradėjo kaltint katę. Kad nuo jos alergija. Mat ji miega prie kojų lovoj ir maziuke su mumis kartu. Tai pasakiau, kad tai tikrai ne nuo katės, nes kačių alergija dažniausiai pasireiškia ciaudejimu ir asarojimu. Niekad negirdėjau, kad išbertu spuogeliais. Nuramina, kad čia aš blogai valgau ir nuo maisto yra. Bet nenustebčiau kad nuo prakaito, nes ji užmiega ant krūtinių ir suprakaituoja

1
  4. 2019.07.13 00:00 (prieš 1 sav.)

Ac

anitavaida parašė:
    avent rsnkinis, 15 min 120-140 ml ,bet manau ne pientrakyje esmė, o kad krutys pieno neatleidžia,man ir kartais tai būna tai geriausiai veikia kol viena źinda nus…

aciu

5. 2019.07.13 00:06 (prieš 1 sav.)

Bučkis. parašė:
    Mano taip daro 😄 as manau jie taip miega 😌 kaip ir garsai visokie 😊negasdinkit su tom epilepsiom, dbr ir as prisigalvosiu 😳😳

Ir mano varto ir šypsosi, ir verkia ir garsus leidžia, kol kietai įminga pediatre sakė normalu mano ir sukriuksi ir dar visokiu garsiųjų išleidžia lyg dejuoti bando

6. 2019.07.13 00:15 (prieš 1 sav.)

Na pasipasakosiu apie savo pipira Kolkas vyras nakti miega ir keliasi tik valgyt Beet 3 diena jau ir diena visai nemiega kai pabunda ryte iki koki 5 vakaro sysioja, kakoja, muistosi del pilvuko manau... lauke net nesminga, ziuri akytem ir nori but ant ranku... o poto vakare ar pavargsta ar ka nurimsta ir miega... tai nzn cia pilvuka kaltint, ar kas cia...

7. 2019.07.13 01:27 (prieš 1 sav.)

Sicilija parašė:
    As kaip tik visai cia i tema noriu paklausti. Zodziu, visai nieko nenusimanau apie nusitraukinejima, bet si menesi turesiu kelis kartus palikti vaikiuka teciui po m…

Aš saviškiui palieku 80-100 ml ar ir daugiau,kaip jau gaunasi,jei trauksit per kelis kartus tai kiekvieną traukimą geriau daryti į atskyrus indelius tam kad sumaišytumėt vienodų temp pieną.
    Aš savajį nutraukus dedu į šaldytuvą,nes jei mažylį pamaitinu iš kruties ir jis užmiega tai ramiai sau miegą 2,5-3 h .
    Kūdikiui pienuką galite duoti kambario temp arba truputi pašildytą:

2
  8. Nedas 9 m. 3 mėn.

2019.07.13 02:10 (prieš 1 sav.)

Inva parašė:
    Mum turbut vel augimo suolis🤯 valgo kas 1h max istempia 1,5h beveik nemiega, tik valgo sisioja ir kakoja😱 jau pavargau nuo tu suoliu, neina maziuko uzmigdyti😢…

Laikykitės! Suprantu jus ir mums būna tokių dienų-DAŽNAI.

9. Nedas 9 m. 3 mėn.

2019.07.13 02:12 (prieš 1 sav.)

Amukas parašė:
    Pas mus jau 4 savaites taip... Visai dienom nebemiega, kas valanda nori valgyt ir zyst...visa diena ant ranku...

Plius dar mūsiškis nuo diegliukų kamuojasi-per dieną kokie 5 kartai...plius aišku pilvo pūtimas ...

10. 2019.07.13 03:47 (prieš 1 sav.)

O mes vargstam su valgymu. Iš pradžių valgydavo kas kelias valandas, pamiegodavo, šioks toks ritmas buvo. O dabar tai gryna nesąmonė, valgo kas pusvalandį, kabo ilgiausiai, nemiega dieną beveik, porą kartų po pusvalandį nusnaudžia tik. Net į lauką negalim išeit, nes tuoj isterija prasideda ir reikia papulio. Nervai jau krinka. jei per mėnesio vizitą dar bus mažai priaugęs, pasiduosiu atrodo, gaus mišinio, bent pailsėt galėsiu. Ir ne augimo šuolis, jau turėjom, tai labai aiškiai jautėsi. Dabar tiesiog visą laiką kabo.
    Dar siūlai neištirpę, erzina, reiks gal bandyt eit, kad išimtų, papai varva, skauda, į jokius rūbus netelpu, grynai pervargau..

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras