2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. Nedas 9 m. 3 mėn.

2019.07.13 04:11 (prieš 1 sav.)

akmaya parašė:
    O mes vargstam su valgymu. Iš pradžių valgydavo kas kelias valandas, pamiegodavo, šioks toks ritmas buvo. O dabar tai gryna nesąmonė, valgo kas pusvalandį, kabo ilg…

Laikykitės-jūs ne viena!

2. 2019.07.13 04:25 (prieš 1 sav.)

Sicilija parašė:
    As kaip tik visai cia i tema noriu paklausti. Zodziu, visai nieko nenusimanau apie nusitraukinejima, bet si menesi turesiu kelis kartus palikti vaikiuka teciui po m…

Musu mazoji suvalgo apie 100 ml, kelios dienos, kai kartais jau suvalgo ir koki 130ml, iki 6 val. pienuka laikau kambario temperaturoje, niekada nesildau, o pientraukiu koki turite su tokiu ir traukite😊, jei neturite ir planuojate traukti tik retkarciais, tai uzteks ir rankinio, nes elektriniai pakankamai brangus😉

1
  3. Nedas 9 m. 3 mėn.

2019.07.13 05:46 (prieš 1 sav.)

zigmundaa parašė:
    Laikykitės-jūs ne viena!

Beje musiškis valgydavo 2 kartus per naktį, kuo didyn-pradėjo 3 kartus valgyti...

4. D. 6 m. 2 mėn.

2019.07.13 10:01 (prieš 1 sav.)

Čia žiūriu ne man vienai taip... Mūsų mergina šiandien nuo 6 kai pabudo, tai zirzė, muistėsi, šiko kelis kart. Duodu krūtį, pažinda kelias minutes ir vėl negerai, spjauna, pyksta ir visai nemiega, naktį irgi dažniau kėlėsi. Jauciuosi kaip zombis. Vyras paėmė, tai pamigdė ant savęs dabar, tai pusryčiauju ir akys limpa. Nešiojam dirželius dėl displazijos, tai man žindymas pasidarė sunkesnis. Košmaras 🤯😩

5. D. 6 m. 2 mėn.

2019.07.13 10:04 (prieš 1 sav.)

juste.pikor parašė:
    Musu mazoji suvalgo apie 100 ml, kelios dienos, kai kartais jau suvalgo ir koki 130ml, iki 6 val. pienuka laikau kambario temperaturoje, niekada nesildau, o pientra…

Kada jūs traukiat ta pienuką? Noriu nusitraukt pabandyt, nes teks keliom valandom palikt vaiką vyrui ir tas paskui stresuoja, kad užsinorės valgyt ir teks man lėkt namo. Tarp maitinimų ar kaip? O gal geriau naktį, nes keliasi rečiau?

6. 2019.07.13 10:06 (prieš 1 sav.)

Bounty parašė:
    Čia žiūriu ne man vienai taip... Mūsų mergina šiandien nuo 6 kai pabudo, tai zirzė, muistėsi, šiko kelis kart. Duodu krūtį, pažinda kelias minutes ir vėl negerai, s…

O kada jums nustatė klubų displazija? Mūsų dar nesiuntė pas ortopedą. Ar jums akivaizdžiai matėsi nuo gimimo?

7. 2019.07.13 10:22 (prieš 1 sav.)

Žiūriu čia visos su tom pačiom problemom. Bet patarkit ką man daryti. Vaikas pavalgo kokias 5min ir nusminga, neveikia jokie pakasymai. Normaliai nepavalgo poto atsikėlęs vėl zirzia, vėl ant papo ir tas pats per tą patį. Galvoju gal geriau nusitraukinėt pieną ir duot iš buteliuko? Ir dar papildomai pažindyt. Kaip man jį išmokint netingėt čiunkt.

8. 2019.07.13 10:26 (prieš 1 sav.)

akmaya parašė:
    O mes vargstam su valgymu. Iš pradžių valgydavo kas kelias valandas, pamiegodavo, šioks toks ritmas buvo. O dabar tai gryna nesąmonė, valgo kas pusvalandį, kabo ilg…

Aš truputį kitaip bet irgi vargstu.. dieną maždaug kas tris val valgo. Pašika pamyža pavalgo ir miegot.naktį.. nu nuo 12 nakties primigt posmelį galėjom kažkada apie 5ryto. Valgo užmiega, išspjauna, susinervina vėl ieško, tada apsišika, pakeiti pampį vėl valgyt nori. Papus taip skauda, kad verkiu. Ryte palikom lovoj miegot, tai gal numigom max 2val. Dbr ant papo kabo beveik valandą irgi nervinasi. Pakeičiau tris pozicijas. Dbr jau gal reiktų kitą papą duot, bet tas dar skaudesnis.. išprotėsiu.. dar tik savaitė dukrytei, tai kaip ir ne augimo šuolis, beto dieną kažkokia tikrai rami..

9. 2019.07.13 10:29 (prieš 1 sav.)

As siandien po bemieges nakties... vaikas beveik nemiegojo, tik valge valge valge... 😫🤯 jauciuosi kaip zombis.. net pagimdyti neiseijo, akys stacios ir viskas..

1
  10. Akvilė 3 sav.

2019.07.13 10:31 (prieš 1 sav.)

akmaya parašė:

nerimat parašė:
    Žiūriu čia visos su tom pačiom problemom. Bet patarkit ką man daryti. Vaikas pavalgo kokias 5min ir nusminga, neveikia jokie pakasymai. Normaliai nepavalgo poto ats…

Pas mane identiska situacija. Pienas bega upeliais, jai net traukt beveik nereikia, bet palaizo 5 min ir nusminga. Po pusvalandzio vel tas pats. Plius maitinu su antspeniais, nes is pradziu buvo labai mazi speneliai, nemokejau iduot, neeme, nugrauze. Jau ligonineje kai atsirado pienas uzsidejau antspenius. Bet su jais be proto skausminga, nes spenelis mazas, o ji tiek itraukia, kad visa maitinima cypiu... O kruties dabar is viso nenori, nesizioja net, muistosi. Isprotesiu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras