2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.27 06:42 (prieš 3 sav.)

Leilaaa parašė:
    Nesutinku, visur rasoma, net internete cituoju “Mėnesio kūdikio svorio prieaugis skaičiuojamas nuo jo gimimo svorio. Taigi, jei naujagimis svėrė 3,3 kg tada jo svor…

Pritariu, Aš santarose vakar buvau naujagimiu skyriuje dėl viduriavimo ir skaičiavo nuo gimimo svorio , kiek numetė ir kokio iš ligoninės išvažiavom nieks neklausė tai mano gimė 3.2 kg ir skaičiavo kad priaugo dabar 800gr

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.06.27 07:09 (prieš 3 sav.)

ZinaŠmi parašė:
    Iskentet ta pilnumo jausma kol susinormalizuos pieno gamyba

Nusitraukit iš tos krūtinės kur maitinsit, paskui vaikutis pavalgys-ir palengvės.

3. 2019.06.27 07:14 (prieš 3 sav.)

Inva parašė:
    Labai idomiai, nes pas mus tas pats...visa kalte suverciau karsciams🤷‍♀️

Vis save ramu, kad karščiai, augimo šuolis 😏, bet labai sunku žiuret kaip jis springsta kiekvieno vslgymo metu 🥵

4. 2019.06.27 07:15 (prieš 3 sav.)

Lapkritinukė parašė:
    Ačiū atsakiusioms.

Gal reiktu pastimuliuot krutine. Yra pratimuku. Tada bandyt duot lelytei, jei ne tada bandyt nusitraukt. Cia manau kazkaip reiktu padaryt jums, kad krutys butu pilnos, jei sakot kad pwr 1 val tik 20 istraukiat, tai gal ten to pieniuko mazai.

5. 2019.06.27 07:18 (prieš 3 sav.)

metulia parašė:
    Ačiū! Taip ir darysiu 🙏

Pas mane irgi db tas istverimo periodas. Krutys prisipildo. Jauciuos kaip Pamela Anderson, miegant apsiverst sunku 🤪 Duodu valgyt, kai tik lelius nori ir po to isimasazuoju krutine...jau po sios nakties ziuriu, kad labiau minkstos darosi, tai gal ir geras zenklas.

6. 2019.06.27 07:39 (prieš 3 sav.)

Leilaaa parašė:
    Nesutinku, visur rasoma, net internete cituoju “Mėnesio kūdikio svorio prieaugis skaičiuojamas nuo jo gimimo svorio. Taigi, jei naujagimis svėrė 3,3 kg tada jo svor…

Jus esate teisi,priaugta svori skaiciuoja nuo gimimo svorio ;)

7. Ieva Marija 7 sav.
    Edvilytė 3 m. 4 mėn.

2019.06.27 07:52 (prieš 3 sav.)

Priaugta svori turi skaiciuoti nuo numesto svorio. Santariskes isvaziuojant aiskiai pasake gydytoja. Vaikas juk turi priaugti ta svori iki gimimo svorio. Jis is oro neatsiranda..per pirmas dvi savaites po gimimo tureti grizti i gimimo svori. Per menesi prieaugis turetu buti minimum 500g nuo numesto svorio o ne nuo gimimo

5
  8. 2019.06.27 08:13 (prieš 3 sav.)

nerimat parašė:
    Sveikinu 🙏 kokios komplikacijos buvo? Atsiprašau, kad klausiu. Norisi sužinot su kuo galima susidurt.

Komplikacija buvo tokia, kad kai sąrėmiai pasiekė piką ir jau akušerė sakė ruoštis stumimui, pradėjo kristi vaiko pulsas. Skubiai iškvietė anesteziologę. Gimdžiau su epidūru, tai būtų užtekę tik padidinti dozę ir būčiau jau paruošta ekstra cp. Bet gydytoja nusprendė dar bandyt natūraliai, nes toniukai krisdavo tik sąrėmio metu, o jam praėjus vaiko būklė pasidarydavo normali. Tuo pačiu pradėjo dingti sąrėmiai, nors buvo pats gimdymo pikas 🙁 Oksitocino pagalba sužadino sąrėmius ir bandžiau pati stumti. Greitai išstumti nepavyko, o reikėjo greitai dėl vaikiuko tonų. Mergytės galva buvo blogai išsistačius. Mane įkirpo ir akušerės ir gydytojos rankų pagalbą per sąrėmį visos trys stūmėm. Mergytėj vis vien trūko vietos, papildomai įplyšau, bet per vieną sąrėmį išlindo visas kūnelis. Mažytė buvo pamėlusi, bet gaivint neprireikė, iškart verkė 🙂Gydytoja sakė, kad pagrindinė problema buvo per trumpa virkštelė, na ir plius blogai įsistačiusi galvytė pamaišė.

9. 2019.06.27 08:53 (prieš 3 sav.)

Pingg parašė:
    Sveikos. Vakar ir šiandien nesuprantu kas darosi. Vaikas prie krūtinės bais neramus. Seniau valgydavo gražiai ir ramiai, o siom dienom malasi, duodasi, rankytes nen…

Man taip daro maniškė, jeigu krūtis per kieta. Šiek tiek nutraukiu, kad atlaisvėtų ir tada viskas ok. Bet gal čia ne tas variantas, nes pati turėtumėt jausti tą patinimą krūties 🙂

10. JO 6 m. 3 mėn.

2019.06.27 09:42 (prieš 3 sav.)

Leilaaa parašė:

Gimdziau 2x klinikose, va ir dabar po menesio patikros pas pediatre, tai atsiverte kokio svorio israse is ligonines ir nuo jo skaiciavo prieaugi...

Joana parašė:
    Nusitraukit iš tos krūtinės kur maitinsit, paskui vaikutis pavalgys-ir palengvės.

Jokiu traukimu, nes gaminsis DVIGUBAI kiek nutrauksit...

Iveta27 parašė:
    Priaugta svori turi skaiciuoti nuo numesto svorio. Santariskes isvaziuojant aiskiai pasake gydytoja. Vaikas juk turi priaugti ta svori iki gimimo svorio. Jis is oro…

Tai va, man Klinikose ta pati sake tiek pries 5 metus, tiek dabar.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras