2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.25 00:48 (prieš 3 sav.)

Inva parašė:
    Ir is viso, ta colic calm visoje Lietuvoje platina tik keli zmones kaip matau..Man problemu del isigijimo nera, bet tiesiog pagalvojau, gal ne visi turi galimybe is…

O mane kaip tik gasdina tai, kad sita colic calm platina zmones ar kazkokia viena imone.. Ta prasme, o kodel ju nera tada vaistinese? Parduotuvese? Apskritai kas nors tikrina, kas ten pripilta..? Nu baisi man butu vaikui toki duot

5
  2. 2019.06.25 01:32 (prieš 3 sav.)

Mamos! Help. Kaip iskalbt vaikučio kaki? Ta prasme kaip kakis isteplioja drabužėlius ar pvz mano atveju privare I rankšluostį kai ją sluosciau po vonios. Iskalbiau skalbenkej 40 laipsnių (max mano mašinoj) ir kakis neissiplove. Visur lieka garstyčių spalvos

3. Dominykas 6 sav.

2019.06.25 03:02 (prieš 3 sav.)

Klajotė parašė:
    O mane kaip tik gasdina tai, kad sita colic calm platina zmones ar kazkokia viena imone.. Ta prasme, o kodel ju nera tada vaistinese? Parduotuvese? Apskritai kas no…

Man truputi tas ir keista..

4. 2019.06.25 05:00 (prieš 3 sav.)

Jooly parašė:
    Mamos! Help. Kaip iskalbt vaikučio kaki? Ta prasme kaip kakis isteplioja drabužėlius ar pvz mano atveju privare I rankšluostį kai ją sluosciau po vonios. Iskalbiau …

Visus drabužius, marliukus, jei reikia rankluoscius, itrinu su ringuvos muilu su tulzim ir pamirkau viską vonelej ipilusi Ringuvos skysto dėmių valiklio. Tuomet skalbiu 40-60 laipsnių mašinoje su ringuvos skystu skalbikliu skirtu baltiems skalbiniams, nes kol kas dukros drabužiai praktiškai visi šviesūs, t.y. balti
    Spalvotus skalbiu su brolio drabužiais, nes lyg šiol 6 metai kaip jo drabužius skalbiu su Ringuvos skalbikliu, bet vėl gi ir spalvotus dukros itrinu su ringuvos muilu

1
  5. Vakarė 3 sav.

2019.06.25 07:01 (prieš 3 sav.)

Na ką, mes su vyru jau sėdim priėmime, šiandien skatina. Kolkas nebijau, tik ta nežinomybė neramina labai 🙄

6
  6. Benediktas 3 sav. 1 d.
    Dominykas 1 m. 8 mėn.

2019.06.25 07:10 (prieš 3 sav.)

Meskino parašė:
    Na ką, mes su vyru jau sėdim priėmime, šiandien skatina. Kolkas nebijau, tik ta nežinomybė neramina labai 🙄

Mes irgi ruosiames ir vaziuojam😬 o tikejausi neprireiks tu skatinimu..

3
  7. 2019.06.25 07:28 (prieš 3 sav.)

Sie vaistukai yra is USA, nzn kodel vaistines neparduoda, kokia ten tvarka yra, kokias tiekejo salygos ir tt...Buteliukas uzdarytas su spec plevele, turi savo serijinius numerius kiekvienas as duodu kai matau kad pirdalioja ir negali uzmigt tarkim, tai nuima tuos spazmukus ir uzmiega... duodu net ne visa doze dziaugiuosi kad nereikia vaiko “sert” tais nepadedanciais simetikonais ;) juodas jis nes angliuko yra

3
  8. 2019.06.25 08:45 (prieš 3 sav.)

Jooly parašė:
    Mamos! Help. Kaip iskalbt vaikučio kaki? Ta prasme kaip kakis isteplioja drabužėlius ar pvz mano atveju privare I rankšluostį kai ją sluosciau po vonios. Iskalbiau …

Uzpilu wanish (tiesiai ant audinio tos purvinos vietos) demiu salinimo skyscio palaikau 10 min ir skalbiu, atsiskalbia ir 30 laipsniu temperaturoje 😉

1
  9. Dominykas 6 sav.

2019.06.25 10:27 (prieš 3 sav.)

Leilaaa parašė:
    Sie vaistukai yra is USA, nzn kodel vaistines neparduoda, kokia ten tvarka yra, kokias tiekejo salygos ir tt...Buteliukas uzdarytas su spec plevele, turi savo serij…

O kiek jums i diena kartu ~ reikia tu vaistuku? Mum taip, kad stipriai tai uzeina 1-2 kartus per diena, bet tada jis tiesiog klykia ir tas baisus putimas ir valanda ir dvi trunka, kartais ir ilgiau. Siaubas, veiduka ciumpa savo su rankytem ir verkia is skausmo, o ispirdauja vos vos😥

10. 2019.06.25 10:30 (prieš 3 sav.)

Jooly parašė:

As tik pamuiluoju ta vieta ekologisku muiliuku su tulzim, palaikau 10 min ir i skalbykle 40 °. Tai jokiu demiu nebelieka...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras