2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.10.15 16:18 (prieš 1 mėn.)

jukandra parašė:
    Sveikinu. Manau galima. Man tiek si tiek pirma nėštumą tik vaiduokliukus rodė. Sakiau idomumo deliai reikia db pasidaryti kaip rodys

Aciu 🙂 bandysiu dar rytoj ryte viena pasidaryt,ir tikiuosi,kad bus dar ryskesnis 😊

2. 2018.10.15 16:33 (prieš 1 mėn.)

S.A.T.I.N.E parašė:
    o as jokiu pozymiu nejauciu, tik krutine jautresne nei iprastai. Ryt keliauju i motinos ir vaiko klinika pirmai apziurai.

Pas kurią gydytoją užsiregistravusi? Kiek Jums savaitėlių pagal paskutines mm?

3. Vidmantas 6 m. 8 mėn.

2018.10.15 17:35 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, mes jai viskas gerai turetumem ateiti birzelio 9 😊

4. 2018.10.15 17:58 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,merginos,jungiuosi ir as i jusu grupe.pagal td tai gimdymas birzelio 21,o tiksliau bus aisku tik nuejus pas gyg 12 sav,nes cia Norvegijoj be 12 sav nieko net nedaro.norjeu paklausti,o nera uzdaros grupes?nes ipusejus laikui noresis ir pipuru nuotraukom pasidalinti,o atviroj grupej kazkaip nelabai faina..

1
  5. 2018.10.15 18:08 (prieš 1 mėn.)

giedruteaz parašė:
    Pas kurią gydytoją užsiregistravusi? Kiek Jums savaitėlių pagal paskutines mm?

As pas Zeba eisiu. Pagal mmm 8 savaite prasidejo, bet gydytojas tiksliau pasakys
    jus irgi eisit i ta klinika?

6. 2018.10.15 18:10 (prieš 1 mėn.)

laba vakara merginos jungiuosi prie jusu, pasidariau pries kelias dienas testa ir ka pagaliau tegiamas. Pirmas nestumas, Gyvenu UK viskas baisu labai kyla rusgtis ir maudzia pilvuka. Gal yra kas is uk ? kada registruotis pas midwife? kada darbe pranesete apie nestuma?

7. Vidmantas 6 m. 8 mėn.

2018.10.15 18:36 (prieš 1 mėn.)

Geret kokius vitaminus (be folio)?

8. 2018.10.15 19:09 (prieš 1 mėn.)

O as siandien vakare pajutau kad krūtine atslūgo ir nugaros apačia pradėjo skaudėti bet kraujavimo kolkas jokio nepasirodė. Verkiu dabar nes žinau kad nieko gero tas nežada. O kaip tyčia vyras komandiruotėje, o vaikas vis klausinėja kas man nutiko... o pas daktare rytoj užsiregistravau esu...

9. Vakare 7 m. 4 mėn.

2018.10.15 19:16 (prieš 1 mėn.)

simute_j parašė:
    O as siandien vakare pajutau kad krūtine atslūgo ir nugaros apačia pradėjo skaudėti bet kraujavimo kolkas jokio nepasirodė. Verkiu dabar nes žinau kad nieko gero…

Nusiraminkit, stresas dar labiau kenkia. Del pozymiu dingimo tai gi taip buna vienoms anksciau kitoms veliau dingsta o kai kurioms islieka visa nestuma. Bukot rami.

2
  10. 2018.10.15 19:21 (prieš 1 mėn.)

simute_j parašė:
    O as siandien vakare pajutau kad krūtine atslūgo ir nugaros apačia pradėjo skaudėti bet kraujavimo kolkas jokio nepasirodė. Verkiu dabar nes žinau kad nieko gero…

Mano krutine pirma diena be jokiu simptomu,ir cia nieko tikrai blogo.rytoj ryte pasimatyokite bkt ir bus aiskiau,kas vyksta.jeigu auksta bkt,tai gazdinates be reikalo.pirmom savaitem visokiu pozymiu gali atsiradti ir dingti vel.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras