2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.10.19 22:41 (prieš 3 sav.)

IveTe parašė:
    Sveikos. Gal yra kas su gresenciu ? Siandien buvau pas gydytoja. Mate 5 sav.+4d, bet sake bisky atsisluoksniave. Liepe daugiau poilsio. Gal dar kokiu patarimu ?? :b…

Pas jus tik biski, o pas mane didelis atsisluoksnevimas. Gulimas rezimas, jokiu lytiniu santykiu ir nieko nekilnot

2. 3 sav. 4 d.

2018.10.19 22:52 (prieš 3 sav.)

Kaip jums visoms aciu!!! Nuraminau siek tiek vyra ir paciai ramiau. 🙂❤️

1
  3. 2018.10.20 01:27 (prieš 3 sav.)

Kantrybes ir sveikatos problematiskoms nestukems, viskas bus gerai!
    As apie vezima ir jokia kita iranga dar negalvojau, isvis mezgu minti vezima pirkt jau po gimdymo, nuvaryt su lelium ir issimatuot tinkamiausia...

4. 2018.10.20 02:12 (prieš 3 sav.)

Blyn visa savaite uzmiegu kartu su sunum,ksi migdau,o paskui nakti bludinu vakar pamirsus,kad esu pavalgiau dziovintu zuvyciu reikes jau valgerasti riboti,nes viskas tiek pamirsta po pirmo nestumo.

Zuriu pasipyle merginu su gresianciais ilsekites kuo daugiau ir linkiu,kad viskas greitai susitvarkytu,nes kitaip ir negali buti su pirmu nestumu forume irgi buvo nemazai su tokiais isukiais,bet visos supavom leliukus po 9 men

1
  5. 2018.10.20 06:16 (prieš 3 sav.)

Linkiu visoms lengvo, sklandaus ir tik geru emociju kupino laukimo

6. 2018.10.20 06:38 (prieš 3 sav.)

pupa19 parašė:
    Kiek pamenu tik uzvedant kortele (12 sav) klausineja visu duomenu, vyro darboviete, profesija tel nr, yprociai, ligos seimos ir t.t.

Man jau užvedė kortelę, nors tik 5 sav

7. 2018.10.20 08:17 (prieš 3 sav.)

Sicilija parašė:
    Sveikos, gal yra esamu ar busimu mamyciu, kurios kovoja su refliuksu? Pries nestuma man jau buvo pasitvarke, o dabar vel viskas atsinaujino ir neramu, kad dar labia…

Sveikos, aš irgi turiu tokia problema. Geriu daug daug vandens, taip pat su citrina, citrina yra šarmas, sako labai patartina ryte ant tuščio išgerti, taip ir su linų sėmenimis, taip pat radau vaistus nuo rūgštingumo, kuriuos galima vartoti nėščioms Gaviscon. Taip pat man padeda tulžį varanti arbata bet su ja reiktų atsargiai, reikia žiūrėti sudėtį ir geriau pasiklausti gydytojos ar galima ją vartoti.Taip pat reguliariai valgyti tai dabar stengsiuosi reguliariai valgyti kas 2-3val.(nes pykina) po 300 kcal. Taip kažkur paskaičiau, tai pabandysiu.

1
  8. 2018.10.20 08:47 (prieš 3 sav.)

Sveikos.
    man ir su pirmu, ir su šiuo nėštumu yra susiformavusios hematomos. Mano gydytoja tai sakė- jei rudas kraujas, tai senas, dar ir geriau kad išeina - ta hematoma taip išsivalo dažniausiai. pas mane jų padėtys visada blogos ir reikia laukt kol rezorbuosis - 2 sav maždaug. tai daugiau gulimas režimas, bet kai pirmą turiu - netaip lengva. šią visą sav serga stomatitu, vakar po 3 dienų pertraukos pagaliau pavalgė. ir sako - nekilok, nes daugiau 5 kg negalima. o kaip nekelt, kai rauda. bet kas galit, nekylokit

9. 2018.10.20 08:57 (prieš 3 sav.)

Ieva.ili parašė:
    Sveikos.
    man ir su pirmu, ir su šiuo nėštumu yra susiformavusios hematomos. Mano gydytoja t…

Kaip tave suprantu. Man irgi problemos, kaip ie nekilnot turėčiau. Bet kaip tą vaiką palikti klykiantį? Maniškiui nors jau beveik 3 metai, bet labai buvimo ant rankų periodas užėjo...

1
  10. 2018.10.20 09:24 (prieš 3 sav.)

IveTe parašė:
    Sveikos. Gal yra kas su gresenciu ? Siandien buvau pas gydytoja. Mate 5 sav.+4d, bet sake bisky atsisluoksniave. Liepe daugiau poilsio. Gal dar kokiu patarimu ?? :b…

Labas IveTe, man yra skausmai, bet tfu tfu tfu nekraujuoju. Gydytoja apžiūrėjo echoskopu, taipogi mato atsisluoksniavimą Liepė laukti 9 sav, tada žiūrės. Patarimas buvo tik sunkiai nekelti. Gulimo rėžimo neskyrė, nes, pasak jos, nepadės... o mano ir vyro kraujo grupės yra - ir +, tai kiekvienas nėštumas mažina galimybę...

O kaip tu jautiesi? Ar normaliai, ar skauda? Ar yra tepliojimas?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras