2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2018.12.17)

1. 2018.10.20 09:32 (prieš 7 mėn.)

canada parašė:
    Labas IveTe, man yra skausmai, bet tfu tfu tfu nekraujuoju. Gydytoja apžiūrėjo echoskopu, taipogi mato atsisluoksniavimą Liepė laukti 9 sav, tada žiūrės. Patari…

Aciu Dievui bet man nera jokiu tepliojimu. Maudzia tik pilva. Tai nurimsta, tai paastreja. Bet toks labai keistas jausmas. Nezinau galvoju pasiimti savaite biuleteny, nes darbe reik suktis kaip bitei. Tai dar savaitele pasisaugociau. Sueis 7 sav. Noriu zinoti, kad viska padariau 100 proc., kad isaugoti. Man sake daugiau poilsio gydytojas ir padidino duphaston iki 2 tab. Mano ir kiti hormonai siek tiek nenormoj, tai turejau streso sia savaite ;( eisiu kartoti 2dieny.

2. 2018.10.20 09:41 (prieš 7 mėn.)

IveTe parašė:
    Aciu Dievui bet man nera jokiu tepliojimu. Maudzia tik pilva. Tai nurimsta, tai paastreja. Bet toks labai keistas jausmas. Nezinau galvoju pasiimti savaite biuleten…

Laikykis, jeigu gali, pasiimk biuletenį, darbai palauks.

Man panašiai, skausmas tiktai. Man dar kita savaitė darbe bus pobjaurė, norėtųsi apsisaugoti. Turbūt eisiu privačiai dar pasikonsultuoti, nes man jokių tyrimų nedarė.

3. Kevinas 7 m. 5 mėn.

2018.10.20 11:03 (prieš 7 mėn.)

Mamytes jaigu prg buvo 95 ir nukrito iki 83 per 5 dienas ar jau reiketu sunerimti? Nors tuo paciu metu HCG pakilo is 7500 iki 21000 :)?

4. 2018.10.20 13:55 (prieš 7 mėn.)

Sveiki noriu paklausti ar vartojat kokius vitaminus apart folio?

5. 2018.10.20 14:15 (prieš 7 mėn.)

Blemba mane pienlige uzpuole, ir seip puse gyvenimo su ja kovoju tai dar tokiu metu kaip tycia sugalvojo vel pasireiksti... Aciu Dievui pavyko su gine susisiekti kokius vaistus galiu naudoti. Gal yra zinanciu kur Kaune galima vaistu be recepto nusipitkti nes siems jis reikalingas.

6. 2018.10.20 14:15 (prieš 7 mėn.)

Sveikos, gal yra budu "susidoroti" su temperarura nestumo metu (temp.37-37,3 butent del nestumo)? Jauciuosi kaip lapas, jokiu kasdieniu darbu negaliu daryti ar si temperatura savaime praeina? Mazdaug kada? Neturiu minciu kaip su ja susigyventi

7. 2018.10.20 14:25 (prieš 7 mėn.)

Evelina321 parašė:
    Blemba mane pienlige uzpuole, ir seip puse gyvenimo su ja kovoju tai dar tokiu metu kaip tycia sugalvojo vel pasireiksti... Aciu Dievui pavyko su gine susisiekti ko…

Nestumo metu pienlige dar labiau dazniausiai suaktyveja,su pirmaja dukryte visa nestuma su ja kovojau

8. 2018.10.20 14:26 (prieš 7 mėn.)

ivetamikulskaite parašė:
    Nestumo metu pienlige dar labiau dazniausiai suaktyveja,su pirmaja dukryte visa nestuma su ja kovojau

Eina sau...

9. 2018.10.20 15:06 (prieš 7 mėn.)

aš tikrai girdėjus ne kartą, kad nėštumo metu pas daugelį moterų pasireiškia susirgimai, kurie jai būdingi buvo iki nėštumo ir kad jie paintensyvėja net kai pradedi lauktis... aš pati turiu dirgliosios žarnos sindromą, su juo apie pusę metų kovoju, nes viduriavimas ir pykinimas trenkia lyg perkūnas iš giedro dangaus, ir še, kad nori, šiandien nuo 7h ryto ant WC sėdėjau dėl viduriavimo, išgėriau smegtos, nes nežinau ką daugiau galima vartoti besilaukiant, bijau kad nėštumo metu bus sunkumų su šita problema dar ilgai, prieš tai vartojau specialius receptinius stiprius vaistus, bet net info lapelyje rašo, kad draudžiama vartoti juos nėštumo metu, tad laukiu pirmo vizito pas ginę ir tikiuosi, kad ji pasiūlys kažkokį variantą

1
  10. 2018.10.20 15:18 (prieš 7 mėn.)

mazule16 parašė:
    aš tikrai girdėjus ne kartą, kad nėštumo metu pas daugelį moterų pasireiškia susirgimai, kurie jai būdingi buvo iki nėštumo ir kad jie paintensyvėja net kai pradedi…

As turiu migren,vaistus reikedavo gerti vos ne kas dvi savaites del stipriu skaudmu.laukiantis pirmo turejau tik 2 priepolius per 9 men,tai man buvo kazkas nuostabaus.gal cia daugiau kiekvienai individualiai.bent mano organizmas labai sustiprejo,kai laukiausi,nesirgau jokiais persalimais nors dirbau daug fiziskai,o pries nestuma neislipdavau is ligu!

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.