2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.10.20 15:21 (prieš 3 sav.)

KarolinaP parašė:
    As turiu migren,vaistus reikedavo gerti vos ne kas dvi savaites del stipriu skaudmu.laukiantis pirmo turejau tik 2 priepolius per 9 men,tai man buvo kazkas nuostaba…

geras galėtų ir man taip būti, man pirmas nėštumas, tad patirties jokios nėra, nežinau kokios savijautos tikėtis, norėtųsi, kad būtų kuo mažiau nesklandumų

2. 2018.10.20 15:22 (prieš 3 sav.)

[email protected] parašė:
    Sveikos, gal yra budu "susidoroti" su temperarura nestumo metu (temp.37-37,3 butent del nestumo)? Jauciuosi kaip lapas, jokiu kasdieniu darbu negaliu daryti ar …

Turbut jums organizmas pats rodo,kad jam reikia poilsio.ilsekites,o darbai palauks.po 12 sav viskas dazniausiai susitvarko ir atsiranda daugiau energijos.o del tempes pasitarkite su gyd nes nelabai manau kad cia nestumas kazkuo detas,nes tepme rodo kad yra kazkoks virusas,su kuriuo organizmas kovoja pakeldamas tempe

3. 3 sav. 2 d.

2018.10.20 15:29 (prieš 3 sav.)

Na štai aš ir vėl klinikose, tik dabar laukiu atsakymų ar negimdinis, ar persileidimas... Saugokite savo mažylius ir sėkmės jums. ❤️

4. 1 m. 7 mėn.

2018.10.20 15:29 (prieš 3 sav.)

Sveikos. O kokios pas jus isskyros? Pas mane gelsvos, galvoju ar nieko blogo cia. Nei niezulio nei blogo kvapo nera, gal ne uzdegimas treciadieni pas gine, tai padarys tepineli. Gal kuriai irgi gelsvos, gal jau konsultavotes?

5. 5 mėn. 2 sav.

2018.10.20 15:35 (prieš 3 sav.)

Sveikos būsimos ir esamos mamytės buvau pas gine šiandien man yra 7 savaites ir 5 dienos gimdyt birželio 3 dieną. Nejaučiu jokių nėštumo simptomų apart tingumą ir krūtinės maudimą. O nėštumo testas man jau nesusirgus pirmą mėnesinių diena parodė 2 ryškias juostelės vizitas pas gydytoją buvo geras sakė viskas ok apart tai, kad rado dar miomos mazgelį ar kurios nors jūs esat su cistomis ar miomomis susidūrusios nėštumo metu?

6. 2018.10.20 15:36 (prieš 3 sav.)

GintarėLab parašė:
    Na štai aš ir vėl klinikose, tik dabar laukiu atsakymų ar negimdinis, ar persileidimas... Saugokite savo mažylius ir sėkmės jums. ❤️

Laikykites! ❤️ Puikiai suprantu ka siuo metu isgyvenat!

7. 2018.10.20 16:40 (prieš 3 sav.)

aleks45 parašė:
    Sveiki noriu paklausti ar vartojat kokius vitaminus apart folio?

As geriu folio rugsti ir vitaminus nestukems

ivetamikulskaite parašė:
    Nestumo metu pienlige dar labiau dazniausiai suaktyveja,su pirmaja dukryte visa nestuma su ja kovojau

Pas mane taip pat visa pirma nestuma buvo tokia problema...

GintarėLab parašė:

Stiprybes jums

Laurencija28 parašė:
    Sveikos būsimos ir esamos mamytės buvau pas gine šiandien man yra 7 savaites ir 5 dienos gimdyt birželio 3 dieną. Nejaučiu jokių nėštumo simptomų apart tingum…

Man su pirmu nestumu rado cista. Ir ji pati pasisalino per kelias savaites. Buvo mazdaug 8-9 nestumo savaite

8. 2018.10.20 17:11 (prieš 3 sav.)

Aš geriu natūralų folį, žuvų taukus ir vit. D3. Kurios geriat kompleksinius vitainus, atsargiai su papildomais, nes gali būti per daug.

9. 2018.10.20 17:26 (prieš 3 sav.)

[email protected] parašė:
    Sveikos, gal yra budu "susidoroti" su temperarura nestumo metu (temp.37-37,3 butent del nestumo)? Jauciuosi kaip lapas, jokiu kasdieniu darbu negaliu daryti ar …

Kaip tik norejau užduoti šį klausimà, ar normalu ta temp 37,1-37,2. Mm veluoja 9 dienos, testai teigiami, dar pas gin. Nespejau nueiti. O kadangi pirmas nestumas, ji neramina 🙄🙄🙄🙄

10. 2018.10.20 17:31 (prieš 3 sav.)

gggg parašė:
    Kaip tik norejau užduoti šį klausimà, ar normalu ta temp 37,1-37,2. Mm veluoja 9 dienos, testai teigiami, dar pas gin. Nespejau nueiti. O kadangi pirmas nestumas, j…

Pas mane abiejų neštumų pradžioje temperatūra 37-37,2 svyravo. Gydytoja minėjo, kad normalu

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras