2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.10.22 21:34 (prieš 3 sav.)

Toma_88 parašė:
    norejau paklausti, O sirdutes plakimas jau buvo 5savaite. kai darete nuotraukyte?

Pas mane nebuvo . Gin sakė gali būt net šiek tiek ankstesnis nėštumas .

1
  2. 8 mėn. 5 d.

2018.10.22 21:43 (prieš 3 sav.)

Rolina parašė:
    Tikrai jus neviena ne lt . Bet turiu galimybę lankytis LT dažnai tad ten einu pas gin . Greičiausia ir gimdyti važiuosiu į LT . Nes Švedijoje taip pat nekokia nėštu…

Sekmes jums didziausios, o man jau nebera ka saugoti. Tikiuosi pavyks is trecio karto.

3. 2018.10.22 21:44 (prieš 3 sav.)

Burbulas2 parašė:
    Grazaus visoms laukimo, tikiuosi greitai prisijungti prie kitu menesiu laukimo, tikiu, kad trecias kartas nemeluos... saugokit savo pilvukus ir supuokit mazylius bi…

Aww kiek savaiciu praradot? Verkt noriu

4. 3 mėn. 2 sav.

2018.10.22 21:55 (prieš 3 sav.)

Burbulas2 parašė:
    O jus dideliam mieste? Nes as kaimely, tai kai jau kazkas rimciau, tai siuncia i didmiesti, prasiausi siandien, bet sake pirma paziurekim ar yra augimas. O kada jau…

Iki didmiescio 1val kelio.... gydytojas sake 3ar4 d seio 😂😂

5. 8 mėn. 5 d.

2018.10.22 21:57 (prieš 3 sav.)

swizze_vk parašė:
    Aww kiek savaiciu praradot? Verkt noriu

Tuoj butu buvus 9 savaite. Bet buvo nelemta..

6. 2018.10.22 23:36 (prieš 3 sav.)

Burbulas2 parašė:
    As ne lietuvoje, norvegijoj kaimuke, kuriam net nera privaciu daktaru, dar mano ir daktaras ne norvegas, tai dar geresnis, nei kiti, nes norvegas daktaras tokiu atv…

As jus labai suprantu, gyvenu Australijoj ir cia labai panasi tvarka. Su nostalgija prisimenu Lietuvos medikus, ir vaiku darzelius....

7. 2018.10.23 07:58 (prieš 3 sav.)

Burbulas2 parašė:
    Tuoj butu buvus 9 savaite. Bet buvo nelemta..

Užuojauta..
    Vakar buvau neplanuoto vizito pas ginekologę, nes ne pirma diena teplioja (ko su pirmu nėštumu nebuvo), tai buvau susirūpinus. Padarė eco, viskas gerai patvirtino 8+2 sav. Emocijų banga užliejo kau parodė plakančią širdutę.
    Na ir išrašė Duphastono. Tikiuosi viskas bus gerai

8. Dziugas 13 m. 10 mėn.

2018.10.23 08:00 (prieš 3 sav.)

Sveikos esamos ir būsimos mamos. Jungiuosi prie birželinuku grupes;). Po ilgos pertraukos, ir po daug negandu testas rodo ll ;), bet labai jaudinuosi, kad viskas butu gerai 😞

1
  9. 2018.10.23 08:27 (prieš 3 sav.)

Labas rytas sakykit, kokius aliejukus, kremus naudojate kūnui? su pirmu lelium naudojau bio oil, tai tikrai ant pilvo neatsirado nei vienos strijos, bet jis ne toks ir Bio, kaip skamba pavadinime del to ieskau kokiu nors alternatyvu gal ka patarsit?

10. 2018.10.23 08:51 (prieš 3 sav.)

Fabe parašė:
    Labas rytas sakykit, kokius aliejukus, kremus naudojate kūnui? su pirmu lelium naudojau bio oil, tai tikrai ant pilvo neatsirado nei vienos strijos, bet jis n…

Pirmo nėštumo metu naudojau Weleda aliejų nuo strijų. Tikrai nieko neatsirado.
    Šįkart galvoju pati užsimaišyti aliejų, nes gausis pigiau ir daugiau jo. Nes Weleda kainuoja tikrai nepigiai. Svarbiausia kad aliejai būtų ekologiški ir natūralūs. O sudėtis turėtų būti maždaug tokia - pagrindas migdolu aliejus, priedai kviečių gemalų aliejus, erškėtrožių aliejus ir kt. Radau straipsnių apie aliejus nuo strijų, tai remsiuosi jais.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras