2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. Pats Nuostabiausias 14 m. 2 mėn.

2018.11.16 01:12 (prieš 4 sav.)

One_day parašė:
    Merginos tos kurios turite neigiamą kraujo grupę ir esate praėjusios pirmą nėštumą. Kokią patirtis su vaistais kurios suleidžia nuo 28-os sav? Ar buvo kokių komplik…

As su minusine, vyras su pliusine. Man su pirmu imunoglobulina suleido iskart po gimdymo, anksciau negalejo, nes tuo metu, Lietuvoje tiesiog nebuvo vakcinos. Suleisti vakcina buvo butina, nes sunaus kr grupe buvo pliusine, ja istyre pirmu reikalu, iskart jam gimus.
    Dabar imunoglobulina suleis kol laukiuos. Jokiu komplikaciju po pirmos injekcijos neturejau. Mano giminej daug moteru su minusine grupe, kurios laukesi ir joms suleido, ir niekam niekad nieko nenutiko.

2. 2018.11.16 07:20 (prieš 4 sav.)

One_day parašė:
    Merginos tos kurios turite neigiamą kraujo grupę ir esate praėjusios pirmą nėštumą. Kokią patirtis su vaistais kurios suleidžia nuo 28-os sav? Ar buvo kokių komplik…

Jokiu komplikaciju del ju nebuvo,leidzia visom ir dar po gimdymo suleidzia

3. 2018.11.16 07:34 (prieš 4 sav.)

Aš - 4,vyras +3,gime dukra su +3. Nėštumo metu 28 sav leido ir po gimdymo, jokių komplikacijų

1
  4. Leja 6 m. 5 mėn.
    Vilte Kamile 7 m. 7 mėn.
    Gabriele 9 m. 1 mėn.
    Angeliukas pas Dievuli... 10 m. 3 mėn.
    Aušrine 20 m. 5 mėn.
    Paulius 22 m. 10 mėn.

2018.11.16 10:24 (prieš 3 sav.)

One_day parašė:

Paskaiciuok mano vaikus ir nusiramink, nieko nejunti😀

8
  5. 2018.11.16 10:54 (prieš 3 sav.)

One_day parašė:

Mano minusinė,suleido 28ta savaitę,nieko nejutau. Po gimdymo neleido,nes vaikas gimė minusas.

6. 2018.11.16 11:04 (prieš 3 sav.)

Merginos ar yra kam taip. Ka be valgyčiau, bent karteli nusičiaudėju. Niekada taip nebūdavo. Ka tik valgau čiaudėju. Net juokinga pačiai

1
  7. 2018.11.16 11:52 (prieš 3 sav.)

Braškė43 parašė:
    Paskaiciuok mano vaikus ir nusiramink, nieko nejunti😀

Ar jūs rimtai tiek vaikų turit?

1
  8. 2018.11.16 12:27 (prieš 3 sav.)

Panos, o darbe jau visos pasisakete? kad laukiates? as naujam darbe tik 9 menesiai idomu kaip reaguos, dar nesakau

9. 2018.11.16 12:55 (prieš 3 sav.)

Leilaaa parašė:
    Panos, o darbe jau visos pasisakete? kad laukiates? as naujam darbe tik 9 menesiai idomu kaip reaguos, dar nesakau

Labuk. Darbdaviui iškart pasakiau, kai sužinojau, nes mūsų kolektyvas vos kelių žmonių, tai manau, kad svarbu anksti įspėti kiti kolektyvo nariai, manau, kad nežino ir tikiuosi, kad sužinos, kai jau pilvas pasimatys ;) tačiau jei nerimaujate, kad gali kažkaip neigiamai sureaguoti ar pan., tai neškites gydytojo pažymą apie nėštumą ir įteikite darbdaviui, tokiu būdu negalės jūsų atleisti iki kol kūdikiui sueis 4 mėn.arba jus pati savo noru išeisite. Negalioja, jei dirbate pagal terminuotą sutartį

10. 2018.11.16 13:03 (prieš 3 sav.)

Leilaaa parašė:

Aš planuoji darbdaviui pasakyti po naujų, jei išeis vasario mėn, jei pilvo jau nebus kaip nuslėpt pasakysiu sausio mėn.
    Žinau, kad dar viena nėštukė darbe yra, kuri išeit turėtų anksčiau mėnesiu už mane, įtariu, kad bus sunkoka surasti, kas padirbės, bet tokia laime dabar noriu dalintis tik su artimiausiais.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras