2019 m. Birželinukai :) (Archyvas iki 2018.12.17)

1. 2018.11.18 19:12 (prieš 6 mėn.)

eveliutea parašė:
    Beje, zinokit tikrai tokiu moteru yra nemazai, nes kai laukiaus pirmojo, buvo daug pasisakiusiu apie sita "reiskini"

O geras, tikrai tie forumai padeda rasti daug atsakymu ir bendraminciu as net negaliu pasakyti ar po to ka nors jauciu, nes dazniausiai tai buna paryciais ir po to is karto toliau uzmiegu, o ryte jau nieko nejauciu..

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.11.18 19:13 (prieš 6 mėn.)

Merginos, o yra kam nesciuju sloga? As jau nebeturiu jegu 😢sianakt uzmigau tik 7 o kilt reik 8 i darba. Gleivine tiek isbrinkusi kad taaaip dusina. Nepadeda nei jokie purskalai nei eteriniai aliejai. Lor gydytoja sako kentek, bet kaip kentet kai 2 val pamiegojus i darba reikia, galva sukas... gal kas dar kokiu priemoniu ar nekenksmingu vaistu zinot?

3. 2018.11.18 19:19 (prieš 6 mėn.)

Cita tita parašė:
    Merginos, o yra kam nesciuju sloga? As jau nebeturiu jegu 😢sianakt uzmigau tik 7 o kilt reik 8 i darba. Gleivine tiek isbrinkusi kad taaaip dusina. Nepadeda nei jok…

As turiu sloga, bet kazkaip savaime man ji aprimo. Bet del visa ko siandien mama dave kelias sakeles alijosiaus, ji galima lasinti i nosi, turetu sumazinti pabrinkima ir po to lengviau kvepuoti

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.11.18 19:30 (prieš 6 mėn.)

Sicilija parašė:
    As turiu sloga, bet kazkaip savaime man ji aprimo. Bet del visa ko siandien mama dave kelias sakeles alijosiaus, ji galima lasinti i nosi, turetu sumazinti pabrinki…

Pavydziu Jums! Man nepadeda nei alijosius, nei inhaliazijos... baisu kad silpstu ir pakenksiu zirniukui

5. 2018.11.18 19:35 (prieš 6 mėn.)

Cita tita parašė:
    Pavydziu Jums! Man nepadeda nei alijosius, nei inhaliazijos... baisu kad silpstu ir pakenksiu zirniukui

Kaip tik uzdaroj grupej kalbejom apie "baubuka" is samoningu mamu, man jis kazkiek padeda. Gal bandet? Pas mane tai ne nesciuju sloga, o persalimas. O jums tikrai nesciuju? Negali buti pvz nuo ko nors alergija ar kas, kad taip nuolat jauciasi..

1
  6. 2018.11.18 19:53 (prieš 6 mėn.)

Sicilija parašė:
    O geras, tikrai tie forumai padeda rasti daug atsakymu ir bendraminciu as net negaliu pasakyti ar po to ka nors jauciu, nes dazniausiai tai buna paryciais ir po t…

Tai viskas tada manau gerai, man tai neramu, kad pamaudzia paskui, bet as to sukontroliuot negaliu miegodama

7. 2018.11.18 20:35 (prieš 6 mėn.)

O ka mamytes valgot pusryciams?

8. 2018.11.18 20:50 (prieš 6 mėn.)

eveliutea parašė:
    Kaip tik uzdaroj grupej kalbejom apie "baubuka" is samoningu mamu, man jis kazkiek padeda. Gal bandet? Pas mane tai ne nesciuju sloga, o persalimas. O jums tikrai n…

Yra birželinukų uždara grupė?

9. 2018.11.18 21:01 (prieš 6 mėn.)

leiliukas parašė:
    Yra birželinukų uždara grupė?

Taip

10. 2018.11.18 21:24 (prieš 6 mėn.)

Ežerskienė G. parašė:
    Taip

Ir man idomu kaip ten patekti

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.