2019 m. Birželinukai :)

Komentuoti
  1. 2018.11.21 09:37 (prieš 3 sav.)

Nsoo parašė:
    Man irgi bus cp, tai sakot palikt sia grupe? Nezinau, kazkaip nesitiki, kad geguze reiks gimdyt. O apie tai kad bus anksciau negu terminas operacija dar nekalbejo g…

O man tai visai įtikima ir gegužė labai gražus mėnuo

2
  2. 2018.11.21 09:38 (prieš 3 sav.)

Kaip įdomu,kad jums terminą keičia pagal echoskopą,nes sako,kad pirmasis echoskopas yra tiksliausias,o toliau jau kiekvienas vaikas auga individualiai,juk ir gimsta vienas 2kg kitas 5kg. Man su pirmu nustatė terminą pagal mm ir pirmą echo ir jo nebekeitė,nors vaikas visad buvo pusantros savaitės didesnis. Nu ir gimė termino dieną,tik 4,5kg svėrė :))

3. 2018.11.21 09:40 (prieš 3 sav.)

k.mor parašė:
    Na va, persikeliu į gegužinukus. Vakar gydytoja patvirtino datą gegužės 27 d. vaikutis vystosi savaite greičiau

Nsoo parašė:
    Mane irgi i geguziukus iskele echoskopas -i geguzes 23, bet nepalieku birzelio nes vis dar viliuosi

Gal žinot, ką turėsit?
    man irgi persikėlė data po echoskopo į 05.31

4. 2018.11.21 09:43 (prieš 3 sav.)

monezuikis parašė:
    Sveikos... Kazkas prisimena mano istorija gal su dviem tusciom puslytem, pries savaite viena beveik sunyko o kitoje atsirado zirniukas ir plakė širutė, dej lygiai p…

Viskas bus gerai, islikite stipri! Dar sulauksite savo stebukliuko! ❤️

1
  5. Majus 7 m. 3 mėn.

2018.11.21 09:47 (prieš 3 sav.)

Carpe_diem parašė:
    Blogai iš esmės. Neretai tokie dalykai baigiasi labia liūdnai. Sakau, nes su pirmu nėšutmu man 10 dieną kraujas nerodė nėštumo ir dariausi rentgeną, o pasirodo, lau…

Jūs ir skrydžio metu, gaunate maža doze radiacijos

6. 2018.11.21 10:00 (prieš 3 sav.)

Kac. parašė:
    Gal žinot, ką turėsit?
    man irgi persikėlė data po echoskopo į 05.31

Man visada buvo savaite didesnis. Jau nuo 8 savaitės. Galutinį terminą tik dabar nustatė, o birželis buvo pagal TD skaičiuoklę ir taipgali būti, nes mano ciklas trumpas, ovuliacija ir įsitvirtinimas galėjo anksčiau įvykti. Tai viskas gerai

7. 2018.11.21 10:20 (prieš 3 sav.)

k.mor parašė:
    Man visada buvo savaite didesnis. Jau nuo 8 savaitės. Galutinį terminą tik dabar nustatė, o birželis buvo pagal TD skaičiuoklę ir taipgali būti, nes mano ciklas…

man pagal TD 11 sav. 6 dienos. Pagal echo 12 sav. 5 d. Tai aš nors antrakartė nesuprantu, kaip mėnesinių nėra 11 sav., o vaikas 12 savaičių, tai matyt kaip ir pirmą kartą jis tiesiog didesnis, nes jei ovuliacija ir būtų buvusi anksčiau, nu negali būt, jog vaikui 12 sav., ką? nes tada reiškia, jog pastojau prieš mmm

8. 2018.11.21 10:23 (prieš 3 sav.)

PatiDifuza parašė:
    Jūs ir skrydžio metu, gaunate maža doze radiacijos

Žinau. Bet ten maža dozė, o rentgenas vienareikšmiškai blogai. Aišku, jeigu būtinai ir mirtinai reikia, tai reikia, bet šiaip nesugalvokit darytis, nes kai buvau tokioj situacijoj ir įvairūs gydytojai pradėjo sakyti, kas nuo to gali būti, tai tikrai nėra nekalta. Jai vien siuntimas nemokamai pas gentikus daug ką pasako (amžius dar buvo normos ribose, siuntė tik dėl turėto rentgeno) ir visur išrašuose rašydavo, kad nėščioji po rentgeno, padidintas stebėjimas.

9. 2018.11.21 10:29 (prieš 3 sav.)

Skaitau čia visų komentarus, kad jau vėl matė žirniukus savo ir nerimstu. Nenustykstu vietoje, man echoskopija šiandien po pietu, negaliu sulaukt Tai norisi kad viskas būtų gerai.

10. 2018.11.21 10:54 (prieš 3 sav.)

Kac. parašė:
    man pagal TD 11 sav. 6 dienos. Pagal echo 12 sav. 5 d. Tai aš nors antrakartė nesuprantu, kaip mėnesinių nėra 11 sav., o vaikas 12 savaičių, tai matyt kaip ir pirmą…

Ai nu nežinau ir nebesigilinu gal porą dienelių gali būti dėl ovuliacijos, porą dienelių kad greičiau vystosi taip ir gaunasi. Savaitės pagal ciklą ir lieka tos pačios, bet pagal išsvystymą daugiau. Na tegul taip ir lieka. Man su pirmu irgi buvo kažkaip tiksliai pagal skaičiuoklę

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras