2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 6 m. 11 mėn.
    15 m. 10 mėn.
    20 m. 10 mėn.
    22 m. 1 mėn.

2019.03.22 22:33 (prieš 3 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Sveikos, noriu pasigirti savo pirkiniu 😍 Uzsisakiau realiai del grozio, nes pasirode faini zaisliukai 😂 Galvojau jie siaip minksti, o pasirodo juos galima priristi …

Kur uzsakinejote jei nepaslaptis??

2. 2019.03.22 22:37 (prieš 3 mėn.)

honeymoney parašė:
    Sveikos mata diskusija apie viduriu uzkietejima. O nebandet lepikol? Nuo viduriu uzkietejimo, as ji naudojau su pirmu nestumu, aisku po dienos nepadeda bet geriant …

honeymoney parašė:
    Sveikos mata diskusija apie viduriu uzkietejima. O nebandet lepikol? Nuo viduriu uzkietejimo, as ji naudojau su pirmu nestumu, aisku po dienos nepadeda bet geriant …

O nebandet rabarbaru ekstrakto tableciu? Na jos suveikia gal po dienos ir pilva raizo nuo ju, bet man jos padeda gan neblogai

3. 2019.03.22 22:38 (prieš 3 mėn.)

perfo parašė:
    As visada, nuo pat pradziu geriu tik po valgio rytais, bet labai neziuriu laiko, ar ten 5 min po valgio, ar 1 val... arbata retai geriu (buna kad 1 karta i s…

tai vat butent gelezi geriant islaikyt 1 val pries, arba 1 val
    po pabandykit nieko neribot tada, tik butinai islaikykit 1 val tarpa.
    su jokiom tabletem nera tokiu ribojimu, o su gelezim va tokie reikalai mane taip
    pat pykino, visko buvo...

4. 2019.03.22 22:40 (prieš 3 mėn.)

SupSup parašė:
    Geriau gerkit geležį Tecnofer ,jinai kažkokios naujos formulės,kuri visiškai neveikia skrandžio ir žarnyno,ir jos nereikia derinti su maistu. Gėriau ir aš tardyfero…

o pakele per 1 men taip gerai gelezi kaip tadyferonas?

5. 2019.03.22 23:11 (prieš 3 mėn.)

honeymoney parašė:

Nebandziau,bet ten is esmes skaidulos, tai as tikrai isbandziau naturaliai ju daug suvartoti,bet snipstas

6. 2019.03.22 23:21 (prieš 3 mėn.)

Lormika parašė:

Facebooke moteris papostino, jog parduoda Ji pati mezga kojinytes ir batukus ar pirstinytes Tai uzmaciau ir parasiau ;)

7. 2019.03.22 23:40 (prieš 3 mėn.)

Diana_18 parašė:
    Sveikos, noriu pasigirti savo pirkiniu 😍 Uzsisakiau realiai del grozio, nes pasirode faini zaisliukai 😂 Galvojau jie siaip minksti, o pasirodo juos galima priristi …

Aš tokius pat žaisliukus iš wish nusipirkau.

1
  8. 2019.03.23 06:15 (prieš 3 mėn.)

SupSup parašė:
    Geriau gerkit geležį Tecnofer ,jinai kažkokios naujos formulės,kuri visiškai neveikia skrandžio ir žarnyno,ir jos nereikia derinti su maistu. Gėriau ir aš tardyfero…

Man pediatrė šios firmos rekomendavo mažiukui, nes nuo naujagymystės gėrėm, Technofer Bambini, sakė kad geriau skranduką veikua. Aišku jie brangesni.

9. 2019.03.23 07:30 (prieš 3 mėn.)

Lormika parašė:

As tokius pacius zaisliukus turiu is aliexpress👍

10. 2019.03.23 07:34 (prieš 3 mėn.)

SimonaIN parašė:
    Nebandziau,bet ten is esmes skaidulos, tai as tikrai isbandziau naturaliai ju daug suvartoti,bet snipstas

Man su oirmu kazkaip padejo jos nes nuo pat pradziu turejau ta problema, o si nestuma tfu tfu tfu kazkaip labai dideles problemos nera 🙂 as su pirmu nestumu ir dufalak isbandziau ir lepikol tai mam lepikolis labiau padejo 🙂 o del klizmuciu tai jos tik tam kartui padeda 🙂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.