2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.03.26 14:16 (prieš 3 mėn.)

Saulėė parašė:
    O gal galot pasakyt kur ieskot? 😅 Buvus pries 100m 1 karta tai be sansu greitai rast 😅

As perku kur geltoni paviljonai pradzioj pristatyta daug vezimuku, tai va ta eile einu iki galo pacio ir pas moteri pirkau viska su oirmu, ir dabar pirkau ko truko mazajam. labai faina moteris ir dar nuolaida nebloga padaro 🙄😁

3
  2. 6 m. 9 mėn.

2019.03.26 15:21 (prieš 3 mėn.)

Mascarene parašė:
    gydytoja išleido ale į dekretą, o pati išėjo į atostogas, tai niekas kitas apsiimt negali be jos, va todėl 10 dieną tik eisiu pas ją

Bet tai jei jus nesat dekrete tai kaip darbovieteje? Jums uz ta laikotarpi gali tuscia vieta atsirasti. Nes gydytoja kazin ar pataisyt gales ir atbuline data israsyt. Kebli situacija. O i knygele irase biletenio numeri? Gal pagal ji atrastu kita gydytoja, nes suprantu kad ir kazkam vietoj jusu kam israse negerumu islys.

3. 2019.03.26 15:25 (prieš 3 mėn.)

vyturiuks parašė:
    Bet tai jei jus nesat dekrete tai kaip darbovieteje? Jums uz ta laikotarpi gali tuscia vieta atsirasti. Nes gydytoja kazin ar pataisyt gales ir atbuline data israsy…

Aš tai irgi manau, kad teisybės dabar ieškot reikia, o ne po atostogų, dekretą bet kas gali išduoti ir ar jūs ne iš užsienio grįžusi, turite LT stažą?

1
  4. 2019.03.26 15:35 (prieš 3 mėn.)

Drauge labai rekomendavo mamų mugė aplankyti, o dabar nuo ketvirtadienio prekių papildymas. Taip pat jei gerai suprantu nuo pat 9 ryto įleidžia nesciasias?
    Ar tikrai verta Apsilankyti? Kurioj ten vietoj tiksliau būtų?

5. 2019.03.26 15:51 (prieš 3 mėn.)

korinele parašė:
    Aš tai irgi manau, kad teisybės dabar ieškot reikia, o ne po atostogų, dekretą bet kas gali išduoti ir ar jūs ne iš užsienio grįžusi, turite LT stažą?…

Pritariu ir as. Tik va idomu ar priklauso kokios ismokos,kai ne lt gyveno? Bet kokiu atveju nelaukciau,eikit pas seimos gyd ir tegu sutvarko

6. 2019.03.26 16:52 (prieš 3 mėn.)

Siaip jai gydytoja neuzpilde dekreto tai cia jau jos problema ir ji vistiek ta tures padaryti, tik jai daug daugiau darbo bus. Nes reiks prasymua ir paaiskinimus rasyti ir kol patvirtins sodra tai uztruks laiko.
    Man buvo panasiai su bileteniu. Vasario men nepratese kazkuria savaite tai va dar dabar iki siol nesu gavusi pinigu uz ta savaite is sodros. Bet gydytoja viska sutvarke, gavau pranesima. Tiesiog uztrunka ilgai.

7. 2019.03.26 18:50 (prieš 3 mėn.)

Sameri parašė:
    Drauge labai rekomendavo mamų mugė aplankyti, o dabar nuo ketvirtadienio prekių papildymas. Taip pat jei gerai suprantu nuo pat 9 ryto įleidžia nesciasias?

Mugė vyksta vadinamam titaniko (pastate) apatiniame aukste, nusileisit pro fontanus zemyn ;) o ar verta kiekvienam kitaip, aš buvau praeita savaite, didelio ispudzio nepaliko.

3
  8. 2019.03.26 19:49 (prieš 3 mėn.)

Dona parašė:
    Mugė vyksta vadinamam titaniko (pastate) apatiniame aukste, nusileisit pro fontanus zemyn ;) o ar verta kiekvienam kitaip, aš buvau praeita savaite, didelio ispudzi…

Drauge sakė vaikus du apsiperka bet matyt reik mėgti tuo pačiu ir po padevalkes vaikščiot, ko aš nemegstu

9. 2019.03.26 20:19 (prieš 3 mėn.)

Sameri parašė:
    Drauge sakė vaikus du apsiperka bet matyt reik mėgti tuo pačiu ir po padevalkes vaikščiot, ko aš nemegstu

Matyt, kiek žiūrinėjau tai yra labai gražių, tvarkingų ir kokybiškų drabužėlių už prieinamas kainas, bet yra tokių, kur nepasivarginta ne išskalbti

10. 2019.03.26 20:38 (prieš 3 mėn.)

Sameri parašė:

Mes buvom su sūnum, tai išleidome 30 eurų Pirkom įvairių konstruktorių ir Nerf šautuvą, kelias knygeles, skaičiavimo stalo žaidimą.
    Bet galima rasti nuo pientraukių iki kuprinių į mokyklą.
    Pvz. ALIAS žaidimą buvo galima nusipirkti už 7 eurus

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.