2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.15 17:30 (prieš 1 mėn.)

Vakar kažkaip užėjo nugaros skausmai ir pilvo maudimas, kaip suprantu paruošiamieji. Tai kažkokia panika užėjo, kaip pradėjau verkti. Vyras klausia kas yra, o aš dar labiau. Sūnus apsikabino, kad pagailėtu, tada visai nebegalėjau sustoti Tai kažkaip pratrūkau pirmą kartą taip. Bet po 15 min jaučiusi ypatingą palengvėjimą Bet vyrukus savo išgazdinau, kaip reikalas

indre.o parašė:
    Vilnietes, as su tokiu klausimu. Kas gimdete/planuojate gimdyti Santariskese. Ar teisybe, kad esant normaliam nestumui priimineja ir rupinasi tik rezidentai, kitaip…

Ryt keliauju pas savo gydytoją, ji dirba Santariškėse, priiminėja gimdymus (nėra rezidentė :)). Užklausiu ar mitas ar tiesa dėl rezidentų Bent bent 3 pažystamos gimdė ten (nekomplikuoti gimdymai), tai neminėjo rezidentų

2. 2019.04.15 17:39 (prieš 1 mėn.)

huba buba parašė:
    va ir pas mus tas pat, namas 170 kv.m gyvenamojo ploto, o dar ir darbeliu visokiu vyrui yra, ir dar stengiames ale iki gimimo daug ka padaryt, bet tikrai nespes...n…

tai va, kad uzknisa, bet sukandu dantis, kazkada vaikui paaugus ir mane vyras isleis karjeros darytis, atkentes manau savo, o dirba tam, kad paskui lengviau butu, tai as ji suprantu, nu bet tie hormonai nieko nesupranta

3. 2019.04.15 17:47 (prieš 1 mėn.)

Gart parašė:
    Vakar kažkaip užėjo nugaros skausmai ir pilvo maudimas, kaip suprantu paruošiamieji. Tai kažkokia panika užėjo, kaip pradėjau verkti. Vyras klausia kas yra, o aš da…

O ar tikrai buvo ne rezidentai? Man ten 2 operacijas darė ir abu kartus viską atliko rezidentai. "patyre" gydytojai buvo kažkur šalia, bet jie net ne šnekėjo su manim. Tik mačiau, kad atėjo į operacinę ir atsisėdo kampe su žurnalų. Santaros klinikose viską kas įmanoma daro rezidentai ypač naktį

4. 2019.04.15 17:56 (prieš 1 mėn.)

Rikti parašė:
    O ar tikrai buvo ne rezidentai? Man ten 2 operacijas darė ir abu kartus viską atliko rezidentai. "patyre" gydytojai buvo kažkur šalia, bet jie net ne šnekėjo su man…

siaip tai koks skirtumas ar rezidentas ar gydytojas, rezidentas nera studentas...yra reglamentuota kas gali buti atliekama rezidento, ir jis jau turi patirties, tik reikia praktikos. Tiesiog uz rezidentus yra atsakinga klinika, ne pats rezidentas, kaip kad gydytojo atzvilgiu, gydytojas ir yra atsakingas uz savo veiksmus...bet kita vertus jei viskas gerai, tai nera skirtumo kas ten bus, svarbu kad tik viskas tinkamai butu atlikta, o kai as girdziu del santaros tiek daug geru atsiliepimu, kur nesitare, i kisene nedejo, o visi graziausiai dirbo ir padejo, tai baimes nesukelia ir rezidentas. o gal kaip tik kai rezidentai uztad jie tokie geri ir pagalbus

4
  5. 2019.04.15 18:02 (prieš 1 mėn.)

huba buba parašė:
    siaip tai koks skirtumas ar rezidentas ar gydytojas, rezidentas nera studentas...yra reglamentuota kas gali buti atliekama rezidento, ir jis jau turi patirties, tik…

Aš ir nesakau, kad rezidentai blogai. Jie dažnai būna net geriau, nei tie patyre gydytojai

3
  6. 2019.04.15 18:26 (prieš 1 mėn.)

Vita.sav. parašė:
    As kai pradejau nuo praeitos sav namie sedet taip laikas letai eina.. galetu greiciau ateit gimdymas🙄

As siandien paskutine diena atidirbau, tai vos ne panika istiko - ka gi as dabar veiksiu? visa nestuma ir mokiaus ir dirbau ant pilno etato ir siaip papildomu veiklu turejau. Net vyras siandien su tokiu nerimu sako - Zivile, ka dabar darysi? nu nieko, pazadejau kolegai, kuri paeme i mano pozicija,is namu padet. Tai bent truputi busiu uzsiemus bet galiu garantuoti, kad po 3-4 dienu ateisiu cia skustis, kad nekenciu sedejimo namie

7. 2019.04.15 18:28 (prieš 1 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    As siandien paskutine diena atidirbau, tai vos ne panika istiko - ka gi as dabar veiksiu? visa nestuma ir mokiaus ir dirbau ant pilno etato ir siaip papild…

su tokiu veiklumu, tikrai taip tik jeigu dar nesate paruose leliukui nieko, tai neturetumet turet laisvo laiko ir nieko neveikt bet jei jau esate viska paruose iki galo, tada tikrai po keliu dienu jau skusites kad vaziuoja stogas

8. Adomas 5 d.
    Silvija 5 m. 2 mėn.
    Arminas 10 m. 8 mėn.

2019.04.15 18:30 (prieš 1 mėn.)

Rezidentam dar jausmai neatbuke už tai jie geresni atidesni😊

4
  9. 2019.04.15 18:32 (prieš 1 mėn.)

huba buba parašė:
    su tokiu veiklumu, tikrai taip tik jeigu dar nesate paruose leliukui nieko, tai neturetumet turet laisvo laiko ir nieko neveikt bet jei jau esate viska paruos…

Leliukui viskas paruosta, isskyrus vezima meginsiu save uzimt visokiais kursais, bent is namu iseisiu

10. 2019.04.15 18:56 (prieš 1 mėn.)

Zivilekkk parašė:
    Leliukui viskas paruosta, isskyrus vezima meginsiu save uzimt visokiais kursais, bent is namu iseisiu

O jūs pasiilsėkit - išsimiegokit, gerų knygų paskaitykit, nes paskui pirmus mėnesius trūks to poilsio tikrai, kai reikės kas pora h keltis maitint

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.