2019 m. gegužinukai

Komentuoti
  1. 2019.04.15 19:20 (prieš 2 d.)

Zivilekkk parašė:
    As siandien paskutine diena atidirbau, tai vos ne panika istiko - ka gi as dabar veiksiu? visa nestuma ir mokiaus ir dirbau ant pilno etato ir siaip papild…

Va va.. bus ir jums kaip man.. einu is proto jau.. tuoj is neturejimo ka veikt kojines lygint pradesiu.. nes apatiniai jau idealiai sulankstyti tiek vyro tiek mano 😂😂😂😂

2. 2019.04.15 19:49 (prieš 2 d.)

O man dabar pats nuostabiausias laikotarpis, as dar pora savaiciu pries dekretines pasiemiau atostogu ir negaliu atsidziaugti 8 savaites namuose man prilygsta stebuklui, sakau cia dabar geriausios atostogos eveer:)! Skaitu knygas, tvarkausi, susitinku su visais papietauti, lepinu 2 sunys nes pagaliau vaikstom daug kartu ir ilgai o ne po 10 min:)) man tai yra tobulas laikotarpis, miegu dienos metu:))

13
  3. 2019.04.15 19:50 (prieš 2 d.)

Vita.sav. parašė:
    Va va.. bus ir jums kaip man.. einu is proto jau.. tuoj is neturejimo ka veikt kojines lygint pradesiu.. nes apatiniai jau idealiai sulankstyti tiek vyro tiek mano …

😁😁😁 mano vyras pasake kad dulkiu siurbli i siukslyna isvez ir visas valymo priemones imes ir viska sudegins

1
  4. 2019.04.15 20:01 (prieš 2 d.)

As taip pat dziaugiuosi siuo laiku, niekur nereikia skubeti, isleidziu vyrus ryte ir sau "bimbineju". O kada gi mums moterims pasidziaugt jei ne siuo etapu skaitau kada noriu prigulu, kada noriu ir ka noriu pavalgau,pasaka😁

9
  5. 2019.04.15 20:22 (prieš 2 d.)

Rikti parašė:
    Aš ir nesakau, kad rezidentai blogai. Jie dažnai būna net geriau, nei tie patyre gydytojai

As irgi nieko pries rezidentus neturiu, bet kai taip gydytoja pabreztinai paklause ar nebaisu gimdyti, tai ivaro visokiu minciu

6. 2019.04.15 20:53 (prieš 2 d.)

Taip vakare nugaros apacia skaudet pradejo!!! Siaubas. Zinau kad be saremiai bet nu dar budavo su tarpeliais paskausta praeina.. o dabar nuolatinis skausmas.. ziuresim kiek cia tesis 🤔🤔🙄🙄🙄

7. 2019.04.15 21:06 (prieš 2 d.)

Bezdzione parašė:
    O man dabar pats nuostabiausias laikotarpis, as dar pora savaiciu pries dekretines pasiemiau atostogu ir negaliu atsidziaugti 8 savaites namuose man prilygsta ste…

Su pirmu nėštumu ir man taip buvo. O dabar.. Vaikui neįdomu kad mamai sunku jau ant žemės sėdėti, kilnoti, lankstytis rinkti žaislus, keisti pampersus ir pan. O dar serga, tai iš vis..

3
  8. 2019.04.15 23:21 (prieš 2 d.)

Misterija parašė:
    Su pirmu nėštumu ir man taip buvo. O dabar.. Vaikui neįdomu kad mamai sunku jau ant žemės sėdėti, kilnoti, lankstytis rinkti žaislus, keisti pampersus ir pan. O dar…

Jooo, pametinukai ne pyragai, medalis visoms pametinukų mamoms

6
  9. 2019.04.15 23:22 (prieš 2 d.)

Vita.sav. parašė:
    Taip vakare nugaros apacia skaudet pradejo!!! Siaubas. Zinau kad be saremiai bet nu dar budavo su tarpeliais paskausta praeina.. o dabar nuolatinis skausmas.. ziur…

na turbut pajudejot daugiau nei kasdien, ar pasilanlstet daugiau nei kasdien. sprendziu pagal save, kai sestadieniais daugiau padirbu, pasilankstau tai irgi nugaros apacia skaida ir dar buna plius pilvo apacia pamaidzia kaip per mm...

10. 2019.04.16 01:46 (prieš 2 d.)

huba buba parašė:
    na turbut pajudejot daugiau nei kasdien, ar pasilanlstet daugiau nei kasdien. sprendziu pagal save, kai sestadieniais daugiau padirbu, pasilankstau tai irgi nugaros…

Vat kad bedele jog lanksciaus tik sekmadieni.. 🤔 taip igai trukt gali? Jau baisoka.. nes nelabai praeina.. atrodo lyg blogyn butu.. zinau kad tai tempimas tik. Blyn su pirmaja taip skaudejo paskutine nestumo savaitę... 🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras