2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.16 11:13 (prieš 3 mėn.)

audriutia parašė:
    Na sake, man pas vanaga eit gine ir prasytis anksciau, kad priimtu, jeigu vietos nebus.. na bet as nemoku naglai lyst

Arba bandykit pasiimti savo kortele is registraturos ir eikit prie jo kabineto ir paduokit savo kortele ir siuntima jo seselei ir tada jus tikrai pakvies

2. 2019.04.16 12:33 (prieš 3 mėn.)

Visa nakti pragulejau ligoninėj nes stipriai vemiau skrandį skaudejo ir skysčiu trūkumas buvo nes net vandenį isvemdavau. Paguldė i gimdymo palata nes del skausmu atrodė kad gali buti prasidėje saremiai. Bet viskas gerai jau mums. Dalykas dėl ko visa šita rašau nes gulėdama girdėjau zviegiancias moteris visa nakti klausiausi rekimo aš net nezinojau kad įmanoma žmogui taip zviegt kaip stipriai turi skaudėti kad žmogus taip rektu. Ir mane baisiai isgazdino. Pirmas nėštumas visada buvau nusiteikus pozityviai nes net neisivaizdavau kad skauda taip kad žmogų iki to daveda taip žinojau kad rekia merginos bet kai išgirsti savo ausimis... Žiauru. Dabar pagalvoju apie gimdyma mane purto, bijau kaip velnias kryžiaus. Gal kuri turi pozityvių gimdymo istorijų ir norėtų pasidalinti? Labai labai trūksta padrasinimo.

1
  3. 2019.04.16 12:36 (prieš 3 mėn.)

Akvilee parašė:
    Visa nakti pragulejau ligoninėj nes stipriai vemiau skrandį skaudejo ir skysčiu trūkumas buvo nes net vandenį isvemdavau. Paguldė i gimdymo palata nes del skausmu a…

Visos moterys skirtingos,vienos rekia labai per gimdyma kitos ne.as bent jau nerekiau,siaip kentejau sukandus dantis😁ir laikiausi stipriai uz lovos,o po gimdymo pamaciau kad net viena pirsta pritryniau iki krauju kol laikiausi😁kaip si kart bus neaisku😁man kad ir antras gimdymas bus,bet jau pergyvenu kas kaip bus blem😁

2
  4. 2019.04.16 12:42 (prieš 3 mėn.)

Akvilee parašė:
    Visa nakti pragulejau ligoninėj nes stipriai vemiau skrandį skaudejo ir skysčiu trūkumas buvo nes net vandenį isvemdavau. Paguldė i gimdymo palata nes del skausmu a…

Siaip geriausia negalvoti isvis apie gimdyma kas kaip bus,nes tikrai negali numatyti kas kaip bus.as pati per pirma nestuma,tik bijojau anksciau laiko pagimdyti,bet apie pati gimdyma stengiausi negalvoti,tai palyginus kaip pirma kart viskas gerai praejo,nuo vandenu nubegimo pagimdziau kazkur per 5 valandas,o kai pradejau stumti jau tai per 45 min kazkur,sake akusere kad kai pirma kart tai gan greitai😉tikiuosi ir si kart viskas greit vyks😁👍

2
  5. 4 m. 2 sav.

2019.04.16 12:44 (prieš 3 mėn.)

O as ka tik po mazylio matavimo, pipiras atitinka visus viduriukus bet siek tiek pagasdino mane nes virkstele 2 kart apsisukus:((( db pradedu nervintis ir jaudintis kaip cia reikes gimdyti. Sake kad nieko nepdarysi tik db stebeti judesiukus:((

6. 2019.04.16 12:50 (prieš 3 mėn.)

Akvilee parašė:

Sveiki, na tikrai nebijokit taip, neiasku kas tai zviegianciai moteriai nutiko.. arba labai jautruole kokia pasitaike.. na as irgi nezviegiau, net neverkiau, nors ir labai skaudejo.. tiesiog kai skauda vistiek kenti skausma is visu jegu, trini rankas i tureklus, aimanuoji, na bet nereki... o ir rekdama juk netenki labai daug energijos, kurios reikes per pati stumima.. todel del to kad dar reikes jegu leliukui padeti iseiti, kazkaip reikia susiimti, save vis raminti.. as per saremius gimdykloje vis prisimindavau mamos zodziu, kad kai pirma karta gimdai, nezinai koks tas skausmas bus, kokio lygio, ir vis tikiesi kad bus dar skaudziau ir kenti tai va taip ir pagimdziau belaukda to didesnio skausmo o siaip, pagalvokit - jei pagimdo ir istveria tos visos “lepšės”, “pupytes”, “kudutes”, “lelytes”, tai ir mes pagimdysim!

9
  7. Mamos berniukos 2 mėn. 2 sav.
    Mamos mergytė 10 m. 7 mėn.

2019.04.16 12:55 (prieš 3 mėn.)

jurateeee parašė:
    Visos moterys skirtingos,vienos rekia labai per gimdyma kitos ne.as bent jau nerekiau,siaip kentejau sukandus dantis😁ir laikiausi stipriai uz lovos,o po gimdymo pam…

Jeigu natūraliai gimdo ir be epidūro, tai gali ir iš skausmo aimanuot. Kieno nepakeliamas skausmas tos ir dejuoja. Deja aš irgi buvau iš tokių.
    Plius vienoms mažiau skauda ir greičiau gimdo, o kitoms labai skausmingas visas gimdymo procesas.

2
  8. 2019.04.16 13:07 (prieš 3 mėn.)

Man atrodo,kad jei jau tikrai toks skausmas,kad reikia baisiai rekti,zviegti kaip cia parase,tai reikia tureti sveiko proto ir imti nuskausminima.. Dar gali buti kad tiesiog toks budas zmogaus..as kazkada kai skaiciau gimdymo istorijas,tai irgi buvo kad kitos rase kaip ten reke nesavu balsu ir toks jausmas,kad vos ne su tokiu pasididziavimu raso kaip reke,sliauziojo gimdykloj,kvietesi akusere ir pan..aisku lengva kan kalbeti,kai dar to nepatyrus ir nezinau kaip buna..o is savo aplinkos kiek moterys dalinosi,tai nei viena nei ten reke kaip skerdziama nei ka. Didele dalis gimde be nuskausminimo,nes sake,jog buvo istveriama nors ant galo jau labai sunku,kita dalis,kurios jautresnes,ime epidura manau taip uztaiket,bet tikiu,kad išgąsdino neblogai..

1
  9. 2019.04.16 13:15 (prieš 3 mėn.)

Akvilee parašė:

Tikrai nebijokite, aš be epidūro, 19 val gimdykloje ir nė karto nerėkiau, nes liepė gydytojas susikaupti ir jėgas skirti arba teisingam kvėpavimui arba stumimui
    O merginos rėkiančios šalia gimdyklose, tik nukreipė dėmesį nuo saremių skausmų Žiūrėkite filosofiškai! O dabar greičiau atgaukite jėgas, saugokite save!!!

4
  10. 2019.04.16 13:25 (prieš 3 mėn.)

Akvilee parašė:

Zinokit,kad kitos žviege reikia,nereikia, man akušerė per pirma gimdyma sake kam žviegti ir dar isnaudoti jegas ant rekimo, reikia kvepuoti ramiai tikrai lengviau buna, man net minciu nebuvo zviegti nors skausmelis buvo ohoho alpau tarp saremiu...

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.