2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.19 13:37 (prieš 1 mėn.)

korinele parašė:
    Su pirma man irgi nebuvo jų ilgai ir pasirodydavo tik uždėjus kardiotokografą kelios dienos prieš cp😅 juokas juokais matyt spaudimas sukeldavo sąrėmius.o dabar jau …

Du-Gaideliai parašė:
    Kas darėte vaisiaus apgręžimą 37 savaitę? Ar pasiteisino, ar vaikas liko apsuptoje padėtyje, ar nekilo jokių komplikacijų? Kas darė apgręžimą?

Atsisakiau. Kur garantija kad vėl neapsisuks? Ir dar visokių klausimų..

2. 2019.04.19 13:41 (prieš 1 mėn.)

Aš irgi seniau galvodavau kad užpakaliukas, bet jausmas tikrai ne toks kaip kad šiaip kur nors isiremia su kokia koja😁 gerai va sako, atrodo, kad sunku kvėpuoti net

3. 2019.04.19 13:58 (prieš 1 mėn.)

Sveikos sakykit per kiek laiko sulauket streptokoko atsakymo? Man eme balandzio 10 diena o atsakymo dar nera o jau 38+4 sav jei pabyreciau per velykas tai nei atsakymo nezinociau 🙂

4. 2019.04.19 14:02 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Sveikos sakykit per kiek laiko sulauket streptokoko atsakymo? Man eme balandzio 10 diena o atsakymo dar nera o jau 38+4 sav jei pabyreciau per velykas tai nei atsak…

Man penktadieni paeme tepineli,treciad gavau atsakyma. Sake tris dienas augina bakterija.

5. 2019.04.19 14:03 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Sveikos sakykit per kiek laiko sulauket streptokoko atsakymo? Man eme balandzio 10 diena o atsakymo dar nera o jau 38+4 sav jei pabyreciau per velykas tai nei atsak…

Man ketv paime,sake antradieni jau galiu atvaziuoti atsakymo,tai vaziavau treciadieni,kad jei ka nereiktu kelis kartus vazineti

6. 2019.04.19 14:05 (prieš 1 mėn.)

SimonaIN parašė:
    Man penktadieni paeme tepineli,treciad gavau atsakyma. Sake tris dienas augina bakterija.

shypsenyte parašė:
    Man ketv paime,sake antradieni jau galiu atvaziuoti atsakymo,tai vaziavau treciadieni,kad jei ka nereiktu kelis kartus vazineti

Nu idomu idomu, nes man seimos centre eme, i laboratorija negaliu paskambint pasiklaust o jie dar negave atsakymo🙄

7. 2019.04.19 14:06 (prieš 1 mėn.)

Sameri parašė:
    Atsisakiau. Kur garantija kad vėl neapsisuks? Ir dar visokių klausimų..

Guodžiausi mamai, kad vaikas sėdi, tai sakė aš irgi sėdėjau, likus 2 ssv iki gimimo mane jaunas gyd apgrežė, įstatė po pagalį šonuose, subintavo ir taip mama laukė gimdymo mamai siaubas buvo, o tas gyd sako "dar man padėkosite". tada klinikose buvo kažkokia paplitusi bakterija kur po cezarių mamos dar 3 mėn gydydavosi... užtai viską darė kad išvengti chirurginių operacijų.

2
  8. 2019.04.19 14:09 (prieš 1 mėn.)

salta-arbata parašė:
    Guodžiausi mamai, kad vaikas sėdi, tai sakė aš irgi sėdėjau, likus 2 ssv iki gimimo mane jaunas gyd apgrežė, įstatė po pagalį šonuose, subintavo ir taip mama laukė …

Oho geras 😃

9. 2019.04.19 14:12 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Nu idomu idomu, nes man seimos centre eme, i laboratorija negaliu paskambint pasiklaust o jie dar negave atsakymo🙄

Gal del to ilgiau ir trunka,nezaidzia,surenka koki karta per savaite atsakymus ir pateikia 🤔 kiek as domejausi siuo tyrimu,tai kazkaip visur radau info,kad per savaite buna atsakymas..

10. 2019.04.19 14:16 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Gal del to ilgiau ir trunka,nezaidzia,surenka koki karta per savaite atsakymus ir pateikia 🤔 kiek as domejausi siuo tyrimu,tai kazkaip visur radau info,kad per sava…

Tai va man gine ir sake penktadieni pasiskambink bus atsakymas bet nera dar 🤷

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.