2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.20 10:24 (prieš 4 sav.)

simoniciukas parašė:
    Kamstis pasisalino su krauju? Nes man ir pasisalino bet kraujo tik ciut ciut.

Ne,iskrito toks isskyru gabaliukas,tokios kaip gumines,be kraujo be nieko

2. 3 m. 10 mėn.

2019.04.20 10:46 (prieš 4 sav.)

SupSup parašė:

Sveikinimai, stiprybės Jums ir vaikiukui! Aukite dideli ir sveiki!:🌺

3. 3 m. 10 mėn.

2019.04.20 10:50 (prieš 4 sav.)

Man šiandien irgi bemiegė naktis, matyt pilnatis veikia, tai šuo džiaugiasi nes nuo 6 ėjo į lauką. Man šian mažylis toks hiperaktyvus kad gimda kietėja nuo judesių ir toks jausmas kad išsikrapštyti nori tai negaliu gulėti/sėdėti, kažkaip senai jis taip nesimakalavo

4. Simonas Richardas 1 sav. 1 d.
    Viktorija 3 m. 6 mėn.
    Erikas 7 m. 2 mėn.

2019.04.20 10:50 (prieš 4 sav.)

SupSup parašė:

Man ir yra iškrutę porą kartų tokių kaip drebučių, tai įvyko prieš porą savaičių pirmą kartą ir antrą kartą prieš savaitę, kažkoks sutapimas kaip mums penktadieniais ateina savaitės diena Buvau extra skane, tai vandens normoje, galvutė įsistačius į vietą, pasiruošęs gimti, pasakė, kad jau turėti susidėjusiai daiktus ir buti pasiruošus Tai dar vaikštau kaip meškutė, terminas gegužės 10

5. 2019.04.20 10:56 (prieš 4 sav.)

Bezdzione parašė:
    Sveikinimai, stiprybės Jums ir vaikiukui! Aukite dideli ir sveiki!:🌺

Aciu,tikiuosi ir uzaugsim dideli ir sveiki🤞gydytojai sako stipriai mažius laikosi,viskas tik geryn.
    Paskubėjo,norėjo kad speciau atsvesti savo gimtadieni ir mamos diena jau su juo💓

4
  6. 2019.04.20 11:15 (prieš 4 sav.)

Inguciuxs parašė:
    Man ir yra iškrutę porą kartų tokių kaip drebučių, tai įvyko prieš porą savaičių pirmą kartą ir antrą kartą prieš savaitę, kažkoks sutapimas kaip mums penktadieniai…

As galvoju kad ir man jau dukart pasisalino.. pirma kart pries kokia savaite duse ir vakar stovint vonioje. Tai idomu kaip cia bus.

2
  7. 2019.04.20 12:13 (prieš 4 sav.)

Aš paskutiniu metu jaučiuosi labai energinga. Pasilenkt ir atsistoti jokiu problemų neturiu, viska pati pasidarau kartais net primirstu kad laukiuosi. Naktimis miegočiau kaip kūdikis jeigu ne karscio bangos. Bet pastoviai man pilvukas kietėja ir kartais gan skaudžiai didžiąja dienos dali jis buna kietas vertetu sunerimt? Mažylė labai judri nežinau sutapimai ar ne bet prie manęs ir prie vaikino mano juda, boksuojasi kaip reikalas bet kai kiti žmonės glosto pilva nebejuda nors prieš kelias akimirkas balių gera pilvelyje dare 😂 tik palieka mus vienas ir vėl visi šokiai prasideda iš naujo. 35+2 sav

5
  8. 2019.04.20 13:54 (prieš 4 sav.)

Pirmadieni atguliau i ligonine del pilvo tempimo ir astraus tvinkciojimo.. daktarai subrandino plauciukus buvo 34sav. Paskyre gulima griezta rezima.. kaklelis sutrumpejes ir gimdoje prasidejusi veikla, galvute pilnai isistaciusi i dubeni... vakar nuejau i toleta o ten kamstis isejes tad nuojauta kankina kad neistemsiu iki 37sav. O lb noreciau... mazoji virsija savo augima visa savaite, svoris 2.475kg per skana sake kad sveikute pilnumoj tik mamytei reik pasistenkt dbr isnesiot nes lb verziasi i si pasauly. Tad guliu lovoj valgau lovoj iki toleto nukrypuoju ir vel i lova... 😵 bet ka del savosios nepadarysi. Israse gert magnio ir 30d tiketis kad susitiksim per skana terminas geguzes 26d.

1
  9. 2019.04.20 14:10 (prieš 4 sav.)

Jura1 parašė:
    Pirmadieni atguliau i ligonine del pilvo tempimo ir astraus tvinkciojimo.. daktarai subrandino plauciukus buvo 34sav. Paskyre gulima griezta rezima.. kaklelis sutru…

Viskas bus gerai ir ilsekites! ;)

1
  10. 2019.04.20 15:27 (prieš 4 sav.)

Jura1 parašė:
    Pirmadieni atguliau i ligonine del pilvo tempimo ir astraus tvinkciojimo.. daktarai subrandino plauciukus buvo 34sav. Paskyre gulima griezta rezima.. kaklelis sutru…

Beldziasi mazieji i pasauli anksciau,ziuriu🙂 kitoj situacijoj nezinociau ka sakyt,bet kai mano situacija beveik tokia pati,galiu pasakyti tik nebijokit ir viskas bus gerai,jusu mergyte jau dicke,nori greiciau pasimatyti🙂💓

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.