2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.20 22:39 (prieš 4 sav.)

huba buba parašė:
    ne negimdom
    dar as tai irgi nieko negaminau, bet ryt pietum biskiuka padarysiu uzkanduku pa…

Pas mus irgi tvarka šiandien vyko, visi buvo įdarbinti

8
  2. 2019.04.20 22:50 (prieš 4 sav.)

laukų vėjas parašė:
    Aaa nu gali būti mes su sūnum tik vieną tortą sumeistravom, daugiau nieko negaminau, nes pas babą ryt bus kalnas maisto

Aš tai vyro neerzinau, liepė nesvajot apie tortų kepimus 😂 sako aš geriau 10 nupirksiu, negu tu čia kepsi, laiką gaiši ir pavargsi 😁

5
  3. 2019.04.20 23:08 (prieš 4 sav.)

Taip dirbau visa diena, rūbus skalbiau, maistą ruošiau, mašina valiaus, namus tvarkiaus.. O dabar su paruošiamaisiais vargstu 😐

4. 2019.04.20 23:30 (prieš 4 sav.)

korinele parašė:
    Aš tai vyro neerzinau, liepė nesvajot apie tortų kepimus 😂 sako aš geriau 10 nupirksiu, negu tu čia kepsi, laiką gaiši ir pavargsi 😁

Na man patinka tortus kept, su pirmu dekretu daug kepiau tai toks relaksas savotiškas, o ir sūnus labai įsitraukia, įdomu jam

5. 2019.04.20 23:30 (prieš 4 sav.)

Na jūs ir darbštuolės. Šiandien patalynę išskalbiau, 3 indaploves užstačiau, bet vis tiek stalviršio neatkrausčiau iki galo mistiškai indų kalnai kaupiasi...

6. 2019.04.20 23:30 (prieš 4 sav.)

O man jau nėra jėgų kažką dar daryti... viską vyras padarė. Namus sutvarkė, pardėj apipirko ir dar kiaušinius nudažė nuo 25 sav. saugojausi ir daug gulėjau, nes gasdino stiprūs gimdos susitraukimai. O dabar jau taaaiip norisi greičiau pagimdyti... o jokia veikla net neprasideda buvau penktadienį pas gine tai kaklas ilgas, uždaras, placenta nesubrendus. Mergaitės svoris 3529 g. Puškuoju kaip meška

1
  7. 2019.04.20 23:50 (prieš 4 sav.)

Astra parašė:
    Na jūs ir darbštuolės. Šiandien patalynę išskalbiau, 3 indaploves užstačiau, bet vis tiek stalviršio neatkrausčiau iki galo mistiškai indų kalnai kaupiasi...…

8. 2019.04.21 04:25 (prieš 4 sav.)

nium ka labas rytas ir su Šv. Velykom
    3 metus atgal kovo 28d. atvaziavus puseserei su šeima velykoms (velykos buvo 03.27) tik islipus is masinos patekejo vandenys, stalas buvo didelis, grazus, prikrautas, jie buvo labai laukti sveciai nes atvaziavo is tolesnes LT i Vilniu kvietem greituske, vijomes paskui, pagulde stebejimui-siandien ryt gimdo, vaziavom iki ju namu imtis daiktu 3 val pirmyn ir 3 val antgal nakti likome namie ir jos seima taip pat, kovo 28d. ryte gaunam is jos sms, prasidejo saremiai, gimdau, vel visi kaip cigonai sedam i masina, vaziuojam i santaras, sedam prie gimdyklos, is palatos iskrauste tai daiktaj diena pries, maisuose koridoriuj su mumis :D, pariliui i gimdykla palaikyt per saremius ejom su mama (vyras nepajege, drebejo koridoriuj) prasidejus stumimui isprase mus visus, gime ankstukas 8 men ankstukas, sveikas, taip turejom 3 metus atgal velyku kiskuti
    siais metais juokaujam kad laukia manes tas pats mums 38+4, bet mes nenorim
    dar skubet kadangi laukiam geguzes
    tik sakom ar ne tradicija su tom velykom cia pas mus

14
  9. 2019.04.21 04:50 (prieš 4 sav.)

fainas straipsnis
    https://mamoszurnalas.lt/kaip-iveikti-gimdymo-baime/

1
  10. 2019.04.21 07:02 (prieš 4 sav.)

huba buba parašė:
    nium ka labas rytas ir su Šv. Velykom
    3 metus atgal kovo 28d. atvaziavus puseserei su šeima velykoms (velykos buvo 03.27…

Skaitau skaitau ir galvoju,oo pagimdet! Bet pasirodo ne mano sese pagimde per kucias, buvo minciu,kad galeciau per velykas bet nenoriu per sventes na ir lyg praslysiu,lauksiu po svenciu savo dziaugsmelio,gal pasieksim data,kuria susigalvojau vos pastojus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.