2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.21 22:53 (prieš 4 sav.)

Sawanna parašė:
    Nebandet i dusa ilyst? Jeigu paruosiamieji tai turetu apmalsint..kita vertus, gal verta nuvaziuot iki priimamojo pasitikrint..

Kad as vis tikiuosi kad praeis.. pozas keičiu bet nelabai padeda.. 🤨 dabar su chronometru sedziu va.. esam 1 val kelyje nuo gimdyklos.. nesinori veltui aliarma kelt.. ziuresim kaip per nakti bus.. jei ka vaziuosim 😏

2. 2019.04.21 22:55 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Man nuo 19 val paruošiamieji sąremiai stiproki tokie iki dabar (22:30).. kazkaip ilgai uzsitese.. buvo pakankamai ryskus, dabar ir saremiuoja ir beveik nuolat stren…

Aš nenoriu gasdinti, bet aš pirmą pagimdžiau po dienos su strenų spazmuojančiu skausnu, didelis nebuvo tas skausmas, bet dabar sakiau jei tik strenas maus, imsiu kaip zenkla aisku, visos mes skirtingos, kitom pamaudžia ir praeina

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.21 23:12 (prieš 4 sav.)

salta-arbata parašė:
    Aš nenoriu gasdinti, bet aš pirmą pagimdžiau po dienos su strenų spazmuojančiu skausnu, didelis nebuvo tas skausmas, bet dabar sakiau jei tik strenas maus, imsiu ka…

Butent, man irgi tas strenu skausmas kaip zenklas, nes irgi butent po tokiu susitraukinejimu su perejimais i strenas pagimdziau mazaji..aisku i ligonine irgi nenorejau skubet, variau, kai jau rimtesni reguliarus saremiai atsirado. Na kiekviena savo kuna vis tiek geriau jauciam, o ir vienodu gimdymu nebuna, tad patart ne visada iseina..

4. Renaldukas 3 d.
    Robertukas 3 m. 6 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.22 00:12 (prieš 4 sav.)

Graziu, tvirtu, ramiu, Sv. Velyku! 😘❤
    Laukdama gryztancio vyro, sumasciau kiausinius padazyti.🙂

5
  5. 2019.04.22 01:41 (prieš 4 sav.)

Oi man irgi siandiena buvo nemenki skausmai... Kaip menesiniu, ypac strenu. Iki pykinimo netgi, kojos net silpnos pasidare 🤔
    Nereguliarus, gan ilgai truko kol nenuejau i dusa.. Bet pilnai nepraejo. Menka maudima dar vis jauciu🤕🤕🤔

6. 2019.04.22 05:13 (prieš 3 sav.)

Ačiū už palaikymą, rami naktis.. matyt šiltai lovoj isivyniojau, vyras paglostė dar nugarytę ir praejo po kurio laiko 🤗 labai džiaugiuosi nes būtų gerai dar pabūti kartu.. 😊

7. Renaldukas 3 d.
    Robertukas 3 m. 6 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.22 08:37 (prieš 3 sav.)

Labas rytas. Sianakt nuo 2 iki 7 ryto vel paruosiamieji stiprus buvo uzeja, bet nereguliarus, pries keleta min pasisalino truputis kamscio be kraujo, kazin ar geguzes sulauksim, kazko skuba musu dzisugsmeliai anksciau gimti. Rytoj vizitas pas gine, galvoju kazin ar bereikes. Kai laukiausi sunelio irgi ryte pradejo salintis kamstis, o vakare 22.30 prasidejo gimdymas.
    Bus matyti kaip si karta bus.

4
  8. 2019.04.22 09:00 (prieš 3 sav.)

As perla parašė:
    Labas rytas. Sianakt nuo 2 iki 7 ryto vel paruosiamieji stiprus buvo uzeja, bet nereguliarus, pries keleta min pasisalino truputis kamscio be kraujo, kazin ar geguz…

Tikėkimės sulauksite vizito! ❤

9. Renaldukas 3 d.
    Robertukas 3 m. 6 mėn.
    Vikinta 14 m. 10 mėn.
    Aiveta 18 m. 3 mėn.
    Raminta 21 m. 7 mėn.

2019.04.22 09:11 (prieš 3 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Tikėkimės sulauksite vizito! ❤

Noreciau sulaukti, turi daryti streptokoko tyrima ir patikrintu kas kaip, siuo metu ciut apmazejo strenu maudimas, bet pilvo apacia maudzia ir nereguliarus saremiai buna. Neapsisprendzia mazylis kada gimti nori.🙂

10. Atas 8 m. 1 mėn.

2019.04.22 09:54 (prieš 3 sav.)

Sveikutes, mums ir jau skaudineja, taip kaip prieš mėnesines, kirkšnis nugarą pamaudzia. Praeina ir vėl užeina, tai net nežinau ar čia islauksiu ar ne gegužės 6d pas ginekologė. Judesiukai ir tokie skaudūs kitą kart būna. Tai va jau kažkaip laukimu gyvenam🙂.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.