2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.23 10:09 (prieš 4 sav.)

Man su primu nestumu nieko nesidare, jei ne pilvas I sokius galejau eit 😀 bet dabar... kaip meska puskuoju, pilvas didesnis, jegu nera, viska spaudzia, vienos problemos. Anyta pasiule I pasa pasiziuret (pirma 27 metu gimdziau, dabar 32). Pagerinta motera... 😁

1
  2. 2019.04.23 10:13 (prieš 4 sav.)

Sameri parašė:
    Yra tokių kūrioms nieko nesidaro???
    Nes nuo visų tų panisku skausmu - gal tuoj gal tuoj ir pagimdžiusiu kiekio atrodo,…

As nieko nejaučiu, jokių kamščių ir šiaip puikiai jaučiuos, lyg nenėščia tai matyt negimdysiu

1
  3. 2019.04.23 10:19 (prieš 4 sav.)

salta-arbata parašė:
    Man nieko nesidaro aš išsigasčiau jei darytųsi, nes vaikas sėdi, lėkčiau turbūt su paruošiamaisais į ligoninę. Ketvirtadienį pas ginę žiūrės gal apsivertė :unsur…

Va va mano irgi sedejo paskutinio eho metu laukiu ketv kad pakartotu paziuretu vaiko padety, bet pakolkas tai nenoreciau kad prasidetu dabar 😂 panika didziausia iskiltu man 😂 o apart tu skausmeliu su kuriais gyvenu nuo nestumo pradzios ir neturiu dziaugiuos paskutine greiciausiai savaitele su pilvuku

4. 2019.04.23 10:23 (prieš 4 sav.)

Sameri parašė:
    Yra tokių kūrioms nieko nesidaro???
    Nes nuo visų tų panisku skausmu - gal tuoj gal tuoj ir pagimdžiusiu kiekio atrodo,…

Man nieko nesidaro, kas susiję su veiklos pradžia tik klubų skausmai visokie miegant

5. 2019.04.23 10:48 (prieš 4 sav.)

Sveikos, siandien buvau apziuroje. Viskas tvarkoje po kol kas, vaikutis nuostabiai ir tvirtai isitaises zemyn galva jau laukia atejimo 😊 pagal pirmaja didesne bus 🤭 dabar 3 kg tempiam 😂 klausiau del streptokoko. Siandien tyrimams paime, tai sako jei bus, tada tik pajutus kad prasideda vaziuoti, nes reik 2 kartus leisti kas 4 val 😊 jei nebus tai galima ir namie pabuti ilgeliau 😊

6. 2019.04.23 10:55 (prieš 4 sav.)

Vita.sav. parašė:
    Sveikos, siandien buvau apziuroje. Viskas tvarkoje po kol kas, vaikutis nuostabiai ir tvirtai isitaises zemyn galva jau laukia atejimo 😊 pagal pirmaja didesne bus 🤭…

Super kad viskas gerai

7. 2019.04.23 10:56 (prieš 4 sav.)

salta-arbata parašė:
    Man nieko nesidaro aš išsigasčiau jei darytųsi, nes vaikas sėdi, lėkčiau turbūt su paruošiamaisais į ligoninę. Ketvirtadienį pas ginę žiūrės gal apsivertė :unsur…

Pas mane taip pat bet ketvirtad eisiu ne pas savo dakt o į priimamąjį, kažkokia nesąmonė.

8. 2019.04.23 10:57 (prieš 4 sav.)

Elena2018 parašė:
    As nieko nejaučiu, jokių kamščių ir šiaip puikiai jaučiuos, lyg nenėščia tai matyt negimdysiu

Na taip visos viską jaučia l, taip jau tuoj gimdys, kad atrodo tikrai kad ne gimdysiu ir aa😂😂😂

9. Simonas Richardas 1 sav. 2 d.
    Viktorija 3 m. 6 mėn.
    Erikas 7 m. 2 mėn.

2019.04.23 11:08 (prieš 4 sav.)

ČiaTen parašė:
    Man terminas geguzes 5. Jaaau taaaaip laukiu gimdymo, atsibodo but meskute. Sia nakti maude pilva, galvojau gal jau prasideda, bet deja, baiges visi skausmai ryt…

Man buna 2 naktis pamaudžia viena naktis viskas gerai, dienos metu labai retai kada pamaudzia, turbut, kad daug judu, negaliu nusėdėti vietoje, net vyrą kartais aprėkiu, kiek gali prie to teliko sėdėti O man vis atsiranda darbų kokių, tai vyras sako, kam tu taip save apsikrauni Juk niekas nedega Beje kažkuo apie savaitę esu ištinusi, net kojų kauliukai beveik nesimato, rankos šiek tiek mažiau, bet per žiedą labai gerai matosi, noriu jau, kad viskas greičiau baigtusi, tačiau mano norai čia mažiausiai kam rūpi

10. Simonas Richardas 1 sav. 2 d.
    Viktorija 3 m. 6 mėn.
    Erikas 7 m. 2 mėn.

2019.04.23 11:20 (prieš 4 sav.)

Roberta Sruo parašė:
    Merginos o tas kamštis jis gali ir nepasišalinti ane? 🤔

Man abu kartus pasišalino, bet vandenys nenubėgo, šį kartą šalinasi dalimis tai net nežinau ko tikėtis, labiausiai bijau, kad naktį neprasidėtu, nes vyras naktimis dirba, reiktu greitai suktis kur vaikus palikti arba skambinėti, kas atvažiuotu pažiūrėti naktį Blogiausiu atveju vyras būtų su vaikais, gimdyčiau viena, bet šį kartą noriu, kad ir vyras dalyvautu paskutinį kartą

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
18,00 €
39 | 25,3 cm | 5½ - 6
3,00 €
86 | 15-24 mėn.