2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.23 11:37 (prieš 3 sav.)

as irgi nieko nejauciu. siandien buvom pas gine viskas tvarkoj, nieko basaus kad nieko nejauciu, sake forumu maziau skaityt 😂😂😂nes pasakiau kad daugma nau ir nuo 30 sav kazka jaucia tai skauda tai dar kas, o man nieko.
    mum irgi reiks leist antibiotikus del streptoko.
    vaziuot 4 atvejais- jei saremiai 3 val kas 7 min kartojas, jei kraujavimas, jei mazylio judejimas pasikeistu nei iprasta ir jei vandenys nuteka iskart vaziuot.
    dabar laukiam iki balandzio galo
    israse zvakuciu polygynax del mazesnes tikimybes plysti.
    vakiukas sveria apie 3100-3200g, tikimybe kad bus iki 3500g

2
  2. 2019.04.23 12:02 (prieš 3 sav.)

huba buba parašė:
    as irgi nieko nejauciu. siandien buvom pas gine viskas tvarkoj, nieko basaus kad nieko nejauciu, sake forumu maziau skaityt 😂😂😂nes pasakiau kad daugma nau ir nuo …

Su tais judesiais kaip sudetinga man..uzdejo tonus matuoti,sako oj kaip juda,jauti? O as visiskai nieko..uzdejo akusere ranka ant pilvo kalbino kalbino ir nieko,o aparatas judesius fiksuoja

3. 2019.04.23 12:18 (prieš 3 sav.)

shypsenyte parašė:
    Su tais judesiais kaip sudetinga man..uzdejo tonus matuoti,sako oj kaip juda,jauti? O as visiskai nieko..uzdejo akusere ranka ant pilvo kalbino kalbino ir nieko,o a…

tai musiskis siandien kaip tycia irgi nejudejo, nu ta prasme as nespaudeiojau migtukl, nes nejudejo, o pries tai ant kedes echo dare tai krutejo visas net pamatuot sunku buvo slauniukus...tik atsigulem sirdele irasyt ir viskas tai turbut 40 min rasem, irgi judino ji ir niekaip, bet pats irasas veliau rode jau kad pradejo judet, nors pati irgi nelabai daug jauciau gal 4-5 kart

4. 2019.04.23 12:43 (prieš 3 sav.)

Inguciuxs parašė:
    Man abu kartus pasišalino, bet vandenys nenubėgo, šį kartą šalinasi dalimis tai net nežinau ko tikėtis, labiausiai bijau, kad naktį neprasidėtu, nes vyras naktimis …

Su ta naktim tai juokinga, man dieną irgi nieko, vakare prasideda nesąmonės ir vyras pastoviai akis varto, kodėl negali normaliai ryte ar dieną prasidėti 😂

2
  5. 2019.04.23 12:49 (prieš 3 sav.)

shypsenyte parašė:
    Su tais judesiais kaip sudetinga man..uzdejo tonus matuoti,sako oj kaip juda,jauti? O as visiskai nieko..uzdejo akusere ranka ant pilvo kalbino kalbino ir nieko,o a…

Aš pirmąjį mažai jaučiau, kai tonusus matuodavo pastoviai judesius matydavo, o aš nieko nejausdavau

6. 2019.04.23 13:05 (prieš 3 sav.)

Sameri parašė:
    Yra tokių kūrioms nieko nesidaro???
    Nes nuo visų tų panisku skausmu - gal tuoj gal tuoj ir pagimdžiusiu kiekio atrodo,…

Man nieko nesidaro, išskyrus gaktinės sąvaržos skausmus ir kirkšnius, bet vienu metu panika irgi ėmė, nes visos taip anksti...maniškis į tėvelį tai neskuba ir tikrai pernešiosiu, nebent cp ryt nuspręs daryt visgi 😀

7. 2019.04.23 14:23 (prieš 3 sav.)

ar kam paskyre zvakutes galimam plysimo ar kirpimo tikimybei sumazinti?

8. 2019.04.23 14:50 (prieš 3 sav.)

Silvija parašė:
    Man nieko nesidaro, išskyrus gaktinės sąvaržos skausmus ir kirkšnius, bet vienu metu panika irgi ėmė, nes visos taip anksti...maniškis į tėvelį tai neskuba ir tikra…

Del gaktines savarzos cp galvoja daryt?

9. 2019.04.23 15:38 (prieš 3 sav.)

huba buba parašė:
    ar kam paskyre zvakutes galimam plysimo ar kirpimo tikimybei sumazinti?

Aš pati vakar nusipirkau, „Lotamille“

10. 2019.04.23 15:44 (prieš 3 sav.)

damucyte parašė:
    Del gaktines savarzos cp galvoja daryt?

Ne tik. Kelios indikacijos yra. Klinikine prasme mano dubuo yra galimai per siauras mažiukui, labai dideli vyrą pagal save užsiauginau... Praeitą savaitę buvo 4kg+. Tai tiesiog sprendžia dabar kaip geriau, nes dar ir tie kaulai pradėjo skirtis (simfizitas) 😐 Gal leis bandyt, o gal ir ne. Va ryt žiūrėsim kiek jis dar svorio užsimetė ir ar gaktos kaulai pasiskyrė dar 🤔

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.