2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.23 18:28 (prieš 4 sav.)

huba buba parašė:

Kad čia nuo infekcijos žvakutės, gal ką maišote

1
  2. 2019.04.23 18:32 (prieš 4 sav.)

Cia su tuo amzium,tai ypac vyresni megsta taip pareplikuoti,kad jau ale sena esi vaikus gimdyti. Man kai buvo 23 anyta pareiske,kad greiciau gimdyciau vaikus,nes tuoj busiu per sena,o vyras susiras jaunesne,kuri jam pagimdys. Siaip esu uz tai,kad jei galimybes leidzia,tai pirmo vaiko idealu susilaukti iki 30, bet cia gal labiau is tos puses,kad veliau bent mano aplonkoje ne vienai prasideda ivairios ginekologines bedos,kas veliau ne tik pastojima bet ir isnesiojima pasunkina. O del tu visu negalavimu,tai as manau tos,kurios puikiai jauciates,tai tik dziaukites nereikia ieskoti bedu kur ju nera,juk jei busit is tu laiminguju,kuriom praktiskai neskauda gimdymo metu negalbosit,kad cia kazkas negerai visos mes skirtingos,nestumai skirtingi ir labiau ateinam pasiguosti,kad sunku ir pan,o ne pasidziaugti,kad va kaip gerai jauciuosi,tai gal ir atrodo,kad cia visos vos juda

3. Simonas Richardas 1 sav. 4 d.
    Viktorija 3 m. 6 mėn.
    Erikas 7 m. 2 mėn.

2019.04.23 18:34 (prieš 4 sav.)

Astra parašė:
    Man kolegė pasakojo, kad jos dukra pastojus baisiai svorio priaugo dar nėštumo pradžioje, nes atsipalaidavo ir visko daug valgė. Plius dar visokios sveikatos bėdos,…

Man ir rugsėjį sueis 35, tai net nesijaučia tie metai Visada buvau iš kudūjų, bet priaugus svorio ir gan nemažai, pastojau, pirmąjį pagimdžiau 27, tai irgi ne jaunyklė kaip aš sakau Po kiekvieno gimdymo labai greitai svoris grįžta į buvusį, man keista kaip pasako, antrą pagimdyti juo labiau trečią pažiūrėsim kaip atrodysi Galvoju, kad nuo pačio žmogaus priklauso, ir tikrai nereikia nėštumui visos kaltės suversti, juk galiu tikrai gerai atrodyti 3 vaikų mama, nei ta kuri turi vieną. Ką man nėštumas prideda tai krūtinę, baigus maitinti, jos nebelieka, turbut tokie genai, sunku pasakyti, Vienoms užauga kitos praranda Vyrui sakau kai nebemaitinsiu visai norėčiau fitnesu užsiimti Nes aš iš tų moterų kurioms metai prideda grožio, o ne atima Rašau nenorėdama nei vienos įžeisti, ir nieko asmeniško neturiu nei prieš vieną mamytę. Tiesiog 30 gali geriau atrodyi nei 20, tikia mano nuomonė

6
  4. 2019.04.23 18:38 (prieš 4 sav.)

huba buba parašė:

Na bet čia antibiotikai+priešgrybeliniai vaistai nuo makšties infekcijų. Tikrai ne plyšimų profilaktikai 🤔 labai įdomu kokiu tikslu jums jį paskyrė. Maniau šiaip gal kokias makšties florą pagerinančias ovules 😁 o šiaip nepaguosiu, kaip nuo strijų vaistų nėra, taip ir nuo plyšimų 😣

1
  5. 2019.04.23 18:47 (prieš 4 sav.)

Man irgi buvo išrašiusi gine sitas zvakutes infekcijos gydymui, bet minejo, kad jos minkstina ir audinius del plysimo prevencijos

6. 2019.04.23 18:48 (prieš 4 sav.)

Oho. Man apskritai yra 21 metai, o vyras mano daug vyresnis. Taip kad išgirstu nuomonių, kad ir nuo vyro priklauso kūdikio vystymasis, kaip tu nebijai ir t.t. ir pan. Bet ką galiu pasakyti - esu jauna, kitai gali pasirodyt, kad juk netenku jaunystės, žavumo, o jei dar ne duok Die atsiras strijų. Na, o ką, viskas yra natūralu, anksčiau ar vėliau, kažkada atsirastų tų strijų (mano sesė būdama 12 metų jų jau turi daugiau negu aš nėštumo metu), o ir ne strijose esmė. Manau, kad svarbu tinkamai įvertinti savo galimybes ir gimdyt kada nori, kiek nori. Tiesiog gyventi ta akimirka, kuri tau tuo metu duota. Kalbant apie būsenas ir jausenas, pf, apskritai nėra ko lyginti žmonių tuo klausimu 😅 kažkaip pagalvojau, kad būtų kvaila, jei visiems viską skaudėtų vienodai. Juk ir vaikai nukritę, vieni verkia, klykia, kiti atsistoja ir tik nusijuokia. Manau, taip ir čia esam kiekviena skirtinga, o ir ne robotus nešiojam, kad ir ten būtų viskas taip pat. 🤗

2
  7. 2019.04.23 18:53 (prieš 4 sav.)

Nata parašė:
    Man 35 ir tai pirmas džiaugsmas ir jei ne dabar prasidėjusios nemigos ir patinimas, tai sakyčiau, kad dar geriau pradėjau jaustis pastojus Manęs nepykino, ypat…

Man 36, pirmas nėštumas, jaučiuosi puikiai visą laiką. Irgi daktarei pasisakiau, kad man keista, kad visos dejuoja kaip blogai (tas pats ir pažįstamų tarpe daug komentarų susilaukiau, kad dar palauk, pamatysi, dar bus blogai.. na, jei dar ir bus, tai nedaug jau bus kentėt). Tai daktarė atsakė "žinai, kai su galva viskas gerai, tai ir kitur gerai" Tai gink dieve čia ne kaltinimas toms, kurios prastai jaučiasi fiziškai, bet kai kuriuos "hormonų siautėjimus", kurie pasireiškia išsiliejimu ant aplinkos, vyro ir pan., tai tikrai galvoju, kad galvoje kai kurios nešiojasi ir nėščios jos ar ne, bet aplinkiniams nuo tokių sunku. Na, kai nėščios, tai dar sunkiau Irgi beje liepė mažiau forumų skaityti, tai šitas forumas ir yra vienintelis, kurį skaitau

Aš kol kas ir batus užsirišu, ir lovoj lengvai apsiverčiu, ir sportuoju, ir dirbu, ir judu daug.. Na, braškių lysvės jau nelabai pavyko nuravėt, tai anytos paprašiau ir nesuku dėl to galvos nei mane vyras nervuoja, nei aš žliumbiu be reikalo. Kaip tik, jei kas nutinka, tai vos ne isterinis juokas būna Taip kad jei jaučiatės gerai, taip ir jauskitės ir džiaukitės. Na, o toms, kurios nesijaučia - stiprybės, jau nedaug liko!

9
  8. Gustukas 6 m.

2019.04.23 18:56 (prieš 4 sav.)

Renata__ parašė:
    Man 36, pirmas nėštumas, jaučiuosi puikiai visą laiką. Irgi daktarei pasisakiau, kad man keista, kad visos dejuoja kaip blogai (tas pats ir pažįstamų tarpe daug kom…

Turbut kuo senesnes laukesi tuo geriau jaucesi😂😂😂

9. 2019.04.23 19:07 (prieš 4 sav.)

Inguciuxs parašė:
    Man ir rugsėjį sueis 35, tai net nesijaučia tie metai Visada buvau iš kudūjų, bet priaugus svorio ir gan nemažai, pastojau, pirmąjį pagimdžiau 27, tai irgi ne ja…

Čia turbūt daug kas susideda, ir genai, ir sveikata, ir gyvenimo būdas. Palyginti jaunom tokios sveikatos bėdos išlenda, kad vaje.

10. 2019.04.23 19:09 (prieš 4 sav.)

jbeleviciute parašė:
    Turbut kuo senesnes laukesi tuo geriau jaucesi😂😂😂

Su metais suvokimas visko pasikeicia, gal del to ir reakcija i viska kitokia pati ant saves galiu pastebet, kaip i vidka reagavau 20 ir kaip 30+ pati sau labiau patinku dabar, kad ir su atsirandanciom raukslelem ar su papildomais kg, bet koses galvoj daugiau

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.