2019 m. gegužinukai (Archyvas iki 2019.05.05)

1. 2019.04.23 19:11 (prieš 4 sav.)

korinele parašė:
    Na bet čia antibiotikai+priešgrybeliniai vaistai nuo makšties infekcijų. Tikrai ne plyšimų profilaktikai 🤔 labai įdomu kokiu tikslu jums jį paskyrė. Maniau šiaip ga…

paskyre tuo tikslu kad jie sumazina plysimu ir kirpimo tikimybe, sake jog yra kazkokoe kiti, bet is praktikos ji linkus sitiem, sudaro kazkoki sluoksni viduje per kuri gerai slysta

2. 2019.04.23 19:13 (prieš 4 sav.)

Astra parašė:
    Kad čia nuo infekcijos žvakutės, gal ką maišote

maisyt nemaisau, nes pati nesugalvojau ir perskaiciau taip pat kaip ir Jus, kas tai yra, bet sake gine kad butent sitie sudaro kazkki sluoksni gera slidimo vaikiukui...tai esu linkusi labai pasitiketi sava gine ir klausau viska ka daryt spec

3. 2019.04.23 19:15 (prieš 4 sav.)

Justy777 parašė:
    Man irgi buvo išrašiusi gine sitas zvakutes infekcijos gydymui, bet minejo, kad jos minkstina ir audinius del plysimo prevencijos

Žinot, jei vartojate tokius vaistus nuo infekcijos ir dar priedo jie kažką paminkštinta, tai ok. Bet jei jokios infekcijos nėra, tai tikrai, moterys, nevartokite jų vien tam, kad galbūt kažką jums suminkštins (o gal ir ne). Ne saldainiai čia.

3
  4. 2019.04.23 19:19 (prieš 4 sav.)

huba buba parašė:
    maisyt nemaisau, nes pati nesugalvojau ir perskaiciau taip pat kaip ir Jus, kas tai yra, bet sake gine kad butent sitie sudaro kazkki sluoksni gera slidimo vaiki…

Norite pasakyti, kad dabar nesant infekcijos vartosite juos kasdien iki gimdymo? Nu ok negi ginė nieko negalėjo parinkti be antibiotikų ir priešgrybelinių vaistų.

5. 2019.04.23 19:28 (prieš 4 sav.)

Astra parašė:
    Norite pasakyti, kad dabar nesant infekcijos vartosite juos kasdien iki gimdymo? Nu ok negi ginė nieko negalėjo parinkti be antibiotikų ir priešgrybelinių v…

zinokit nezinau ar galejo ar ne, vartosiu 6 dienas, tiek kiek paskyre...nera kontraindikaciju nesciom kiek paskaiciau, bet as tikrai esu ne tas zmogus kuris sau pats indikacijas paskiria jei galvoja kad gydytojas neteisus, as labai pasitikiu savo gine, einu privaciai ir esu apziurima per vizita gan ilgai, tai mano asmenine ir subjektyvi nuomone man asmeniskai yra labai neteisinga kai kurios nusistatineja pacios po kiek komgert nes jom kazkas daros negerai nuo vieno ar kito vaisto, tokiais atvejais reikia tartis su priziurinciu gyd, o ne paciai mazintt ar didint dozes (pvz kiek girdejau daug su gelezim) tai va beje pas mane streptokokas ir gal butent del to juos israso o ne kitus, nezinau zinokit, bet tikrai man viskas buvo uztektinai paaiskinta kas kaip ir kodel

2
  6. 2019.04.23 19:34 (prieš 4 sav.)

Zivilekkk parašė:
    Kaip jos veikia? Gal yra bandziusiu? Kazkaip skeptiskai ziuriu i toki dalyka

Niekad anksčiau nebandžiau, rašo, kad drėkina, padidina odos elastingumą, gal padės nemanau, kad pakenks, Lotamille nei priešgrybelinis, nei antibiotikas, tiesiog skirtas makšties drėgmei, elastingumui ir ph sureguliuoti

7. 2019.04.23 20:06 (prieš 4 sav.)

Kurių leliai jau įsitaisę galvyte žemyn, kur jaučiate judesius?

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.23 20:11 (prieš 4 sav.)

Dovilegau parašė:

Labiausiai jauciu desiniam sone, jis megsta butent ta puse ir kojom mataruoja, pilvas pastoviai persikreipes 😁😊

5
  9. 2019.04.23 20:14 (prieš 4 sav.)

Mano panos galvytem zemyn jau virs menesio, tai i sonkaulius kojytem remiasi, ties bamba kojytem duodasi, ir apacioj burbuliuoja kazkaip, matyt rankytes juda🤗🤗

10. 2019.04.23 20:28 (prieš 4 sav.)

Dovilegau parašė:

Jauciu spyrius i skrandzio sriti, spyrius viduryje pilvo (sonuose, ypac desiniame ) ir kumstelejimus zemai zemai apacioje kartais man toks jausmas, kad mazylis sau galva kaso

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.